Jump to content
Dogomania

PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!


Ewunia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Megula'][B]Magda jaka Ty spostrzegawcza[/B] :diabloti: :lol: Moja kumpela ma suczke o imieniu Czarek-Czarusia, bo na poczatku weterynarz powiedzial jej ze to 100% samiec. No ale jej pies dostal cieczki i zmienil wet zdanie :roll: :lol:[/quote]

Dzieki:evil_lol::eviltong: Ja niestety nie znam suczek o imieniu pasujacym do psa i odwrotnie... dlatego tak mnie to zaskoczylo:lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Dogomaniaków :)

Prawie miesiąc temu pisałam w temacie o jamniorkach o utracie mojego Dżekusia
[*] Tak krótko go nie ma,a wydaje sie,ze to wieczność.Myslałam,ze to mój ostatni pies,ale pusta w domu i w serduchu ta tesknota za psim ogonkiem,oczkami i takim czworonożnym przyjacielem była na tyle silna,ze w moim domu pojawił sie 3 dni temu 7 tygodniowy Yorkuś malutki Rasti :) Tesknota za Dżekusiem jest i zawsze będzie w naszych sercach,ale Rasti ukoił cały ból..

Malutki urodził sie 8 lipca i jest słodkich łoooobuziaczkiem :-)
Niedługo mam nadzieje,że pokaże jego zdjęcia :)

A ja hmm ... Na imie mam Agusia mieszkam w Słupsku i mam 19 latek :)
To chyba na tyle..
Pooozdrawiam :-)

Link to comment
Share on other sites

hej :) chiała bym wm przedstawic moja szalonąl aseczke Psotke :) ma 2 i poł miesiaca :) jest bardzo kochana :) gryzie wszystko co popadnie nawet mnie :) uwielbia sporty ekstremalne bardzo dla niej nie bezpieczne ;( ostatnio nauczyła sie wczodzic na łozko co bardzo mnie martwi :( buuu dzis gdy zobaczyla ze nikogo nie ma w pokoju sama wszła i ze skoczyła z łozka ;( po za tym uwielbia sie calowac :* biegac i robic na zlosc wszystkim domownikom :) jest bardzo zazdrosna :) i wlasnie gdy to pisze ona lezy mi na kolanach i czasami dotknie łapka klawiatury ;) pozdrawiamy eMilka & Psotka

Link to comment
Share on other sites

Witam, przedstawiam Wam mojego yoreczka Nika, który ma już prawie 7 miesięcy. Jest bardzo wesołym i rozbrykanym pieskiem, który wiecznie by szalał i broił. Niko uwielbia też jeść - wszystko oprócz karmy :lol: Jego zdjęcia postaram się zaraz wstawić do galerii. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry! Jestem dumną właścicielką półrocznej [U][B][COLOR=Black]Alutki[/COLOR][/B][/U]. W wolnej chwili /i jak opanuję system/ wstawię zdjęcia mojej piękności do galerii. Alicja jest baaardzo kochanym yoreczkiem, jedyna wadą jest to że wcześnie wstaje i budzi mnie wpychając swój jęzorek do mojego ucha /czego nie znoszę/ :placz: W moim domku pojawiła się 17.05.2006r. :multi: i nie wyobrażam sobie już życia bez niej. :loveu: Pozdrawiam wszystkich yoreczkomaniaków :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edi,feti,gusia']Reczywiscie troszke przybyło pieseczków z włascicielkami :-)
Witamy serdecznie wszystkich i zyczymy miłego serfowania po dogomanii[/quote]

Hehe....i to nie tylko na dgm. U mnie na osiedlu pojawilo sie 7 malych yorkow:crazyeye: Przynajmniej raz w tygodniu spotkam jakiegos yorka w centrum, w sklepach czy na spacerach. Oczywiscie widac tez mieszanki yorkow (jest taki jeden, ktory wazy 8 kg, ale wlasciciel upiera sie, ze to york:evil_lol:) Inny "york" to istny przedstawiciel rasy silky terrier...
Ale Gniezno to juz mnie przeraza:shake: W gazetach same ogloszenia o nowych, lewych miotach i nie widac konca.

Witam nowych yorkomaniakow!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich!:)
Jestem swiezo upieczona, dumna wlascicielka Yoreczka i chce sie przylaczyc do grona dogomaniakow:) Tosia ma 11 tygodni, jest ze mna od kilku dni, poki co grzeczna i bardzo kochana:) Tylko w nocy nie daje mi spac, bo rozszarpuje moje kapcie i mnie budzi ;) Wkleilam jej zdjecia w galerii yorkow.
Buziaki dla wszystkich yorkomaniakow :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...