Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Boska Szarlotka:loveu::loveu::loveu:
Bar mleczny na wyłaczność, to ma prawo być kluseczka.

U nas cisza. Jadzik ma już mleko i prawdziwy bar mleczny, ale brzuch jeszcze wysoko i raczej oszczeni się zgodnie z prognozami mojego weta około 15.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orinka']U nas już po porodzie. Mamy 1 dziewczynkę i 2 chłopaków, wesoły tercecik!
[/quote]

GRATULACJE :multi:

śliczne fasolki :lol:
[URL]http://photos.nasza-klasa.pl/6744739/27/other/std/5d0779e6ac.jpeg[/URL]

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HuSkYy-Paulina-94']faworycik 1 od lewej ten ciemny a ktoro to suczka??;>:loveu::loveu: oczywiscie wszystkie sa sliczne a ja oczywiscie musze miec swego jedynego xD:loveu:[/quote]

Od lewej :panienka i jej dwaj bracia.
Ja również zawsze mam swojego faworyta wsród szczeniąt z porodówki.
Kto następny do porodu??????????/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna'][B]orinka[/B] - wielkie gratulacje!!! :multi:I co, obyło się bez komplikacji? czy coś musiałaś pomagać? ;)[/quote]
Pierwszy maluszek przyszedł na świat siłami natury, ale po 3 godzinach (podaniu oxytocyny i glukozy) skurcze były bardzo mizerne i nasza Orinka miała cesarkę. Wet uwinął sie w poł godziny, przy okazji na moją prosbę wysterylizował naszą niunie (i tak planowałam sterylkę ,bo sunia ma 6 i pól roku i nie planowałam więcej kryc)
Boże, ile nas to wszystko łez i nerwów kosztowało. Najpierw zły z obawy a pozniej łzy szczescia jak usłyszałysmy nasze male syreny strazackie. I tak mamy mały tercecik:loveu:
Mamusia doskonale opiekuje się swoimi maluszkami,na siłe wyciągamy ją na spacerki.Jak na razie do jedzenia podajemy jej ryż+ saszetki convalescence.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orinka']Boże, ile nas to wszystko łez i nerwów kosztowało. Najpierw zły z obawy a pozniej łzy szczescia jak usłyszałysmy nasze male syreny strazackie. I tak mamy mały tercecik:loveu:
Mamusia doskonale opiekuje się swoimi maluszkami,na siłe wyciągamy ją na spacerki.Jak na razie do jedzenia podajemy jej ryż+ saszetki convalescence.[/quote]

Ważne, że wszystko dobrze się skończyło....głaski dla maluszków i dzielnej mamuski :lol:

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orinka']Pierwszy maluszek przyszedł na świat siłami natury, ale po 3 godzinach (podaniu oxytocyny i glukozy) skurcze były bardzo mizerne i nasza Orinka miała cesarkę. Wet uwinął sie w poł godziny, przy okazji na moją prosbę wysterylizował naszą niunie (i tak planowałam sterylkę ,bo sunia ma 6 i pól roku i nie planowałam więcej kryc)
Boże, ile nas to wszystko łez i nerwów kosztowało. Najpierw zły z obawy a pozniej łzy szczescia jak usłyszałysmy nasze male syreny strazackie. I tak mamy mały tercecik:loveu:
Mamusia doskonale opiekuje się swoimi maluszkami,na siłe wyciągamy ją na spacerki.Jak na razie do jedzenia podajemy jej ryż+ saszetki convalescence.[/quote]

Super, że skończyło się wszystko dobrze ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orinka']Dziekujemy za gratulacje.Maluchy rosną jak na drozdżach.
Kto nastepny do "rozsypania"???????[/quote]

Mam nadzieję że my.... chociaż chyba się pocieszam. Od wczoraj jaga zaczeła wchodzić na chwilę do kojca i robić tam przemeblowanie, ale to jeszcze nie dziś na bank. Jutra też bym nie obstawiała.
Maluchy też doszły chyba do wniosku, ze mamie się nie spieszy i próbują wyjść przez powłoki brzuszne:evil_lol: dziś widziałam 3 główki jednocześnie- tzn zakładam że sa dobrze wychowane i pupkami się do mnie nie wypieły:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]orinka[/B] .. maluszki przepiękne i jakże podobne do tatusia :cool3::cool3:..na pewno jest z nich bardzo dumny :multi::multi::multi: tym bardziej ,że to jego pierwsze maluszki w Polsce :multi::multi::multi::multi:

..czyli ta najbardziej czerwona to dziewczynka??? :loveu::loveu::loveu::loveu: cuuuuuuuuuuuuudooooooooooooo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betka-sp'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/74040.html"]agnethka[/URL] :multi::multi::multi:...to będziemy mocno trzymać kciuki za udaną randkę :cool3::cool3::cool3:[/quote]

gryzłam pazury przed randką, a teraz gryzę po randce :lol: pazurów mi zabraknie u siebie, ale dobrze, że mam tyle psów to im poobgryzam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu'][URL]http://img3.imageshack.us/img3/7466/96869618.jpg[/URL]
ale mi randka - lanie po mordzie przyszłej mamusi :evil_lol::evil_lol:
hihihihihihihi
oczywiście trzymamy kciuki :loveu:[/quote]

mam bardziej randkowe zdjęcia, ale tu dzieci zaglądają :evil_lol:
mężuś był bardzo delikatny i czuły, szeptał jej czułe słówka do uszka i całował w szyjkę ;)

Link to comment
Share on other sites

Gratki dla wszystkich mamuś obecnych i przyszłych. Duuuuuzo zdrówka dla maluchów :loveu::loveu:.



P.S.
Dziewczyny, gdyby któras potrzebowała gazet to prosze o kontakt - w pracy zamawiamy dosyc sporo i zamiast codziennie wyrzucac moge zbierac ;-) - oczywiscie pod warunkiem odbioru "zamówienia".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...