Jump to content
Dogomania

Nasza ukochana Larunia już w nowym domu!!!! Trzymamy kciuki !!!!!


darunia-puma

Recommended Posts

marta, strasznie cię przepraszam, miałam ostatnio straszne problemy, na dobrą sprawę nie dałam rady nawet skupić się na twoich mailach. proszę, wstaw tu na watek gotowy tekst dla suni do allegro, to wtedy skopiuję do aukcji. przepraszam ale nie jestem w stanie nic sama poskładać. i tak już zalegam z jeszcze jednym obiecanym allegro i nie mogę się wziąć w garść.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 386
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lara...
Wyrwała się z pseudohodowli, gdzie w tak okrutny i karygodny sposób
musiała zarobić na miskę karmy. Bez uczucia, bez zabaw i pochwał, bez
przyjaznego dotyku ręki człowieka. Był tylko jeden cel: przynieść dochód.
Gdzie trafiła??? Do schroniska...
Do miejsca, w którym znów walczyła o przetrwanie, tylko teraz z
silniejszymi psami w kojcu oraz wszechogarniającym nie dającym się pokonać
zimnem...
Do miejsca, w którym nikogo nie obchodziła, nikt jej nie kochał ani nawet
o niej nie myślał...
Do miejsca, w którym jedyne co ją czekało - to powrót do pseudohodowcy,
gdy znów mu będzie "przydatna"...

Teraz Lara w domu tymczasowym szuka swojego jedynego dobrego człowieka.
Miejsca, gdzie poczuje się bezpieczna, ktoś da jej ciepły kocyk i będą
chodzić razem na spacery. Podaruje jej to, czego najbardziej potrzebuje -
ludzką miłość i troskę. Potrafi za to odpłacić z nawiązką...

Lara - w bezpiecznym miejscu - pokazuje, jak potrafi odpłacić
całym swoim psim sercem za okazywane uczucia, troskę i opiekę.
Nie wiemy w jakich warunkach przyszło jej żyć wcześniej, ale jest bardzo
łagodną, grzeczną i zrównoważoną sunią. Dużo odpoczywa po przebytych
przejściach, ale zaczyna "odżywać". Rozdaje całusy na prawo i lewo:)
Jest nauczona czystości w domu, pozostawiona sama nic nie niszczy. Uwielbia spacery. Wymaga nauki chodzenia na smyczy, ale bardzo szybko się uczy. Świetnie dogaduje się z psami. Igraszkom nie ma końca.
Lara jest wysterylizowana, zaszczepiona, zachipowana i gotowa do adopcji. Jej wspaniały charakter i wielkie serce zasługują na najlepszy dom!!!

[B][U]Psy są niezwykłe... Pomimo krzywdy, pomimo bólu jaki im sprawiamy - nadal
są w stanie kochać. Tak jak Lara, i to każdą cząstką ciała...![/U][/B]

Link to comment
Share on other sites

Allegro zrobione tylko trzeba tam tekst poprawić (na wpisany przeze mnie we wcześniejszym poście, jeśli odpowiada), bo ten co jest- nieaktualny. No i zdanie tytułowe "sunia gaśnie w schronisku" i może też zdjęcie na jakieś ładne a nie zza krat...?
To już pole do popisu w wolnej chwili dla Agagi21:cool3:

[URL="http://www.allegro.pl/item812631916_amstaff_mix_sunia_gasnie_w_schronisku.html"]AMSTAFF -MIX sunia gaśnie w schronisku (812631916) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=812631916"]AMSTAFF -MIX niesamowicie kochana sunia szuka domu (812631916) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
poprawiłam. miniaturka zmieni się w ciągu kilku godzin.[/QUOTE]

Super Agaga, dzięki:)
Teraz trzymamy kciuki i czekamy...

Link to comment
Share on other sites

Larcia grzeczniucha, dzidzię całuje po buzi, a on przełązi przez nią, podpiera się i staje. Jak pies ma dość to idzie do drugego pokoju.
Chrapie w nocy :) ale nie tragicznie

Na smyczy już o wiele lepiej chodzi, nie idealnie, bo czasem,jak coś wywącha to ma gdzieś tego, co na drugi końcu smyczy, ale generalnie chodzi już dośc dobrze.

