Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

czesc kobietki ostatnio pisalam w tym temacie okolo roku temu moze krocej. W kazdym badz razie chce Wam powiedziec ze moja Angie jest na wakacjach u kawalera i mam nadzieje ze beda z tego male slodkie beagle. Jutro jade ja odebrac. A potem bedziemy czekac na moment az bedzie mozna zrobic USG a potem jak dobrze pojdzie na male psie kluski o tym samym czasie co rok temu czyli 2 polowa kwietnia. Prosze o trzymanie kciukow. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jovanna']czesc kobietki ostatnio pisalam w tym temacie okolo roku temu moze krocej. W kazdym badz razie chce Wam powiedziec ze moja Angie jest na wakacjach u kawalera i mam nadzieje ze beda z tego male slodkie beagle. Jutro jade ja odebrac. A potem bedziemy czekac na moment az bedzie mozna zrobic USG a potem jak dobrze pojdzie na male psie kluski o tym samym czasie co rok temu czyli 2 polowa kwietnia. Prosze o trzymanie kciukow. ;)[/quote]
Jak tak prosisz, no to trzymamy kciuki za Angie i jej kawalera...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Canaveral-staff']dołączyłam do Waszego tematu całkiem niedawno ,gratuluję wszystkim przyszłym mamusiom ja również chcę przekazać wiadomość że moje 2 sunie będą już niedługo bawić swoje szkraby

urodzą się malutkie słodkie staffiki-
CZARNE PERŁY

mamusine brzuszki pięknie rosną :lol::lol::lol:[/quote]
No to niech te Czarne Perełki zdrowo rosną w brzuszku! Mocno trzymamy za Mamcię i C.P. nasze kciuki!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Ha, witamy i my po roku przerwy. Wczoraj zaczęła się cieczka, podobnie jak rok temu za wcześnie :-) Pewnie za jakieś dwa tygodnie będziemy u ślicznego chłoptasia w Czechach. A potem świat stanie się piękniejszy o kilka jedwabistych srebrnych pyszczków.[/quote]
Ładnie napisane...:loveu:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saskja']Ha, witamy i my po roku przerwy. Wczoraj zaczęła się cieczka, podobnie jak rok temu za wcześnie :-) Pewnie za jakieś dwa tygodnie będziemy u ślicznego chłoptasia w Czechach. A potem świat stanie się piękniejszy o kilka jedwabistych srebrnych pyszczków.[/quote]

A ja przewaliłam teraz krycie i musze czekac do póxnego lata. W ubiegłym roku szłyśmy ręka w rękę :)

Link to comment
Share on other sites

Saskja, to w tym roku (jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli), ja będę wszystko przeżywać w tym samym czasie co Ty :) Chani zaczęła się cieczka 28 lutego... Szykujemy się do podróży na Węgry.

Za to Rubinka w sobotę będzie miała pierwsze USG (28 dzień). Trzymajcie kciuki!

niki_ill - gratulacje! Zazdroszczę Ci, że już wiesz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niki_ill']Witam

My jestesmy dzis po drugim USG, maluszki w brzuchu szaleja, termin mamy na 23 marca :)

Pozdrowionka[/quote]

[quote name='Kaladan']Saskja, to w tym roku (jeśli wszystko pójdzie po naszej myśli), ja będę wszystko przeżywać w tym samym czasie co Ty :) Chani zaczęła się cieczka 28 lutego... Szykujemy się do podróży na Węgry.

Za to Rubinka w sobotę będzie miała pierwsze USG (28 dzień). Trzymajcie kciuki!

niki_ill - gratulacje! Zazdroszczę Ci, że już wiesz :)[/quote]
Super!!!
Ja to musze czekac do jesieni, jak co roku...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]niki_ill - gratulacje! Zazdroszczę Ci, że już wiesz [/QUOTE]

Dziekuje. Wiemy wlasciwie od 1 USG. Robilismy w 30 dniu od krycia. Dzis mamy okolo 43 dzien i ponowilismy USG. Suczka juz sie zaokragla, a na monitorze bylo dokladnie wszystko widac. Bicie serc, lapki, kregoslupy. Wspanialy widok.
Teraz czeka nas nerwowe oczekiwanie i 3manie kciukow za zdrowie mamusi i maluchow.

[QUOTE]Gratulacje !Moze przetrzyma 2 dni i będą malce w moje urodzinki [/QUOTE]

A to jest mozliwe. Nie wiem kiedy dokladnie suk zaszla. Krylismy 4 razy :) Dziekuje za gratki :)


[QUOTE]Ja rowniez gratuluje!! Niech wszystko przebiegnie pomyslnie... i czekamy na dalesze informacje[/QUOTE]

Oj tak, najwazniejsze jest szczesliwe rozwiazanie i zdrowko mamusi i malcow

A to mamuska kilka dni temu, teraz jej troszke przybylo :)

[img]http://img85.imageshack.us/img85/3558/p2260025kj7.jpg[/img]

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izoldas']No i w 59 dniu doczekaliśmy się 1 suńki i 3 piesków :loveu:
Niestety nie obeszło się bez pomocy lekarza, ale dzięki niezastąpionemu dr. Karczewskiemu mamy całkiem spore stadko :loveu:[/quote]
Hohoho!!!
No to [SIZE=3][COLOR=Red][B]GRATULACJE DLA MAMCI, MALUSZKóW I ... POMOCNIKóW!!![/B][/COLOR][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...