Jump to content
Dogomania

malutka sunia z cmentarza


Magdziak

Recommended Posts

Ela pisze codziennie dlatego ja się z niczym nie wyrabiam. [COLOR=Silver]Cioteczki już pisała na skype. Nieźle Jej to idzie.[/COLOR] Skacze mi na kolana jak piszę i do miziana się wprasza. Lub z kolan po klawiaturze wędruje na biurko i kładzie się na blacie z nosem lub łapą w klawiaturze. Inna wersja to taka, że mi stoi przed monitorem. Ostatnio praca przed komputerem to pasmo przerw.

Sama Ela jest kotem. Bez problemu wskakuje na wysokie biurko z ziemi. Nauczyła się chodzić po meblościance ( przy okazji obgryzła ją nieco ). Potrafi już sięgać do górnych półek więc teraz wszystko mam pod sufitem.

Uwielbia siadać na biurku i patrzeć przez okno. Namiętnie obszczekuje każdego psa i wszystko co Jej nie pasuje bez względu na godzinę.

Kapci swoich nie upilnowałem, a rękawiczki ściągnęła z górnej półki. Dywanik,dywan,pufa i narzuta to norma do podgryzania nadal.

Zdjęła gumę z metalowej miski ( nie wiem jak się Eli to udało ).

Dostała wielką kość z jelit starczyła na dwa dni. Po przerwie dziś dostała wołową dużą kość ( półtorej godziny temu ). Główek już nie ma i części gnata.

[COLOR=Silver]Dopóki nie straci zębów marny mój los. [/COLOR]

[COLOR=Black]Jak jest w miarę ciepło uwielbia brnąć w śniegu. Chodnik może dla Niej nie istnieć.

Postaram się zrobić nowe zdjęcia i wrzucić.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Od początku mam wrażenie, że miała styczność z kotami. Ma bardzo kocie zachowanie. Nie widziałem psa który by się w taki sposób zachowywał. No ale wszystkich psów też nie widziałem.

Nie da się ukryć, że sprzątania jest. Najwięcej jak moja babcia wystawi mi wiaderka do węgla z gazetą w środku. Ela wyciąga tą gazetę z miałem i hulaj dusza po pokoju.

Ale zawsze swoje psoty nadrabia buziaczkami.

Link to comment
Share on other sites

u mnie kotów nadmiar, ale Ela nie miala okazji sie nauczyc zlych nawykow... taka kocio-psia natura jak widac!!
Jeszcze raz chyle czola przed Toba Cajus - taki Dom dla Eli to marzenie.... a cierpliwosci i milosci dla niej masz nieograniczone zasoby!
Buziaki dla malej rozrabiary! (moze kiedys z tego wyrosnie??)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...