Po ogrodzie, bez smyczy- kurs galopkiem :)
A koty gania.
Grzecznie wraca na wołanie, gwizd.

to taki telegraficzny skrót :)

Link to comment
Share on other sites

nie chcę zapeszać ale może będzie domek dla naszej Lary
domek dobry dziewczyna ma starszego astka dziadziusia, no i do ostatniego miesiaca miała jeszcze bokserkę wziętą z adopcji z fundacji, okazało się że dziewczynka była nie do uratowania i musiała ją uśpić, chciałaby pomóc jakiejś bidzie więc będzie miała podsuniętą naszą małą........ może akurat ją weźmie....trzymajcie kciuki będę wiedziała więcej info w ciągu najbliższych dni

Link to comment
Share on other sites

strasznie się ucieszyłam, ja już sobie robię nadzieję :) zobaczymy, czym głupia :)

Larcia grzeczniuitka, uwielbia biegać luzem w ogrodzie, znęcać się nad patykami, przynosi aport, ale oddaje dopiero po chwili. niesamowicie cierpliwa do dzieci. z wszelkimi psami bawić by się chciała

a ciocia Marcia tam tęskni..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta0731']Ciocia Marta bardzo tęskni dalej, bo od paru minut w domu ale Larę zobaczy jutro po pracy...

Wystarczyło na dwa dni wyjechać i proszę... Oby któryś z potencjalnych domków się zdecydował i okazał tym jedynym i najlepszym!!!!![/QUOTE]

No nareszcze dogomania troche dziala, juz myslalam ze Was nie znajde :shake: trzymam kciuki ale domek ten najlepszy tylko co...

Link to comment
Share on other sites

o jednym domku Daruni powiedziała nasza współna wetka, drugi zadzwonił do Daruni z ogłoszenia,gdzie był jej tel i tylko jedno foto Lary. Ja powysyłłam panu z drugiego domku fotki i opowiadam o psicy. Może to jakiś znak, że to Darunia dostała cynki o domkach? Ona też na naszą prośbę założyłą ten wątek, to może i znak, że jakiś z tych domków podejmie ostatexczną decyzję :D

szukamy kogoś na wizytę w radomsku!

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny Lara ma wspaniały domek, do któego pojedzie w tą niedzielę !! :))

Domek o tyle fajny, że nawet bez sprawdzenia do niego pojedzie. będzie tam miała 3letniego kolegę amstafka Franka, przy domu ogród 2000m kw, i młodych państwa, którzy są zakochani w bulowatych.

Umowę oczywiście podpiszemy, poadopcyjną kontrolkę już zdążymy załatwić, ale wątpię, by zdążyło się zorganizować przedadopcyjną. Dogo wreszcie działa, więc już piszę do Mosii.
Darunia zmień tytuł wątku migiem-że szukamy kogoś na wizytę przedadopcyjną na cito.

Domek z Radomska, pod Częstochową. Państwo dojadą po LArę do Wrocławia.

Lara będzie miałą używanie w takim ogrodzie, jeździła na wycieczki nad jeziora i w góry i miałą kompana do zabaw :)

Drugi- pierwszy potencjalny domek z wcha, podany przez Darunię niestety odpadł :( a szkoda, bo w naszym schronie jeszcze jedna amstafka czeka na dom :(

trzymajcie kciuki, by LAra naprawdę dobrze trafiła, bo naprawdę jest przekochana i grzeczna

Link to comment
Share on other sites

Czyli ludzie którzy do mnie dzwonili że chcą Larę biorą ją tak ? to świetnie !!!! Ale domek przed adopcją trzeba sprawdzić nie może jechać bez sprawdzenia .......... umowa uwomą ale mimo wszystko trzeba być ostrożnym wiem że emocje potrafią przyćmić zdrowy rozsądek ......... już zmieniam tytuł wątku ........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...