Jump to content
Dogomania

Porodówka


Alojzyna

Recommended Posts

Trzymamy kciuki za małe boksie :thumbs::bigok::happy1::kciuki:

Dziewczyny mam pytanie- w jakim wieku kluski zaczynają chodzić albo przynajmniej stać na łapkach?
Młoda ma już 16 dni i na razie ani myśli choćby stać-ciągle tylko pełza i w ogole jest bardzo nieporadna.
W "rozrodzie psów" napisane jest że w wieku 10 dni szczenieta powinny już stać na wlasnych nożkach

Link to comment
Share on other sites

[B][EMAIL="G@l@xy"]G@l@xy[/EMAIL],[/B]

a gdzie tam - jednak jeszcze nie rodzi. :shake:

Dzisiaj 60-ty dzień.
Kolejna noc był niespokojna.

Nie potrafi sobie znaleźć miejsca, zmienia pozycje co 15 sekund, wzdycha i marudzi, ale porodu jak nie ma tak nie ma.
Bardzo chciałam żeby może już urodziła, bo dzisiaj mąż wyjechał na 3 dni i ZOSTAŁAM SAMA !!! :crazyeye:

Wraca w sobotę, może mała wstrzyma się porodem do soboty / niedzieli ? :shake:

A co u Ciebie ????

Link to comment
Share on other sites

AGA u nas dzięki Bogu spokój, 56 dzień i niech się nic nie wydarzy do przyszłego tygodnia. Maluchy buszują non stop, Fibi jakby tego nie zauważała. Apetyt ma dobry, je mało a często, uwielbia spać w swojej porodówce, stres mi opada a po weekendzie gdzie to będzie już 60 dzień będę już całkiem spokojna.

Link to comment
Share on other sites

[B][EMAIL="G@l@xy"]G@l@xy[/EMAIL],[/B]

no to dobrze, że się już nie stresujesz.
Znaczy, żeś gotowa. :eviltong:

Ja w sumie też bez specjalnego stresu, wydaje mi się, że dam radę.
Z tych "dzielnych" raczej jestem... :diabloti:
Jednak wolałabym, żeby mąż był... chociaż w domu, wiesz o co chodzi. Takie psychiczne wsparcie i męska rada.

No, ale trudno :
a tak to jest Przyjaciółka na telefon i auto pod domem.
I "awaryjnego" ( oby nie, tfu tfu tfu !!! ) weterynarza też już sobie wcześniej zarezerwowałam.

Czuwam dalej. Jestem z małą 24 godziny na dobę.
Teraz śpi sobie... w kojcu porodowym, hehe.
;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irviers']Trzymamy kciuki za małe boksie :thumbs::bigok::happy1::kciuki:

Dziewczyny mam pytanie- w jakim wieku kluski zaczynają chodzić albo przynajmniej stać na łapkach?
Młoda ma już 16 dni i na razie ani myśli choćby stać-ciągle tylko pełza i w ogole jest bardzo nieporadna.
W "rozrodzie psów" napisane jest że w wieku 10 dni szczenieta powinny już stać na wlasnych nożkach[/quote]


wywal tą książkę ;)

dużo później stają na łapkach i chodzą a jedynaki jeszcze póżniej bo często mając bardzo dużo pokarmu dla siebie nie są w stanie bebecha unieść, miałam 2 razy jedynaki PONy... to raz aż mi głupio było chetni chcieli przyjechac pooglądac malucha prawie 5 tygodniowego a on ledwo dawał sobie radę ;D nie wspominając że musiałam go pilnować i kłaść na boki między poduchy bo leżąc na brzuchu robił się płaski ( bałam się, że klatka piersiowa się zniekształci ) był masowany itd no ale od jedzenia nie dało sie go odseparowac bo miał całą mleczarnie tylko dla siebie

Ch.Pl.,Mł.Ch.Pl. BIS RP WYBRANEK z Czańca
[IMG]http://img459.imageshack.us/img459/3552/pa0902460he.jpg[/IMG]

[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2328/wybranek4adp9.jpg[/IMG]

a później taki z niego gwiazdor wyrósł

[IMG]http://www.wybranek.type.pl/zdjecia/Wybranek19.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za odpowiedź!! Bo już się martwiłam, ze młoda sparaliżowana albo cuś :lol::lol: A to faktycznie chyba przez ten brzuch- waży już 900 g :crazyeye:

Z Wybranka rzeczywiście była konkretna klucha ale wyrósł na "porządnego psa" wiec może Młoda też ma szanse :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']To trzymamy mocno kciuki i czekamy na wieści z frontu:cool3::evil_lol::evil_lol:

Gratki za już urodzone maluchy:loveu::loveu:, ta 8 mka to amstafki?[/quote]

Tak amstaffki :) i właśnie urodził sie rodynek:loveu: czyli mamy 9...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...