Jump to content
Dogomania

Wolontariat w schronisku w Katowicach!! Ruszyliśmy!! Poszukiwani wolontariusze!!!


Istar19

Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?  

53 members have voted

  1. 1. Jaki dzień Ci najbardziej pasuje (poza sobotą) do spotykania się w schronisku ?

    • poniedziałek
      1
    • wtorek
      8
    • środa
      5
    • czwartek
      19
    • piątek
      20


Recommended Posts

Dziękuję za zamieszczenie Kornelii :)

[B]saphira18[/B], wejdź na wątek katowicki, w pierwszych postach są psy najbardziej szukające domów:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/75461-Schronisko-w-Katowicach-RUSZA-WOLONTARIAT-Info-w-1-poA-cie-SZUKAMY-CHAE-TNYCH[/URL]

[B]soboz4[/B], a żeby dostać się na tą listę dyskusyjną to trzeba mieć maila własnego na gmailu?

I co, dodzwoniłaś się do amikat/ Glutofii w sprawie Bobika?

Link to comment
Share on other sites

To ja ponowię pytanie.
Ten Lucky znalazł dom?
[URL="http://www.dogomania.pl/../175095-Laky-schroniskowa-bieda-szuka-ciepA-ego-kochajAE-cego-domku?p=13643142#post13643142"]http://www.dogomania.pl/threads/1750...2#post13643142[/URL]

Jaki numer schroniskowy ma Fenris?!

Amikat już wie o potencjalnym domku dla Bubusia. Ma numer do pana, pewnie już dzwoniła.

Link to comment
Share on other sites

teraz rozmawiałam już wie o Bobiku,
Lara nie trzeba mieć konta na gmailu, wystarczy wpisać swojego maila, który był na liście a potem swoje hasło

Oglądałam te psy, ale kto dodaje zdjęcia?
Czy nie mozna ich umieścić na albumie psiwolontariusz dodatkowo?
Bo po zapisaniu one są bardzo marnej jakości
ja postaram się parę zrobić ogłoszeń na tablicę i na forum ale potrzebuję lepszych zdjęć

Link to comment
Share on other sites

Nie wiadomo jaki nr ma Fenris, przynajmniej ja nie wiem. nie znalazłam go na stronie schroniska, a numer jaki podała mi p. Ania należy do innego psa. Może ktoś jutro spyta w schronisku?



Dodałam zdjęcia bez tła do albumu Fenrisa, niestety nie mogę zrobić mu firmówki z powodu braku worda, eh

Link to comment
Share on other sites

Tak, maciaszku, ten Lucky.

No to wpisywałam swojego maila i mi znowu wejść nie chciało, grrr..

[B]Słuchajcie, mamy jeszcze Amidę z katowickiego schronu, która jest u Tirany na dt, w Poznaniu, długo siedziała w naszym schronie, ponad rok, ją też można dawać do ogłoszeń tablicowych:

jej wątek:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/142164-Smutna-Amida-to-zwyczajna-sunia-niewidzialna-dla-swiata-sunia[/URL]

soboz4, je dodaje maciaszek. Prowadzi wątek katowickiego schronu.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']Oglądałam te psy, ale kto dodaje zdjęcia?
Czy nie mozna ich umieścić na albumie psiwolontariusz dodatkowo?
Bo po zapisaniu one są bardzo marnej jakości[/QUOTE]Zdjęcia dodaję, tak jak napisała _Lara, ja. Prowadzę "starą" stronę schroniska, a na nową tylko dodaję zwierzaki. Zdjęcia na stronki wrzucane są w rozmiarze: 500x667. Niestety nie mam większych, bo wszystkie po zrzuceniu do kompa pomniejszam pod strony (i pod zapchany, stary komp...).

