Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Bubu wszystko wypatrzysz :lol::lol::lol:

[quote name='nenemuscha']No i jak widac jaomś ciotke napastują????[/quote]
:evil_lol: brawa za spostrzegawczość :))

[quote name='Agnieszka K.']:evil_lol::evil_lol: o tym samym pomyślałam - ale na zdjęciu z tyłu jest chyba prawdziwa mama ze szczeniaczkami, a pręgowana to może ciocia????:lol:[/quote]
Dokładnie, pręgowany babysitter :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Nie ma sprawy , mówisz-masz :evil_lol: jak nie z tego to z kolejnego miotu hihihi.
To co, pod jaki adres dostarczyć małego szynszyla ? ;)[/quote]

wywaliliby mnie z domu jakbym takiego szynszyla przyniosła :evil_lol:
na 7 psiaka ciężko mi będzie ich przekonać :diabloti: hihi... na razie nam wystarczy ;)

Link to comment
Share on other sites

nenemuscha- a swoją drogą, extremalna przesiadka...z dogów na owczarki :cool3:

[quote name='agnethka']wywaliliby mnie z domu jakbym takiego szynszyla przyniosła :evil_lol:
na 7 psiaka ciężko mi będzie ich przekonać :diabloti: hihi... na razie nam wystarczy ;)[/quote]
na malutkiego dożka zawsze się znajdzie miejsce :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']

na malutkiego dożka zawsze się znajdzie miejsce :eviltong:[/quote]

na malutkiego czy dużego czy stadko maluszków...tu się dużo miejsca jeszcze by znalazło, ale... byt też trzeba im odpowiedni zapewniać, więc wszystko w ramach rozsądku ;) (a przyznam, że niełatwo ten rozsądek zachowywać widząc takie psie piękności :lol: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']na malutkiego czy dużego czy stadko maluszków...tu się dużo miejsca jeszcze by znalazło, ale... byt też trzeba im odpowiedni zapewniać, więc wszystko w ramach rozsądku ;) (a przyznam, że niełatwo ten rozsądek zachowywać widząc takie psie piękności :lol: )[/quote]
Namawiać nie bedziemy :eviltong: Te chyba już mają swoje domki zaklepane:razz:

[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/5894/62819472uq6.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

hihihihihi.........[B]agnethka[/B] się "łamie"....hihhihihihi......no do stafików dozio byłby w sam raz :multi:

...jessssssssssuuuuuuuuuuuu...piekne te wasze maluchy....cud mód:eviltong:... dozie i mastifki...tylko do wycałowania ... tylko pogratulowac takich maluszków ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']hihihihihi.........[B]agnethka[/B] się "łamie"....hihhihihihi......no do stafików dozio byłby w sam raz :multi:[/quote]

hehe...nie agnethka się nie łamie...agnethka kocha dozie jeszcze zanim odkryła słodycz staffików i od lat marzy o doziu ;) po prostu jak będę miała możliwości to i dozia mieć będę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp']hihihihihi.........[B]agnethka[/B] się "łamie"....hihhihihihi......no do stafików dozio byłby w sam raz :multi:

...jessssssssssuuuuuuuuuuuu...piekne te wasze maluchy....cud mód:eviltong:... dozie i mastifki...tylko do wycałowania ... tylko pogratulowac takich maluszków ...[/quote]
Mamy kolezankę staficzkę :), jest niezniszczalna, i za cel życia obrała sobie całowanie figara po faflach :evil_lol:. Staje na 2 łapkach jak surykatka, i zasuwa językiem po faflach:evil_lol:.

Najladniejsze maluchy, to z grupy molosów :loveu: Zmarszczuchy takie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nenemuscha']No myśle..Nazwiska nie zmieniłam...
Przydomkowo Danaos;)

A zmiany - czasem sa konieczne...ale na Doga przyjdzie jeszcze czas.[/quote]
Haha , to rzeczywiscie "troszeczkę" :lol::lol::lol:.
Jako że ze mnie młody dogaż, miałam okazje poznac tylko jednego psiaka z przydomkiem Danaos, szkoda.

Link to comment
Share on other sites

A ja wrócę do peanów- ja tnę pepowiny nożyczkami typu "Calpol_ ale tymi z płaskim plastikiem Są lepsze niz te z "okrągłymi" oczkami. Mają zaokrąglone końcówki, sa ostre akurat. Raz mi sie zdarzyło,ze pępowina krwawiła bardziej niz "normalnie". Nawet u większych (berneni) żadko wiążemy końcówki pępowin. A w razie czego zawsze mozna mocno zcisnąć w palcach- więc ci co nie maja takiego "profesjonalnego" sprzętu- nie panikujcie. I ten czas co bym miala się bawić w zaciski- wolę jednak odsluzować szczyla i odklepać. U nas zawsze to wszystko szybko się odbywa, na jedna parę rąk. Może instrumentariusza kiedyś sobie wychowam :lol: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MEGNUM']A ja znam jedną bardzo sympatyczną ON z vom Haus Tchorz:evil_lol:[/quote]
O ..oświeć mine???bo tylko jedna dogare zaraziłam Onkiem:evil_lol:
A wracając do Onków..to my sie bedziemy szczenic ok 23:lol:Narazie nasze małe Parsonki...zaczynają inwazje na mieszkanie:crazyeye:
A co do prodów..to policzyłam ..wszystkich odebrałam ponad 80...normalnie szok...,choc pewnie sa tacy co maja więcej na koncie..kurcze nie myslałam że wszytkie bede pamiętac..
Haus Tchorze ...23 lutego obrócą alfabet!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...