Jump to content
Dogomania

Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Zuza i Noddy']Ale mu się zawsze ślicznie mordka śmieje.[/QUOTE]
Jak śpi to tego nie widać. ;)

[quote name='CarolineS']Wygląda jakby lwią grzywę miał :D[/QUOTE]
Bo to przecież biały lew, z Afryki przywiozłam. :evil_lol:

[quote name='mimi_91']śliczny biały puszek :loveu:

Fajne masz, że możesz wziąć ze sobą Eriska;)
Moja mama nawet nie chciała słyszeć o tym, że fajnie by było jak bym mogła jedną z moich dziewczyn wziąć ze sobą:shake: Od razu ma setki powodów aby się nie zgodzić i muszę przyznać, że niestety ale po części ma racje:roll:
Strasznie bym chciała mieć psa w mieszkaniu już teraz, ale raczej nie mam na to warunków puki co, więc zostaje mi częste odwiedzanie domku:evil_lol:[/QUOTE]
Nie możesz wziąć ze sobą? Współczuję... U mnie było od razu powiedziane, że Eris NIE ZOSTAJE, bo to mój pies. :roll:

[quote name='Saththa']:Brudny pies to szczęśliwy pies!"

I po stokroć się zgadzam ;) fajnie, że z łapką dobrze i mam nadzieje, że się tak utrzyma :)[/QUOTE]
Uwierz, ja też...

[quote name='Obama']tai biełuch w takim brudzie?? pańcia się nie boi brudu?:razz:[/QUOTE]
Pańcia się nie boi, bo na razie mamy wolne od wystaw, a pies zanim wróci do domu to się piach obsypie, więc w domu za dużo go nie będzie. :lol:

A tu na dokładkę kolejne zdjęcie z serii brudny = szczęśliwy pies. ;)
[IMG]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/87497946.jpg[/IMG]

Negro
[IMG]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/87498439.jpg[/IMG]

[IMG]http://psiarze.com/images/1244040338/1_500/87498440.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FredziaFredzia']Chodziło mi bardziej o to czy trafię. :lol:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG][/QUOTE]

A zdradzisz nazwę swej ulicy?:) To pomogę z ew dojazdem tramwajem/autobusem. No chyba, że samochodem to już może być gorzej :P

Link to comment
Share on other sites

ja tez mieszkam w nowym miejscu i polecam tez zaczepianie innych psiarzy podczas spacerow i pytanie. Ja tak odkrylam fajny parczek dla psiakow blisko mnie. A pozniej sprawdzalam mapki na stronie miasta. Wlasnie mieszczuchy maja ten spory problem ze musza sie trzymac wytycznych:shake:. Dla mnie bardzo wazne bylo znalezc miejsce gdzie psy moga bez smyczy chodzic... a nie duzo tego wokol mnie chociaz mam blisko ogromny park.
Fredzia powodzenia:p

Link to comment
Share on other sites

W Szczecinie np nie można spuszczać psów nawet w parku, można tylko w wyznaczonych miejscach tzw wybiegach. Na wybieg w lasku Arkońskim wystarczy wysiąść na końcowym przystanku tramwaju 3 i cofnąć się - minuta drogi. Wracając można sporo przejść przez Park Kasprowicza. W Szczecinie można się nachodzić jak się pozna wszystkie drogi :) W lesie owszem czasami spuszcza się psy ale można napotkać Policje konną. Jak ktoś zna tzw zapomniane szkalki to nie ma problemu :)

Ja w weekendy robię z moimi bąblami po 10 kilometrów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saththa']Halooo ;) Dzień Dobry? Zyjecie? Na spacerze się zgubili? Czy aż taka uczelnia nie dobra tak czas zajmuje? Ja apeluje o cokolwiek :p jakies foty albo historyje :)[/QUOTE]

Żyjemy, żyjemy, ale uczelnia naprawdę zabiera masę czasu i nie tak często wchodzę teraz na dogo... Spacery na razie w pobliżu domu na takim małym wybiegu, dzisiaj myślę żeby pojechać tą 9 na Arkońską, żeby sobie pobiegał. Jutro jedziemy do Nowogardu, czyli cały dzień z psem w sobotę na dworze, żeby się wyhasał porządnie. Tramwaje ogarniam już, którym mam dojechać gdzie mniej więcej. ;)
Eris już przyzwyczajony do nowego mieszkania, ma duży balkon na który sobie leży i ogląda świat większość czasu.

[quote name='Asiaczek']Hej, hej, gdzie jesteście?

pzdr.[/QUOTE]

W Szczecinie! ;)

No, dałam znak życia, to lecimy za chwilę na spacer, bo pogoda ładna i nie chcę jej zmarnować.

Buźka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...