Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj Jussi :-)

Z tego co piszesz to rzeczywiscie musisz miec wspaniala gromadke cudownych Yoraskow :-)

Ja niestety moge pochwalic sie tylko jednym ;) Moze kiedys, gdy w koncu osiadziemy w naszym wymarzonym domku, sprawie sobie kolejne Szczescie :-)

Poki co podobnie jak i Ciebie, czeka nas wystawa w Warszawie. Pierwsza, miedzynarodowke w Krakowie mamy juz pomyslnie zaliczona i teraz spokojnie mozemy podchodzic do krajowek :-) Nie mniej z utesknieniem czekamy na mozliwosc pelnego korzystania z urokow swobodnego biegania po krzakach, bez koniecznosci na ciagle uwazanie na stan siersci :-?

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

I ja witam posiadaczkę 3 yorasków :hand: !

Wind! Gratulacje dla Majeczki. Chciałam zobaczyć Was na żywo na ringu w Krakowie, ale niestety nie mogłam, bardzo żałuję :cry: . Wklej, proszę, na osłodę parę fotek Maji na ringu! :P :P

Link to comment
Share on other sites

elena,

Wkleje, wkleje, ale tym czasem musze uporzadkowac fotki na nowym kompie, ktory wlasnie dostalam. Pozostala mi jeszcze instalacja wszystkich programow graficznych i adpatacja poczty. Jak tylko sie z tym uporam (czyli w nocy) to zaraz cos ciekawego wrzuce :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Witaj Jussi! :) Mamy już na forum jedną posiadaczkę trzech yorków i jest mi bardzo miło, że dołączyła druga taka osoba :D Też bym chciała mieć takie trzy szcześcia w domciu, ale przeszkodą są moi rodzice. No trudno. Może kiedyś... :wink:

pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Jussi:

Ja również witam cię serdecznie. Powiem co bo pewnioe nie wiesz że ja jestem tą forumową właścicielką 3 yorków tak jak ty. Coprawda teraz chwilowo mam 7 yorków a to za sprawą maluchów które przez jakiś czas ze mną pobedą. Mam nadzieję że szybko zadomowisz się tu na forum i spodoba ci się ono :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie witam

Ja niestety nie znam Ciebie Jussi. Ciągle czytam i pisze na tym samym Forum. Nie mam też trzech Yorków tylko dwa, ale może w przyszłym roku ...

Na wystawie w Warszawie będę obok Yoreczki , naszego moderatora zapewne też Ptyśki i jak czytam Ciebie. Potem planuje Toruń, Chojnice Sopot, Poznań, a może jednak skusze się na Gdynie.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Jussi Witam Cię serdecznie!

Zazdroszcze Ci tych trzech pociech :). Ja mam tylko Gofra. A tak wogóle to wy z tymi wystawami kupe roboty macie... mi by sie nioechciało tak jeździc po całej Polsce po to by piesek jakąś nagrode zdobył. Widac że jesteście wytrwali :lol: mi by sie juz po 2 wyjazdach znudziło :lol: :lol: :P

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje serdecznie za tak mile powitanie!!! :D

Waldku....czas najwyzszy aby sie poznac...koniecznie musimy zerknac na siebie na wystawie w Warszawie :wink: ....bedzie mi bardzo milo...jak i rowniez bedzie mi milo poznac innych forumowiczow...

Strasznie sie cisze,ze tu trafilam!!!

:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mam na imię Asia i od trzech tygodni jestem 'mamą' 5-miesięcznej yoreczki Zulki.Jesteśmy tutaj zupełnie nowe i jeszcze troszkę zielone jeśli chodzi o całe to forum w związku z tym proszę wybaczcie mi ewentualne wpadki:)

Zuleczkę dostałam na urodziny od mojego chłopaka(chociaż urodziny mam dopiero za miesiąc).Wcześniej dlatego,że pani chodowczyni nie mogłaby jej sprzedać za miesiąc bo Zuzia byłaby już do niej zbyt mocno przyiązana.No i tak jest już dość dużą dziewczynką jak na zmiane właściciela,ale bardzo dobrze się zaklimatyzowała i mnie pokochała,a ja ją!Zulka jest w ogóle suczką,którą ta pani zostawiła dla siebie i własciwie to zrobiła mojemu chłopakowi 'przyslugę' sprzedajac ja-poplakala sie jak ja zabieral.Do tej pani został skierowany przez Zwązek Kyn.wiec trafil chyba dobrze.Bo musimy się Wam pochwalić,że Zulka jest dziewczynką z rodowodem:)Postaram się w najblizszym czasie zaprezentować Wam kilka fotek Zuzi tylko nie wiem jeszcze jak to się robi,ale będę probowała.

A tak w ogóle to chciałam jeszcze powiedziec,ze gdy mialam 2 lata to moi rodzice kupili jamniczkę-to był mój pierwszy piesek,ktora miała na imię......Zula i teraz taki zbieg okoliczności! Zulka yorczka ma takie imię już w rodowodzie!

Mojej pierwszej Zulki nie ma już 10 lat.

Mam jeszcze Amandę,która mieszka z moimi rodzicami i jest moją kochaną białą bullterrierką,ale mix co?Bull i York!Trochę nie mogłam się przestawić na początku z tymi porcjami papu:)Amanda ma już 10 lat więc jest seniorką.

O.K. to tyle,nie zanudzam Was szanowni Yorkomaniacy , pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia dla Waszych psich 'dzieciaków'!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja i Łobuziak tez Cie witamy!

Ja tez mialam na poczatku problem z przestawieniem sie ze wzrostu i widoku naszego kundelka ( teraz mieszka z tata), ktory jest dosyc spory, a przy nim moja "myszka" to naprawde istne malenstwo :) Teraz za to kundelek przy Łobuzie wydaje mi sie byc olbrzymem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...