Jump to content
Dogomania

KRAKÓW-MAZAK-kochany zawsze zostanie w naszej pamięci i sercach


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Będąc w piątek w schronie, dowiedziałam się, że facet, który dzwoniąc do mnie twierdził, że to jego pies, owszem pojawił się, ale po pierwsze: wionęło od niego alkoholem, a po drugie okazało się, że to nie jego pies (bo jego zaginął kiedy indziej). Komentarz chyba zbyteczny. pech tego psa nie zna granic. już druga osoba niby go rozpoznaje, a potem okazuje się, że to nie on. Kto wstawi Mazaka na allegro? ważne informacje: łagodny, wykastrowany, w schronisku popada w coraz większą apatię. Mieszka z suczkami. Czas biegnie, to duzy pies, niech nie zakończy swego życia tam - w ciasnym boksie, gdzie tylko lezy na pryczy i traci wiarę w człowieka
Boks A1 - mieszka tam razem z suczkami, bo psy go gryzły.

Link to comment
Share on other sites

Jest późno, ale może to, co teraz napisałam się nada? Najwyżwej popraw proszę.

Czy to, co go czeka to tylko depresja? Czy niedługo ucieknie w sen i będzie chciał tylko śnić - o tym, czego ciągle nie ma? O czyimś ciepłym głosie, o rękach, które jedzonko umieszczą w dużej misie przed wielkim pysiem, o głaskaniu z włosem i pod włos...Człowieku popatrz w oczy temu psu i odpowiedz na widoczne w nich pytanie w jeden sposób: "TAK!!! Chcę Ciebie w moim domu, już czuję, że stajesz się częścią mojego życia". Niech sprawdzą się słowa, że "cisza jest głosów zbieraniem". Niech zapomniany Mazak zapisze w Twoim sercu wiadomość, która Cię poruszy: "Mam dość !!!! , przyjeżdzaj po mnie natychmiast!!!! Jestem spokojnym, łagodnym psem, który jednak wspaniale stóżuje. Oddam Ci całą swoją wierność, ale nie każ mi dłużej czekać, mnie na ciele którego pod grubym futrem niejedna blizna się kryje....Wegetuję w boksie C1, czy wkrótce będę miał prawdziwy adres?".

Link to comment
Share on other sites

dziś widziałam Mazaka smutny strasznie a w jego boskie tłok. Tu suczki, więc go nie gryzą, ale on ma biedny dość tego braku wolności i przestrzeni.

Link to comment
Share on other sites

Ten pies nie daje mi spać po nocach. Niech ktoś go zauważy. On jeszcze bardzo chce cieszyć się życiem... ja wiem, jest duzy, wiem, nie jest młody, ale przecież ma tyle zalet: łagodny, czuły, kocha ludzi, piękny jak zabaweczka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...