Jump to content
Dogomania

ONek, astka, SZCZENIAKI, i inne-DAJ IM SZANSE NA NOWE ZYCIE


Ninka

Recommended Posts

  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mysza 1']Ale mariamc weźmie tyle chorych? I nie ma transportu Swarzęc-Szczecinek.
Straszny jest bałagan, już nic nie wiem.

Ja bym szukała ludzi z Warszawy którzy zgodzą się dac tymczas szczeniaczkom, chorym także. Skoro jest transport to warto to wykorzystać.[/QUOTE]
bałagan tu straszny-to fakt, ale już pisałam, że j[B]eśli się nie znajdzie wcześniejszy transport to [U]ania z poznania[/U] zawiezie maluchy do szczecinka w nast. weekend.
tylko czy to nie za późno będzie dla nich...?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']ja tez wierze,ze sie uda..musi!pomocy z lilu prosimy a co do max 45 to dzieki za przypomnienie a skad ona jest?nie moge znalezc tej jej wypowiedzi.[/QUOTE]

Wypowiedź max45 jest na 14 str. Może napisz do niej priwa w sprawie szczeniaków?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']bałagan tu straszny-to fakt, ale już pisałam, że j[B]eśli się nie znajdzie wcześniejszy transport to [U]ania z poznania[/U] zawiezie maluchy do szczecinka w nast. weekend. [/B]
[B]tylko czy to nie za późno będzie dla nich...?[/B][/QUOTE]

Wg mnie to bez sensu, mam na myśli czekanie. Nie ma nikogo kto zaiwezie je jutro, pojutrze?
Jest transport do Warszawy to powinno się zabrać maluchy tutaj, ewentulanie po trasie. Nie ma na co czekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']mysza ma racje trzeba szukac ludzi z warszawy!na dt nie mozna tego transportu zmarnowac..:((kurcze...a moze pati c ?ona moze pojedzie za zwrot kosztow?[/QUOTE]

Ale dokąd? Z warszawy do swarzędza i szczecinka? Bez sensu, przecież w Poznaniu i okolicach jest tylu wolontariuszy.

Poza tym jakie to koszty. Są 2 deklaracje wpłat, w tym jedna moja to skad wziąc na taki transport!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']gdyby ktoś z poznania wziął maluchy na tydzień to by było jakieś rozwiązanie. potem by pojechały do szczecinka...[/QUOTE]

Jasne, nie zauważyłam, że max45 jest z Poznania.
Zatem, może pojedzie jutro do schronu i weźmie 2 szczeniaczki?
Clo, pisałaś do max45?
Za tydzień pojadą do Szczecinka.

Link to comment
Share on other sites

Mam od niedzieli w wa-wie dt dla suni najmniejszej. Pewne na 100%, moglby ja ktos noc przetrzymac?

[quote name='mysza 1']Ta beżowa pinczerkowata?[/QUOTE]
Dla czarno-bezowej. Prosze, niech ja ktos przetrzyma 24h...:-(

[quote name='MagYa^^']Ninka, dlaczego atakujesz mnie takimi inwektywami? Rzucam hasło, bo może ktoś kto uczestniczył już w takich akcjach wie co zrobić..
Może "umiem" a może nie "umiem" pomóc... - odpowiem Ci na twoim poziomie.
Radzę się czasem zastanowić nad tym co i do kogo kierujesz, bo przykro czytać podczas gdy naprawdę nie przechodzę obojętnie obok krzywdy.[/QUOTE]

Nie odpowiedzialas mi na moim poziomie, bo zupelnie nie zrozumialas mojego wpisu. Nie bylo tam zadnych inwektyw. Naprawde szukam pomocy jak zrobic cos zeby tam bylo lepiej, inaczej niz przez wyciaganie psow!!!

Link to comment
Share on other sites

Ninka, dlaczego atakujesz mnie takimi inwektywami? Rzucam hasło, bo może ktoś kto uczestniczył już w takich akcjach wie co zrobić..
Może "umiem" a może nie "umiem" pomóc... - odpowiem Ci na twoim poziomie.
Radzę się czasem zastanowić nad tym co i do kogo kierujesz, bo przykro czytać podczas gdy naprawdę nie przechodzę obojętnie obok krzywdy.

Link to comment
Share on other sites

jestem
rozumiem, że szukacie w W-wie dt (na tydzień) dla maluchów z klatki. Dobrze by bylo gdyby trafily tam z jutrzejszym transportem.
Czy Nince chodzilo o ratlerka, nie wiem.
Te psy deklarowalam się zabrać na 1-2 tyg. DT.

Nie mogę zabrać zakaźnie chorych psów.

Link to comment
Share on other sites

Nie chec Wam odbierać nadziei na ratowanie maluchów, ale patrzac na zdjęcia one wszytskie mają mniej niż 4 miesięce czyli sa przed wymaną zembów na stałe a szczeniaki w tym wikeu chore na nosówke nie maja sznas na przeżycie... Ja smama mam psiaka ze schronu po nosówce w dodatku jelitowej, maił nie cały rok i cudem wyszedł z tego ...

Link to comment
Share on other sites

o matko...biedna mala:( a czy ten maly z serduszkiem cos o nim wiadomo w jakim jest stanie?moze go ktos przetrzymac przez tydzien?prosze..wezme go tylko zeby dotarl do warszawy i u kogos pobyl tydzien..tak mi go szkoda..boze wszystkie by sie chcialo wziac ale dt brak:((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...