Jump to content
Dogomania

terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)


kora78

Recommended Posts

sama napisałąm do wieso

słuchajcie, zostałą karma po astce. możemy ją dorzucić hotelowi do Kaśki, żeby było taniej :)

może zuziaM wzięłaby też szczylki, jeśli osiągną już 8 tyg i nie znajdą domów to wg mnie można je nawet oddać do dobrego schronu, gdzie wiadomo, że będą miały dobrze. Bądź co bądź na hotelu też mieszkają na podwórku. Schronisko to miejsce, gdzie ludzie szukają spów, zwłąszcza chętnie biorą szczeniaki. Mogą mieszkać za darmo w dobrym schronie, a my je mimo to możemy nadal ogłaszać. I tak mają fuksa, że dostały życie, bo miały być uśpione po narodzinach, a długo w schronie nie pobędą.

4zł za jednego dziennie, to 360zł miesięcznie za trójkę.. nie stać nas, spójrzmy prawdzie w oczy. Kaśka ma gorzej, jej będzie ciężej na dom, jej batdziej trzeba pomóc z hotelem. Małe z nią w hotelu dostaną dobry start


proszę o banerek dla Kaśki!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

słuchajcie wiesia mi również napisala że mogę spożytkować te pieniążki jak uważam i ok 100zł dam oczywiście na kasię ale przecież to i tak jednorazowo.... co dalej ? martwię się bo może nas to przerosnąć :-(
chcę również pomóc małemu ugotowanemu szczeniaczkowi.....:placz:
u mnie tak jak napisałam psiaki mogą przeczekać kilka dni ale nie więcej niż tydzień ale to się jeszcze zobaczy mnie całe dnie nie ma w domu to tez nie do końca jest dobry pomysl dla maluszków bo one potrzebują opieki non stop ..... martwię się też czy Seth ich nie zeżre a odpada zamykanie drzwi bo wszystkie otwiera.... oczywiście mogę spróbować je przechować ale może ktoś mógłby je zabrać na tymczas

Link to comment
Share on other sites

Jak tylko beda gotowe kojce, to Kasia moze przyjechac ze szczeniakami... w jednej cenie, oczywiscie.
Ale o terminie dokladnie powiadomie, bo jest niemozliwy do ustalenia dokladnie .... zima sie zbliza i jak beda mrozy wieksze, to budowa bedzie musiala stanac..... wiec nie potrafie dokladniue nic powiedziec.
Ale trzymajcie kciuki, zeby jeszcze bylo cieplo i sucho !

Link to comment
Share on other sites

Darunia puma wyciągamy Kaśke? Biorę ją do sąsiadki- jak się zgodzi- dziś załatwiam. Potem jedzie do zuziaM z małymi, w pocz grudnia. Na grudzień kasę mamy.
Jak weźmiemy 150zł od wieso. Ona obiecała coś jeszcze w grudniu wyskrobać to będzie na styczeń. Zostanie Ci na ugotowanego szczeniaka.
Nasze psy ważniejsze, jak dla mnie bynajmniej...

Tak nam szybko idzie teraz z psami, to moż ei z Kachą się uda. Może będę mogłą już ją wziąść do siebie przed wiosną. Kto nie ryzykuje ten nie jedzie. Już dawno trzeba było grać tak ostro, ona by urodziła w normalnych warunkach.
Szczeniaki mogą być u Daruni tydzień, ale jak będą odchowane chyba? To proponuję, jak będą już miały domy pewne i będą czekać na transport. Inaczej taki tydzień niewiele daje... bo potem schron...

ja serio bym je oddała ostatecznie do dobrego schronu podrośnięte. ciotki, jak myślicie? gdzie jest dobrze szczeniorom?

Link to comment
Share on other sites

Luśka ja od Wiesi przeznaczam 100zł tak jak pisałam ! Dla mnie poparzony pies jest tak samo ważny jak nasze i nie ma różnicy czy to obcy czy nasz.... on cierpi i potrzebuje tej kasy bardzo, rozmawiałam z Wiesią.
Co do Kasi nie ma sprawy mogę ja wyciągnąć tyle że oni nie oddadzą jej bo ma szczeniaki na wykarmieniu!!! Dzwoń do schronu i się dowiedz czy ja mi wydadzą ........

Link to comment
Share on other sites

U sąsiadki, jak się okazuje, ona może tylko mieszkać w szopce. Brakuje kawałka ogrodzenia i mogłąby uciec, gdyby byłą szopka otwarta :(

Tak to ja też mam pół altanki- bo drugie pół należy do papug. Ale to nie sposób zamknąć ją na 3 spusty i 3 razy dziennie wyprowadzać. :(

więc czeka, aż zuziaM dorobi hotelu kawałek.

inne propozycje??

