Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[quote name='Romka']Była kiedys dziewczyna,która była tam wolontariuszką i był nawet watek tego schroniska(to nie jest w samym Kutnie ale pod Kutnem,jakas masakra) ale nie moge sobie przypomnieć jaki miała nick![/QUOTE]

Romka, gdybyś sobie przypomniała lub coś znalazła na temat tego Kutna to daj mi znać, proszę.
Wybieramy się z Luką w ten weekend to tego właśnie schronu...znacie może jakiś dokładny adres ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ziutka']Romka, gdybyś sobie przypomniała lub coś znalazła na temat tego Kutna to daj mi znać, proszę.
Wybieramy się z Luką w ten weekend to tego właśnie schronu...znacie może jakiś dokładny adres ?[/QUOTE]

Schronisko dla zwierząt „PRZYJACIEL”
ul. Kotliska 13,
99-300 Kutno
tel.: (024) 356-05-42

Warunki tam podobno straszne...

Link to comment
Share on other sites

hej mała awaria komputera wczoraj ech:)
korci mnie żeby się z Wami w sobotę wybrać do schroniska.
napisałam do 2 osób w sprawie grypsika, wiem że chciały adoptować Trójeczkę :)( o jej wątku wspominała Figa w 2 poście na wątku Leny). może coś z tego wyjdzie trzymajcie kciuki, wystawię Grypsiowi allegro może ktoś się zainteresuje:)
czy któraś z Was mogłaby dać jakieś ogłoszenia Grypsowi? ja nie wiem gdzie to się ogłasza, poproszę chociaż o wskazówki:)

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie w lecznicy jest biało-szary kocurek, prawdopodobnie był potrącony przez samochód, niestety nie chodzi na tylne łapy. rtg nic nie wykazało, ale kot nie staje na łapach tylko je ciąga po podłodze. pilnie poszukiwany tymczas u kogoś kto podjąłby się podawania zastrzyków i mógłby trochę kota rehabilitować masażami. Założę mu osobny wątek. podam później linka. Kocur jest kotem podwórkowym, ale jest bardzo miły i łasi się, w mizianku się wygina na wszystkie strony. Nie jest kastrowany, ale może zostać wykastrowany w razie potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

[B] "transport [/B]

[I]Hej
piszę do ciebie po pilnie potrzebuję transportu dla 2 mini szczeniaków z Pabianic do Płocka. Każdy dzień w schronie jest dla nich zagrożeniem, a trafił się dom dla dwóch naraz!! Oczywiście zwrot kosztów.Czy można na ciebie liczyć?Dasz radę?
Jeśli nie ty to może znasz kogoś takiego, kto mógłby pojechać??

proszę baaaardzzzoooo proszę o pomoc"[/I]
taką właśnie wiadomość dostałam od dziewczyny o nicku piechcia15, dziewczyny jeśli któraś coś wymyśli skontaktyjcie się na pw z piechcią. sama nie pojadę bo nie prowadzę auta jeszcze, ale może znacie kogoś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...