Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

To może ja też się nieśmiało pochwale:oops: oczekuje małych białasków. Mamusia czuje sie dobrze jest już starsznie grubiutka. :cool3: Maluszków spodziewam się około Wigilii. Chyba znowu będzie miot świąteczny:cool1: bo poprzedni urodził się w Niedzielę Wielkanocną. :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Potwierdzam :lol: nasza gromadka powiększyła się o 7 sztuk :loveu:
Tym razem nie ma czarnych krecików lecz szare myszki :p
Mamuśka czuje sie dobrze i bardzo troskliwie opiekuje się swoimi pociechami .Czasami podejrzliwie zerka ,jak chcę uchwycić maluszki w kadrze :lol:
pozdr.[/quote]
Hahaha, to normalne!
Gratuluję, ale i tak Savannah najpierw przyjedzie do mnie na mizianie basków!:lol:

[quote name='duzebzium']To może ja też się nieśmiało pochwale:oops: oczekuje małych białasków. Mamusia czuje sie dobrze jest już starsznie grubiutka. :cool3: Maluszków spodziewam się około Wigilii. Chyba znowu będzie miot świąteczny:cool1: bo poprzedni urodził się w Niedzielę Wielkanocną. :lol:[/quote]
U mnie w 2001 r. w Wigilie urodziły się 2 mioty. Pierwszy poród zaczął się ok godz. 10.00, a drugi ok. 17.00. Ja zostałam w domu pilnowac Świezynek, a MKM pojechał na Wigilie do mojej siostry...

To dopiero byl prezent, prawda? I to podwójny...:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

U mnie w 2001 r. w Wigilie urodziły się 2 mioty. Pierwszy poród zaczął się ok godz. 10.00, a drugi ok. 17.00. Ja zostałam w domu pilnowac Świezynek, a MKM pojechał na Wigilie do mojej siostry...

To dopiero byl prezent, prawda? I to podwójny...:lol:
Pzdr.[/quote]


No to był super prezencik:lol: Ja też chce taki:cool3: Dlatego wigilia w tym roku bedzie u nas w domu zebym mogla dogladac suczke! hyhy jak sie urodza w swieta to jakies swiateczne imionka trzeba bedzie chyba wymyslic:evil_lol: Zuzia juz jest taka gruba ze znosze ja ze schodow, grzecznie czeka az ja na raczki wezme:] wazy juz ok.9,3kg (normalnie wazyla 7,8 ) wyglada jak czolg:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, to normalne!
Gratuluję, ale i tak Savannah najpierw przyjedzie do mnie na mizianie basków!:lol:

Pzdr.[/quote]

[quote name='jolka11']I gdzie tu sprawiedliwość . Wypada się tylko z tym pogodzić :evil_lol:[/quote]
Tylko bez licytacji:lol: a swoja drogą już się doczekać nie mogę obu wizyt !!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Niech ktoś, kto mierzy temp. przed porodem wypowie się dokładniej...pzdr.[/quote]
ja mierzyłam 3 dni przed wyznaczonym terminem, ale tylko dlatego, że suka nie wykazywała żadnych oznak zbliżającego się porodu, więc byłam ciekawa co się dzieje :evil_lol:
Asiaczek ja też trzymam kciuki :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red]Hurra!!!!!
[B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek FCI x Abotere's ADUNBi postarali się!!!
Dzisiaj Buszka urodziła 6 maluszków: 4 sunie i 2 chlopaków. [/B]Informacje tę podaję pod warunkiem, że Małgosia (właścicielka Buszki) nie stracila głowy....:lol:
Wszystkie baski-bobaski są rude!
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Pzdr.
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][SIZE=4][COLOR=Red]Hurra!!!!!
[B]I'M EVERYBODY'S DARLING Asiaczek FCI x Abotere's ADUNBi postarali się!!!
Dzisiaj Buszka urodziła 6 maluszków: 4 sunie i 2 chlopaków. [/B]Informacje tę podaję pod warunkiem, że Małgosia (właścicielka Buszki) nie stracila głowy....:lol:
Wszystkie baski-bobaski są rude!
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Pzdr.
[/COLOR][/SIZE][/quote]
no to gratki wielkie :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

Ja już pomału czekam na poród bo dzisiaj 58 dzien:cool3: bylismy na usg niestety pierwszy szczeniak jest ulozony dupka a moja suka jest drobna wiec sie troche boje:shake: ale jeszcze wszystko sie moze zmienic... Napewno sa 3:multi:
No i chwale sie grubiutkim brzuszkiem:roll:
[IMG]http://img210.imageshack.us/img210/8394/zdjcie721ei9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...