Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='monika55']Ale tego jest. Ciekawe jak adopcje w schronisku.Shanti pochwal sie.;)[/QUOTE]

Nie ma się czym chwalić. Niby jedne idą do domów, ale przychodzą nowe, albo co gorsze ludzie oddają wcześniej zaadoptowane.
Wróciła na przykład jamniczka szorstkowłosa [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177897-Jamnisia-szorstkowlosa-w-schronisku.-Czy-tam-zostanie-Juz-w-domu.[/URL]

Wiecie, czasem się wszystkiego odechciewa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Sytuacja jest naprawde ciezka. Fredzio jest wozony do weta - nie mamy na benzyne, shanti jezdzi z kazdym chorym psiakiem, potrzebne leki. NIE MAMY wsparcia. Pomozcie.[/QUOTE]

czy mnie sie zdaje czy shanti zabiera psiaka do domu, bo od 16.00 do 7.00 rano nie ma nikogo juz na schronie??:crazyeye: to chyba cosik przydługo jak na "brak nocek"....

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję...
W końcu znalazłam wątek "naszego" schroniska i może uda mi się pomóc w inny sposób niż na odległość.
Cóż mogę zaoferować?
Mam kilka obróżek z których moje futrzaki już wyrosły - nie są w stanie idealnym, ale jeszcze się nadają. Smyczka też jakaś się pewnie znajdzie. Może jakieś ręczniki.
Co do karmy - lepiej kupić mniej ilościowo, a lepszej jakości, czy więcej gorszej?
Czy przydadzą się produkty takie jak makaron, ryż? Macie warunki, żeby przechować większą ilośc mięsa, podrobów?
Sorki, że tk wypytuję, ale jeszcze nie zdążyłam przeczytać wątku.
Mogę również w miarę możliwości zaoferować swój czas do np. porobienia zdjęć psiakom, mogę również pomóc w transporcie do wetów. Z tym, że w tygodniu długo pracuję i albo musiałoby to być popołudniami, albo w weekendy. W razie czego dajcie znać na PW.
Jeśli mogę o coś prosić, to dajcie do pierwszego postu nr Waszego konta, bo chciłabym coś wpłacić, a póki co nie znalazłam numeru.
Ogłoszę zbiórkę wśród znajomych i jak uzbieram to skontaktuję się w sprawie odbioru.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Tak, zabiera go do domu. Jest to 5ty pies, ktorym sie opiekuje. 2 własne i 3 ze schroniska. Trzeba jej pomoc bo naprawde nie daje rady.[/QUOTE]
to jzk jest naprawde mądre, nie ma co. Ja to moge pisac,wy nie, to se napisze.
Ma warunki na jakiekolwiek psy to sie opiekuje, dobrze ze je wogóle ma,bo kto by je zabierał...
Ale na pomoc pomysłu nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Natalijo dzieki ze sie pojawilas. Jedzenia dobrego psom nie brakuje. I suche jest / z wyzszej półki / i mieso tez.Brak jak zwykle obrozy, smyczy, kocow , recznikow, moze miski itd.
Faktem jest ze pracuja ludzie z wielkim sercem, a najwieksze chyba ma shanti. Opieka lekarska jest podstawowa, za leki trzeba placic, psy trzeba wozic, na benzyne nie ma. Prosimy o kazda pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Ok, w takim razie skoro jedzenie macie, to skupię się na reszcie rzeczy. Podajcie mi numer konta Waszej "skarpety" to postaram sie co jakiś czas coś do niej dorzucić.
A w razie nagłej potrzeby - w miarę możliwości - służę swoim autem i czasem.
Moj nr 696479291.
Jak pozbieram fanty to skontaktuję się z Wami kiedy i gdzie najlepiej je podrzucić.

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję bardzo.

Finansowo jakoś ciągnę ;), gorzej fizycznie i psychicznie.

Bez jakiegoś tymczasu awaryjnego nie wyobrażam sobie takiej drugiej sytuacji jak z tym szczeniorem. Nie można mieć w domu drugiego schroniska.

Normalny człowiek wraca z pracy i o niej zapomina, też bym tak czasem chciała. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...