Jump to content
Dogomania

ATOS został u nas.


Waldek

Recommended Posts

  • Replies 468
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hm tak też właśnie pomyślałam z tymi wspinaczkami, zanim zaczęłam coś działać i namawiać z dziadkami, jednak to są starsi ludzie więc nie wchodziłoby w grę zbytnie pomaganie bidulkowi. Hmm a faktycznie taka ciepła buda + kotłownia jest jendak lepsza niż schronisko albo uśpienie... a jednak może znajdzie się ktoś, komu będzie odpowiadał spokojny i stonowany staruszek? Dla starszej osoby mieszkającej na parterze albo w domku to byłby kompan jak znalazł :)
Porozsyłam też dalej linka o nim a dziadków pomaltretuje o inne, starsze bidy. Ale niestety wielkich nadziei na sukces nie mam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']lilk_a może trochę idealizuję z tym domkiem ale jemu zimno może zaszkodzić -stawy ,

aha i ktoś pytał czy dałby radę na 3 piętro bez windy - to też nie jest najlepsze rozwiązanie , myślę, że 3 razy dziennie nie podołał by takim spinaczkom ....[/QUOTE]
,,ze te,z jestem zapsiona...Idealny to byłby dom z ogrodem,gdzie piękniś wychodziłby wg własnych potrzeb z perspektywą stałego przebywania w domku tzn ciepełku...Smutne jak ludziska jeszcze postrzegają...,że jeśli Onek to podwórze,buda,łańcuch ew w najleprzym przypadku kojec:-(...Przecież On musi być stale przy swoim Panu...to do potęgi" pracuś"....Jemu nawet nie przeszkadzają wtedy bolące stawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']A co z tylnymi lapami? Slabo chodzi? Czy tak zwyczajnie jak to owczarki maja na starosc?[/QUOTE]


wygląda na to , że tak zwyczajnie jak to owczarki mają na starość.....tzn chodzi normalnie ale do auta już nie daje rady wskoczyc , to są początki i z tym można żyć podając preparaty , ja nie mam możliwości (zbyt duża ilość podopiecznych) żeby się nim zająć, on u mnie ma ciepło, spacery i super michę .....nie mam dla niego czasu na opiekę weterynaryjną ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Waldek']dom stały dla Atosa[/QUOTE]

To znaczy co? Do momentu znalezienia DS pies zostaje u ciebie? Przestań narzekać i zdecyduj się wreszcie. Jest tu tyle osób chętnych do pomocy, Teresa Borcz znalazła hotelik od zaraz (post 136), jest miesiąc na zebranie deklaracji, a ty w kółko swoje: [I]"Ludzie pomóżcie bo to ja tego stanu nie przeżyję" [/I]Co z tobą, chłopie?

Link to comment
Share on other sites

no jakiś taki niezdecydowany jesteś , faktycznie , piszesz że nie może być Atos u Ciebie a bierzesz pod uwagę tylko dom stały , nowego właściciela .... tak sobie myślę czy tek pies nikomu nie zginął ...może ogłoszenia w okolicy przyniosły by skutek .....

Link to comment
Share on other sites

Napisałem wcześniej, nie mam czasu się nim zająć , nadmiar obowiązków ....zapewniam mu dobrą michę i spacer a tak całe dnie spędza sam , nie mam czasu nawet z nim do weta podjechać ....szkoda mi go jest , szkoda mi jest też izolowanych moich psów oraz kotów .....hotelik to półśrodek chociaż jakieś wyjście to jest, z tym że moja TŻ jest temu pomysłowi przeciwna ....w grę wchodzi dom stały ..... i o taką pomoc proszę Was dogomaniacy.....mam nadzieję jeszcze troszkę wytrzymać ....choć nie jest to łatwe i czasem po prostu nie mogę sobie z tym poradzić ....to tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilk_a']no jakiś taki niezdecydowany jesteś , faktycznie , piszesz że nie może być Atos u Ciebie a bierzesz pod uwagę tylko dom stały , nowego właściciela .... tak sobie myślę czy tek pies nikomu nie zginął ...może ogłoszenia w okolicy przyniosły by skutek .....[/QUOTE]


ogłoszenia w tamtej okolicy były i nie przyniosły skutku ..

Link to comment
Share on other sites

Dziwi mnie trochę Twoje podejście. Mówisz, że masz dość i jesteś na granicy wytrzymałości, jednak nie chcesz oddać go do hotelu, który Terasa Borcz znalazła na JUŻ i to w atrakcyjnej cenie. A co będzie jak za tydzień stwierdzisz, że już tak dłużej się nie da? Wtedy może już nie być tak atrakcyjnego miejsca w hoteliku, a na DS można czekać kilka miesięcy. Wytrzymasz??

Link to comment
Share on other sites

Atos to dobrze ułożony Onek, grzeczny, karny świetnie spaceruje na smyczy to idealny pies nawet dla starszej osoby, nie ciągnie nie szarpie.
Niestety nie dogaduje się z moimi psami -samcami oraz tarmosi moje koty. Na spacerze zauważyłem , że jak zobaczył kota to szarpnął w jego stronę ale kolczatka szybko przywołała go do porządku .

[B]agata51[/B] można i znaleźć bardzo szybko , trzeba bardzo chcieć .....i na taką pomoc liczę ......

Link to comment
Share on other sites

Waldek-mówisz że DT nie wchodzi w grę bo TZ-ka się nie zgadza....a czy Ona zajmuje się chodź trochę psem?
Przeczytałam tylko ćwierć wątku i widzę że ma problemy zdrowotne-> nie masz czasu jechać z Nim do weta- TZ-ka nie może Ci pomóc?
Poza tym są lecznice 24h otwarte i myślę że jeżeli poświęciłbyś jeden wieczór na pójście z Atosem do weterynarza nic by się nie stało... Ma zapalenie uszu? nie leczone?

Waldek- weź poszukaj jakiegoś dobrego, odpowiedzialnego DT to przynajmniej pies miałby opiekę weterynaryjną bo widzę że Ty narzekasz tylko i prosisz o DS, który jak dziewczyny napisały może nie pojawić się na horyzoncie tak szybko!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]magdyska25[/B], na Atosa już zostało wydane grubo ponad 1000 złotych , na badania, kastrację , obserwację etc ....mamy zbyt dużo zwierząt , podkreślam [U]mamy[/U]. Nie chcemy aby ten pies ponownie przeżywał traumę hoteliku lub DT , chcemy mu zapewnić dom stały . Czy to źle??? Do tej pory musimy się wszyscy pomęczyć ale głęboko wierzę , że DS się znajdzie ...

a z tym narzekaniem to chyba taki już jestem , malkontent


a poza tym mam prośbę abyś wyrażała swoje opinie na nasz temat po przeczytaniu całego wątku ....wybiórczość - nie ma nic gorszego ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...