Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

Szfra juz usunęłam te dublery na FB ;)
w niedzielę wezmę komputer to Ci wytłumaczę ;) FB zrobił się bardziej skomplikowany ostatnio :roll:
Strona Schroniska też ma zmienić wygląd - uszczęśliwiają ludzi na siłę :roll:

Ale co? te zdjęcia z wolontariuszami też mogę wstawiać ? może osobny folder ? WOLONTARIUSZE NASZEGO SCHRONISKA ?
Psiaki wstawię oczywiście tylko nie znam imion wszystkich i krótkich opisów :/ Chyba że będzie ktoś nadrabiał opisy ?

W niedzielę wezmę też aparat i jeśli mi pomożecie to pstrykniemy kilka fotek wolontariuszom i psiakom oczywiście. Jeśli ktoś gotowy na "tapetę" zapraszam w niedzielę :)
Lepiej by było jak by Ania wzieła swoje "wehikuł chwil" i to ona by robiła fotki - inna jakość (no lepsza).
Tu macie pogląd na moje zawieszone hobby - oczywiście te zajęcia to było dawno i nie prawda ale bardzo lubię fotografię. Teraz robi się inne zdjęcia i innej jakości ;) np takie jak Ania robi to nigdy mi sie nie uda ;) inna szkoła, inny sprzęt i... talent :)
[url]http://abrakadabra-inaczej.blogspot.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='szafra']

Iwonkę zabierzemy na bagażnik ! :evil_lol:[/QUOTE]
Może jak wyjde o 8 rano to dojdę na 11 ????? z 10 odpoczynkami na papieroska i złapanie oddechu, mnie na lince holowniczej ciągnąć możecie a założę sobie rolki :lol::lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: wiatr we włosach już to widze

Link to comment
Share on other sites

Baby, może jednak mi się uda wpaść w niedzielę, bo Arkadiusz ma zajęcia na uczelni i nici z naszej rocznicy :P ..
Więc jak będę jechać to mam 3 miejsca w aucie (były by 4, ale chyba nie znajdzie się odważny, kto weźmie Abkę na kolana [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG])

Link to comment
Share on other sites

Wiosna idzie Ciotki :lol:

Dziś mamy na schronisku jasnet i gazetę, robimy filmiki i artykuły o psiakach.

Dokument o schronisku będzie niebawem, pan Michał, jeden z autorów, złapał psiego bakcyla i chce jeździć do schroniska psiaki wyprowadzać. Będzie w sobotę. Tak się kończy kontakt z psami :evil_lol: I dobrze!

Dziś mobilizacja po trzech dniach wolnego. Złapałam oddech, poukładałam swoje sprawy, przynajmniej częściowo i wio!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']
Dokument o schronisku będzie niebawem, pan Michał, jeden z autorów, złapał psiego bakcyla i chce jeździć do schroniska psiaki wyprowadzać. Będzie w sobotę. [B]Tak się kończy kontakt z psami :evil_lol: I dobrze![/B] ![/QUOTE]

No... skąd ja to znam :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnArt']Ciotki, w niedzielę jednak nie dam rady, za to jadę jutro.
Atos wrócił do schroniska? co się stało?[/QUOTE]
Mam już mój mały zielony samochodzik - jutro też będę :evil_lol:.
To jest ATOS II, ponieważ bardzo podobny do poprzedniego Atosa !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...