Link to comment
Share on other sites

szkoda, bo po wydrukowaniu te zdjęcia działają zamiast jako reklama psiura odstraszająco...
musimy porobić nasze zdjęcia i każdemu założyć album do czasu aż ktoś go adoptuje, Bobik już jutro (mam taką nadzieję) nie będzie psem niczyim...
Te rozmowy mieliśmy prowadzić na wątku, bo część osób nie wchodzi na dogo, a maile czyta...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='soboz4']szkoda, bo po wydrukowaniu te zdjęcia działają zamiast jako reklama psiura odstraszająco...
musimy porobić nasze zdjęcia i każdemu założyć album do czasu aż ktoś go adoptuje, Bobik już jutro (mam taką nadzieję) nie będzie psem niczyim...
Te rozmowy mieliśmy prowadzić na wątku, bo część osób nie wchodzi na dogo, a maile czyta...[/QUOTE]

Bubuś, nie Bobik ;)

Raczej nie zrobimy im sami zdjęć, maciaszek robi im zdjęcia jak przyjeżdża do schronu w celu aktualizacji psiaków na stronie. niektóre z nich dawno temu miały robione zdjęcia, właściwie większość, napewno nie wyjmą nam ich z boksów do zdjęć. Zazwyczaj siedzą z innymi psami i wiadomo jak to wygląda...

Link to comment
Share on other sites

z tego co rozmawiałam mogą wyjąć, by zrobić im zdjęcia, tym bardziej że przydadzą się na akcję w Silesii, może na sobotę będę próbować kogoś skrzyknąć z dobrym aparatem i umiejętnościami

[quote name='maciaszek']Ale to są przecież fotki większe niż na dogo wolno wrzucać, czyli nie takie małe. No i zawsze można je troszkę powiększyć jeszcze (o jakieś 100x100 spokojnie). Przecież te foty w ogłoszeniach na tablicach nie są takie wielkie. Naprawdę te 500x667 nie wystarczą? Szkoda...[/QUOTE]

nie wiem od czego to zależy, ale większość z nich ma za małą ostrość
Wiem że na dogo więcej nie mozna dlatego zrobiłam album Picaso

Link to comment
Share on other sites

A nie mogłabyś ich przesyłać do picaso? To jednak znaczne ułatwienie, taki opis, zauważ, że o wiele lepiej się robi wówczas ogłoszenie, w jednym albumie jest jeden pies i wszystkie informacje o nim, bez żadnych linków odsyłających i przechodzenia od strony do strony, tylko w opisie albumu konkrety o psie, opiekun i numer schroniskowy - tak by było najprościej i najbardziej czytelnie, jeżeli jest to zbyt pracochłonne dla Ciebie to jakoś możemy ustalić i ja to będę robić

np:
[url]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Fenris#[/url]
[url]http://picasaweb.google.pl/psiwolontariusz/Kornelia#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']No niestety nie dam rady tego robić :(. I tak dobrze, że mam taką pracę, w której mogę w kompie siedzieć, inaczej bym i z tymi stronami nie wyrobiła...[/QUOTE]

może być na moją pocztę, a ja będę je przesyłać, ja mam na kompie picaso i nie dodaję zdjęc pojedynczo tylko mozna zaznaczyć wszystkie i samo leci a w tle można robić co innego
na pewno będziemy starały się dodać więcej psów do galerii ze zdjęciami, jutro będę to porozmawiam, tylko muszę "fotografa" załatwić...
Jak już pisałam forum dogomanii jest zbyt powolne i za dużo reklam, muszę bardzo długo czekać, aż wymuli wszystko i raczy otworzyć stronę, a jeszcze linki na następne strony to juz można jajko znieść zanim wszystko się otworzy...

lara na psiwolontariusz dałam Ci czynności zarządzające grupą

Link to comment
Share on other sites

oczywiście, jeżeli możesz to byłoby fajnie
ściągnęłam fotki 2 szczeniaczków, ale są mało czytelne i kiepskie, tzn. nie bierzcie mi tego za złe, ale bez życia, biedne pieski całe wystraszone, takie zdjęcie nie zachęci do adopcji, niestety gdybym mogła namówić którąś z dziewczyn fotografów, one z każdego psa na zdjęciach robią super modele, ja mam od piątku nowy aparat ale nie umiem robić zdjęć

dziewczyny oprócz Borysa i Fenrisa i Rogera nie mam komu zrobić ogłoszeń!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...