Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='Krokiecik']Oui. Młody brunet 171 cm wzrostu szuka rodziny do której się może wkraść.:evil_lol:
Jestem tu nowy i niedoświadczony, wszędzie piszecie "cioteczki" (nie widziałem jeszcze wujaszka),
więc wypsnęło się "Ciocia" :oops:[/QUOTE]

Krokiecik, nie ściemniaj tylko się ujawniaj:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Krokiecik']Oui. Młody brunet 171 cm wzrostu szuka rodziny do której się może wkraść.:evil_lol:(...)[/QUOTE]
Dobra to ja biorę Krokiecika w ciemno na DT...a jak się będzie sprawował to może nawet na DS...:cool3:
poduczę nieco zwyczajów z dogo ......a jak się nie sprawdzi to wystawię na bazarku...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mój drogi gdyby to Cioteczki na wizycie przedadopcyjnej zażądały, to ja rozumiem...ale Ty:crazyeye:...hmmm... na dogo mówią że psiaki....i Krokieciki:evil_lol:nie wybierają...tylko dostają.:diabloti: No dobra opieka może być:mad:...o reszcie zapomnij...:evil_lol: a żarełko tylko suche w tym wypadku... dietetyczne...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

wiem że już po zimie, ale czy kubraczki jakieś są jeszcze potrzebne? znajomy mnie molestuje :roll: że ma kilka kurtek... nie wiem ile, nie wiem jakie, ale jak ma niech śle do lasek szyjących i niech szyją dla jastrzębskich.... jakby co to Wy potem ustalicie jakie rozmiary ;) ok?



a przy okazji- czytaliście?

[URL="http://www.jasnet.pl/wydarzenia/wydarzenia.php?id_wyd=14860"][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Red][B]"Zlikwidować te psy!"[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL]


[QUOTE]Są też jastrzębianie chcący wprowadzenia kategorycznego zakazu trzymania psów w budynkach wielorodzinnych. [/QUOTE] :mdleje:

jak tu ludzie mają się decydować na psy :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...