Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja rowniez witam wszystkich nowych forumowiczow :)

Nie wiem czy to sie tez bedzie liczyc :) ale ja tez chcialabym przedstawic jakby nie bylo nowego forumowicza w osobie psiaka Kropka Leona :)
Ja sama pzedstawialam sie dosc niedawno ale takie a nie inne okolicznosci sprawily, ze w domu znow jest york :) tym razem Kropek Leon :multi:

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich cieplutko:)
tak sobie pomyslalam ze skoro juz zagoscilam na tym forum na dobre to przydaloby sie wkoncu przedstawic;) a wiec.... no tak od a wiec sie nie zaczyna zdania ale co tam;) nazywam sie Daria i jestem z Bytomia ( moze ktos tez jest z okolic??;>) Jestem wlascicielka przepieknej 3miesiecznej suni ktora nazywa sie Kejssi:) - moje najcudowniejsze malenstwo, no i pewnie jak wiekszosc tutaj mam bzika na punkcie Yoraskow :D:D za niedlugo pokaze wam moje sloneczko:) Moze nawet zaloze jej galeryjke- kto wie???:) pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko i zycze milego dnia buziolki:)

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich pięknie;)Wczesniej stała czytelniczka Dogomanii, teraz, od kilku dni forumowiczka.
Stan aktualny zwierzyńca to: dwa wielkie i kudłate psiska, a wkrótce, dzieki Dogomanii:lol: jeszcze trzecie, oraz kocia arystokracja wystawowa.
Marzenie: kiedyś znów będę mieć yorka lub jamnika... Na starość.

Link to comment
Share on other sites

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie! Postanowiłam zarejestrować się na forum, gdyż planuję posiadanie yoreczka. Już od jakiegoś czasu czytam u Was różne przydatne informacje na temat hodowli, karmienia, wychowania i naprawdę wiele mi to forum daje. Chcę się dobrze przygotować, aby mojemu szczeniaczkowi niczego nie brakowało i by był u mnie szczęśliwy :) Mam nadzieję, że będę mogła liczyć na Waszą pomoc i wskazówki!

Pozdrawiam,
Karolina :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Witam wszystkich yorkomaniaków.[/B] :lol:
Obserwuję forum już od dłuższego czasu i powiem szczerze, że jestem już chyba od niego uzależniona.
Od miesiąca mieszkamy sobie z małą sunią - Chilli. Właśnie skończyła trzy miesiące i jest strasznie rozbrykana.
Pozdrowionka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']no to sie przywitam pierwsza
Julitka i 7 miesieczny lobuziak - piesek Toficzek
wkrotce bede miala troche nowych zdjec to wrzuce :-)
Toficzek jest wiedznie glodny i nigdy nie zmeczony
moglby szalec caly dzien przez co juz niejedna przygoda mu sie przytrafila (od przeziebien do zjedzenia czegos i utkniecia w zoladku)
aby go okielznac bylismy na zkoleniu i teraz nasze uklady sa dosc dobre :-)
Mam nadzieje ze choc jestesmy ze soba dopiero niecale 6 miesiecy, rowniez bedziemy mogli wniesc cos do forum a i z roznych rad korzystac!
Pozdrawiamy![/QUOTE]

Cześ to my się przedstawimy Gosia i cudowna 5 miesięczna Dafne. Bardzo mi sie podoba wasz blog, dzięki niemu dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nela84']hej:multi: Witamy Was wszystkim serdecznie wraz z moją kochaną Witunią czyt. WIKI:) Wiki jest przecudnownym przęślicznym prze... psiaczkiem. Urodził się 13 czerwca 2006r :) I jest całym moim życiem!!
Pozdrawiamy
Ala i Wiki[/QUOTE]

No to Ci powiem, że mam urodziny tego samego dnia, co Twoja Wiki ;)
Na razie póki co żyje bez pieska, ale mam nadzieję, że już niedługo.. :)
Pozdrawiam serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

Czesc wszystkim!
Czas najwyzszy zeby sie przedstawic. Mam na imie Kasia a moj yorczek - Edi. Urodzil sie 16 maja i ma juz ponad 4 miesiace. Jest zdrowym radosnym szczeniaczkiem mimo iz wyglada juz na doroslego yorka. :roll: Przy kazdym spotkaniu na spacerze z innymi yoreczkami kadzy sie mnie pyta ile ma lat:lol: I nikt mi nie wierzy ze ma dopiero 4 miesiace. Zaczyna mnie to niepokoic bo wazy juz 3 kg :crazyeye: a przeciez to jeszcze szczeniak. I tak bardzo go juz pokochalam i nie zamienilabym na zadnego innego, ale czytalam juz watku waga i wzrost i nigdzie nie bylo mowy o tak ciezkim szczeniaku.
Wspomne jeszcze ze jego matka wazy 2kg a ojciec 2,5 kg i ze byl najwiekszy z miotu. Karmie go tylko Royalem i przestrzegam porcji podanych na opakowaniu (70 g dziennie) wiec nie jest to raczej zwiazane z przesadnym karmieniem.
Ale koniec juz o tych wadach, jest slicznym szczeniakiem, bardzo zywiolowym i radosnym, ma piekne wlosy i bede go kochac nawet jak bedzie wazyl 10 kg:lol: chociaz to wykluczam:lol:
Postaram sie jak najszybciej dolaczyc zdjecie Edzia.
Pozdrawiam wszystkich!

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo gorąco !
Od długiego czasu przeglądam forum i przyznaję szczerze, z wielu rad skorzystałam przy wychowywaniu mojej Majeczki. Maja urodziła się 27 kwietnia tego roku. Jesteśmy z Bytomia - podobnie jak Daria i Kejssi- może kiedyś się spotkamy...
Życzę wszystkim miłego dnia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...