Jump to content
Dogomania

Aldo zmarł w niewyjaśnionych okolicznościach w DT u AlinyS !!


Kika9004

Recommended Posts

[B]Przepraszam za offa, ale potrzebna PILNA pomoc dla Kruszewskiej bernardynki!!

[url]http://www.dogomania.pl/threads/179128-Benia-wraca-z-adopcji-za-chwilAE-urodzi-trzeba-DT-dla-niej-i-malucha-POMOCY[/url]

Suka ma na dniach urodzić szczeniaka, wraca z adopcji i potrzeba DT dla niej i malucha... POMOCY :(
[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może ktoś uaktualnić gdzie Aldzio ma ogłoszenia ? jeżeli jest gdzieś na wątku to z góry przepraszam, wieczorem przeglądne dokładnie wątek. Mogę mu porobić nowe, jeżeli są jeszcze jakieś stronki na których nie ma.

Mogę mu też zrobić allegro ze swojego konta, jeżeli to zgodne z regulaminem allegro..?
Czy takie adopcyjne aukcje może wystawiać tylko fundacja, stowarzyszenie?? Jeżeli macie takie konto to mogę tez opłacić wystawienie aukcji, na allegro więcej ludzi wchodzi, może to byłaby szansa dla Dziadka :-)

Link to comment
Share on other sites

Czy Stowarzyszenie Niczyje ma konto na allegro i chciałoby wystawić Aldusiowi aukcję?? wtedy mogę opłacić wystawienie aukcji, lub druga opcja, zrobię Dziadkowi allegro ze swojego konta?
Dajcie znać co robimy.
Myślę, że jak Stowarzyszenie wystawia takie aukcje adopcyjne, to lepiej to wygląda i ludzie inaczej reagują, jednak jeżeli macie pełne ręce roboty, to wystawie ze swojego prywatnego konta :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']fergilko jeśli możesz, zredaguj proszę tekst, a ja wystawię aukcję dla Aldo.
Najwięcej czasu mi się schodzi na wymyślaniu tekstu, a nie ukrywam że mam go ostatnio bardzo mało.[/QUOTE]

Myślałam, żeby skopiowac częściowo tekst z ogłoszeń, pierwszej strony wątku:-)
Merytorycznie nie za bardzo świece przykładem. Może ktoś mógłby opracować jakieś nowy chwytający za serce tekst o Aldo:Rose:
Zaraz kończe pracę, lecę do schronu, będę wieczorem, jak starczy mi czasu to może coś uda mi się sklecić, lecz uprzedzam nie będzie to nic oszołamiającego:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...