Jump to content
Dogomania

staruszek Tobi prosi o dom, jego ukochana Astunia odeszła za TM :( MA DOM


Recommended Posts

[quote name='zachary']Lara, a czy ktoś był u tej Pani, rozmawiał z nią, widział jej podopiecznych? Na pierwszy rzut oka wygląda fajnie. Skoro wieziesz do tej Pani swoją podopieczną sunię, to może masz osobiste spostrzeżenia?
Myślę,że z uwagi na wiek Tobisia i " ogrom" propozycji do tej pory:-(, tę ofertę należałoby poważnie rozważyć. Tym bardziej,że kolejki do hotelików Murki,Wiosny,Ani są chyba dłuuugie...A Tobiś nie ma czasu...[/quote]

Na dogo jest osoba, która może zaświadczyć o Pani, jej nick: bosia. Ta osoba pomaga Pani. Sama Pani mnie zapraszała, jak najbardziej można do niej przyjechać. Ja już jestem zdecydowana umieścić naszego Miśka z Katowic u tej Pani.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sprawa wygląda więc bardzo zachęcająco, a nasza Pati zabrze musiała wyjechać na dwa dni, ojej:-(.Mam nadzieję,że na tę kwotę /lub koło tego/ nazbierałoby się deklaracji, aby Tobiś nie musiał odchodzić za TM w schronie jak jego Astunia...
Ciotki, które zaglądały na ten wątek, mam nadzieję,że się wypowiedzą na temat tej propozycji.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, podliczyłam wstępne deklaracje i wychodzi 280 zł. Nie jest źle, powiedziałabym,że bardzo dobrze.
Laro, tak myślę sobie cichutko,że może zarezerwować u tej pani domek dla Tobisia. Nie ma co czekać, bo okazja taka może już się nie powtórzyć!!!
Pati zabrze nie ma w chwili obecnej a tu trzeba kuć żelazo...Jak Pati wróci i nie zaakceptuje tej propozycji, to ...najwyżej odmówi 2 domkom tymczasowym. Lara, czy możesz zarezerwować domek Tobisiowi? Koszty telefonów pokryję!!! Ja lecę szukać niewidomego, malutkiego staruszka, którego dt spuścił ze smyczy w centrum miasta 4 dni temu i zataił przed ciotkami ten fakt:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Sprawa wygląda więc bardzo zachęcająco, a nasza Pati zabrze musiała wyjechać na dwa dni, ojej:-(.Mam nadzieję,że na tę kwotę /lub koło tego/ nazbierałoby się deklaracji, aby Tobiś nie musiał odchodzić za TM w schronie jak jego Astunia...
Ciotki, które zaglądały na ten wątek, mam nadzieję,że się wypowiedzą na temat tej propozycji.[/quote]

tutaj jest link, gdzie właśnie osoba bosia dała tą propozycję:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f937/platny-dom-tymczasowy-okolice-krakowa-134948/[/url]

Pani sama ma nieadopcyjne staruszki, które pochłaniają jej finanse, więc dlatego chce jakichś pieniążków za tymczas. W domu są cały czas jej rodzice. Psy mają możliwość wybiegu w ogrodzie. Ogród ma Pani podzielony na sektory. Dziadusie to bardzo spokojne pieski.
Jak z nią rozmawiałam to właśnie mi mówiła, że chętnie też pomoże innemu pieskowi i może wziąć.
Dla mnie domek jest super :lol: Pani powiedziała, że jak najbardziej można liczyć na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

pati zabrze...:-(...bardzo chciałabym pomóc,ale nie mam już środków!!!

Czy przewidujecie dalsze szukanie Tobisiowi stałego domku?... ogłaszanie pieska?
Może tu mogłabym pomóc...zrobić allegro,ogłoszenia,które umiem(gumtree,kupię psa,kokosy)?
Zaznaczyłam wątek i będę zaglądała...dajcie znać!
A ile lat ma Tobiś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ok, ok, zadzwonię najszybciej jak się da, jutro :)[/QUOTE]

Lara podaj mi tylko inicjały tej pani , która prowadzi DT dla psów i kotów. Jestem z krakowskiego wątku i niestety nie wszystko " złoto co sie świeci". mam przykre oświadczenie [B]z jednym[/B] podkreslam słowo [B]z jednym DT [/B]i chciałbym sie tylko upewnić , że to właśnie nie jest ten . Jeżeli moje wątpliwości są bezpodstawne to wstępnie deklaruję 30,- miesięcznie :p

