Jump to content
Dogomania

Kochany łobuziak Terry wreszcie w swoim domku!!


majuska

Recommended Posts

Buraki nie dzwonią...
A ja dziś z Terruniem troszkę czasu spędziłam, wycałowliśmy sie, wymiziali, Terruś tak strasznie się całował, że jak ja przez chwile nie chciałam to łapką mnie po twarzy zachęcał i mam czerwone szramy na policzku:angryy::angryy:
Poszliśmy też na spacerek, zaobserwowałam, że go wkurza ta smyczka i to, że nim steruję no i w końcu w drodze powrotnej , tuż pod metalową bramą przytuliska zrobił swój klasyczny już numer z wyciąganiem głowy z obróżki...i pooooszedł w pola :)...zawołałam dziada, obejrzał się, ale pognał dalej :) Ja tymczasem usiadłam sobie na krawężniku i czekam..nie minęło pięć minut jak przygnał zdyszany i przeszczęśliwy, wycałował mnie i grzecznie usiadł, ubraliśmy obróżkę i elegancko wróciliśmy na teren przytuliska.
Najgorsze jest to, że biedaczysko jako jedyny z wszystkich psiaków w przytulisku zostaje zamknięty w boksie...kombinator musi cierpieć:-(
Super pies, bardzo inteligentny, sprytny i mądry, kochany , przyjacielski , cudeńko takie nasze i bez domu:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 697
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majuska']mam pomysł..zróbmy mu takie allegro: że szuka domu...bla bla bla, a potem jeżeli nie chcesz zaadoptowac Terrego to napisz do nas dlaczego? Co Wy na to ?
I będziemy wiedzieć o co chodzi :)[/QUOTE]
Niezły pomysł majuska:lol:ciekawe jak sie sprawdzi.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Muli jak cholera... i dlatego proszę o wklejenie mi tu zdjęcia Terryego z dzieckiem, bo zanim znajdę na wątku to zdążę urodzić z dwójkę dzieci, rozwieść się, zestarzeć, kto wie... może nawet umrzeć...[/QUOTE]
Dobre.:evil_lol:......witaj malenki........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...