Link to comment
Share on other sites

Jestem pewna bo żaden schron nie powinien wydać suki skoro ma na wykarmieniu szczeniaki ........ Luśka wątek jest po to aby Kasi pomóc nie rób fochów bo nie masz 10 lat!!
Oczywiście jutro zadzwonię i zapytam czy nam ją dadzą ze szczeniakami może akurat pisałam że nie wydadzą bo według mnie nie powinni tego zrobić ale może będzie inaczej oby tak było a co do sąsiadki to faktycznie bez sensu..... szkoda
a co z deklaracjami na Kasię i jej dzieci ? nie mamy przecież pewnych wpłat comiesięcznych tylko nasze ........ szukam ciotek które nam pomogą trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shawnee']Hey, hey! mam moze miejsce!
Luska ma PW[/QUOTE]

To jest bardzo powazna propozycja, wiec jej nie zmarnujcie prosze.
Shawnee pomaga psiakom ciezarnym i szczeniaczkom z naszego schroniska.
I jak pisze, ze ma miejsce dla suni, to znaczy ze za kilka dni sunia moze byc na wolnosci !
Poprosze bardzo pilonie o numer telefonu do osoby, ktora ma bezposredni kontakt z sunia i schroniskiem.
Blagam, dla dobra tej suni !
Moj tel. 0695 555 221 ( gdzyby mnie juz nie bylo na dogo )

Link to comment
Share on other sites

część jest stałych, tylko okazjonalna stówa od wieso, później wieso ma coś kombinować, ale kwoty podać nie może.

Darunia puma, powinien, nie powinien. wiesz, jaki to jest schron. nam się coś wydaje, jak być powinno, a oni wwcale tak nie robią. mamy przykłąd z początku wątku, z moich ustaleń z wetką. nie robię fochów, tylko dziwię się czasem Tobie i dobrze o tym wiesz. koniec tego tematu. działąmy dla Kaśki. a ja jestem kora78...

Link to comment
Share on other sites

powiem tak dziwić się możesz a dziwisz się bo nie chciałam wyciągać kasi żeby z powrotem oddać ją do innego schronu i oczywiście na takie rozwiązania się nie godzę na mnie możesz liczyć tak jak już wielokrotnie wspominałam jak będzie hotel albo dom dla jakiegokolwiek psa czy kota.
zmiana tematu - telefon moze być mój podam go na priva bo ja wyciągam psy ze schronu
zuzia na pewno nie zaprzepaścimy tej możliwości jeśli tylko kasia będzie mogła lecieć z małymi do shawnee
podobno poszedł do kory priv więc czekamy na info od niej
a jak kwestie finansowe u shawnee?

Link to comment
Share on other sites

Kasia ma załatwiony dt pod Wiedniem, gdzie odchowa maluchy i potem pojedzie tam do ds, w okolice. Maluchy też domki znajdą. Trzeba tylko dla kachy eu pas, chipa, i szczepenia. no i najgorsze to transport. co radzicie? gdzie zapukać, do jakich drzwi?? kto ma pojęcie?

dziekujemy wiec wstępnie zuziaM za hotelik, chyba się nie przyda Kasi :)

pomóżta z transportem...


edit. nasz wet mówi, że:
paszport 51 zł
chip 50zł
nosóka, parvo i wścieklizna 60zł
samą wściekliznę ma w schronie,więc teoretyznie do przekorczenia granicy wystarcza

szczeniaki:
chip
paszport
do szczepień za małe

Zakładając 3 szczweniaki- 303 zł za chipy i paszporty. Kasia to samo +101zł, jeśli nosowka i parvo tp + 60zł
W najgorszym wypadku- 464 zł plus transport!!

Link to comment
Share on other sites

Dziś widziałąm Kachę w schronie. Oddzielona, sama z małymi. W domku połączonym z małym wybiegiem w kaflach. Mają kocyki i grzejniczek.
Co z nią począć? Zostawić,aż małe odchowa? Szukać domku w Polsce w międzyczasie? Czy porywać się z motyką na słońce na tą Austię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']Dziś widziałąm Kachę w schronie. Oddzielona, sama z małymi. W domku połączonym z małym wybiegiem w kaflach. Mają kocyki i grzejniczek.
Co z nią począć? Zostawić,aż małe odchowa? Szukać domku w Polsce w międzyczasie? Czy porywać się z motyką na słońce na tą Austię?[/QUOTE]

Nic nie rozumiem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...