Link to comment
Share on other sites

Już jestem... :lol: Na początek serdecznie dziękuję wszystkim cioteczkom, które jeszcze zadeklarowały comiesięczne wpłaty na naszego Tobisia :loveu: zaraz je wszystkie dopisze na str 188, ale po wstępnym przeliczeniu wynika, że na dzień dzisiejszy mamy 310zł z deklaracji + 20/30 zł od Ulka18 (wpłata jednorazowa) czyli razem 330/340zł :multi: a jeżeli chodzi o DT, który zaproponowała _Lara, to ja jestem jak najbardziej na tak, jutro tam zadzwonie i jeżeli pani się zgodzi to sprawdze domek osobiście... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Już poprawiłam... Miało być na str 188 :eviltong:[/QUOTE]

nooooo tym razem napisałaś prawdę :evil_lol: przeczytałam czy mnie tam czasem nie zabrakło :eviltong::eviltong: i mogę iść spokojnie do wyrka troche się przespać :diabloti:. Jutro poniedziałek :placz::placz:

[COLOR="Red"]nie wiem jak dogo to robi , ale zdązyłam przeskoczyć własny post :diabloti::diabloti: ciekawe komu jeszcze udała się taka sztuka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']No to może zrobie małe podsumowanie :roll:

[U]Deklaracje comiesięcznych wpłat:[/U]
20zł pati_zabrze
10zł gonia66
30zł agata51
50zł syniko
50zł Wioletat
50zł żywa
10zł agat21
5zł _Lara
10zł wredne słonko
15zł Bjuta
30zł zachary
30zł marysia55
+
[U]Wpłaty jednorazowe:[/U]
20/30zł Ulka18

Czyli na chwile obecną mamy [B]310zł [/B](z deklaracji) + 20/30zł (wpłaty jednorazowe)

Razem: [B][COLOR=red]330/340zł[/COLOR][COLOR=red] :multi:[/COLOR][/B][/quote]


15 to było od Mamy Bjuty!
Pati, możesz dopisać
20 od Bjuty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Czyli 15zł od Mamy Bjuty, a 20zł od cioci Bjuty tak? Bo już się pogubiłam :eviltong: I jeszcze jedno...mam je zapisać jako wpłaty jednorazowe czy deklaracje stałe? :roll:[/quote]


Stałe. 15 zł od mojej Mamy i 20 zł. ode mnie.
Już ustawiłam na obu kontach (mam pozwoliła :eviltong: grzebać w swoim) jako zlecenia stałe na 2-go każdego miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki dzwoniłam przed chwilą do DT z pod Krakowa, tego o którym pisała _Lara... Myślę, że nie ma się co zastanawiać i korzystać z okazji... Pani jast bardzo sympatyczną osobą i widać, że zna się na rzeczy... Miała już niejednego psa... Koszt utrzymania miesięcznego to 300zł, niezależnie od wielkości psa, musielibyśmy pokryć jeszcze ewentualne koszty leczenia... Tobi miałby do dyspozycji mieszkanie, ogród i spacery, a jeśli by mu się nie spodobało to kojec i bude. Umówiłam się z panią, że przyjadę w środę zobaczyć warunki, ale jeśli nie macie nic przeciwko to Tobi pojedzie ze mną i jeśli wszysko byłoby ok, to już by tam został... Napiszcie proszę co o tym sądzicie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Stałe. 15 zł od mojej Mamy i 20 zł. ode mnie.
Już ustawiłam na obu kontach (mam pozwoliła :eviltong: grzebać w swoim) jako zlecenia stałe na 2-go każdego miesiąca.[/quote]

Suuuper :multi: Zaraz dopisze. Podziękuj mamie od nas i oczywiście Tobie też wielkie dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati_zabrze']Cioteczki dzwoniłam przed chwilą do DT z pod Krakowa, tego o którym pisała _Lara... Myślę, że nie ma się co zastanawiać i korzystać z okazji... Pani jast bardzo sympatyczną osobą i widać, że zna się na rzeczy... Miała już niejednego psa... Koszt utrzymania miesięcznego to 300zł, niezależnie od wielkości psa, musielibyśmy pokryć jeszcze ewentualne koszty leczenia... Tobi miałby do dyspozycji mieszkanie, ogród i spacery, a jeśli by mu się nie spodobało to kojec i bude. Umówiłam się z panią, że przyjadę w środę zobaczyć warunki, ale jeśli nie macie nic przeciwko to Tobi pojedzie ze mną i jeśli wszysko byłoby ok, to już by tam został... Napiszcie proszę co o tym sądzicie...[/quote]

A ja wczoraj rozmawiałam i zarezerwowałam Tobiemu miejsce ;) jak obiecałam.

Pati, to przy okazji będę wiedzieć na 100% gdzie pojedzie Misiek z Katowic :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/misiek-z-katowic-jest-podgryzany-przez-psy-dt-jest-potrzebne-stale-deklaracje-135176/#post12097066[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...