Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[quote name='argusiowa']Melduję się posłusznie :) mam kocioł w pracy bo dostawy zjechały ale zabieram kompa do domu wiec wieczorem popodnoszę wątki :) no i kombinuję kaskę dla psiaków a to wymaga pochodzenia:)[/QUOTE]

Argusiowa z kaską czy raczej za kaską chodzenie bardzo mi sie podoba!Niedługo znowu zacznę ,nie mogę za często bo przestaną mnie zapraszać!

Link to comment
Share on other sites

argusiowa daj spis księgozbioru, może coś dla mnie się znajdzie i kupie i pójdzie do skarpety.ok

watek Ruperta może być zamkniety, utowrzyłam przez przypadek 3 i kazałam modowi usunąc dwa i może usuwa i ten założę nowy ok

dziewczyny zazdroszczę ferii
aaa, ja niedługo moge mieć dłuższe płatne ferie hi hi hi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='argusiowa']na pw podeślijcie mi instrukcje i inne takie a ja wieczorem mogę popracować przy kompie :) szykuje małą wyprzedaż na allegro własnego księgozbioru i coś niecoś wpadnie znowu do skarpety:) ale konkrety na początku marca[/QUOTE]

Argusiowa posunęłas mi pomysł,ja tez mam chęc na porzadki na strychu!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]mamanabank zmień Rupertowi link, tamte watki zostały usunięte przez moda, bo zrobiłam 3 i kazałam usunąc diwe, a mod roztrzepany wszystkie usunął więc zrobiłam nowy wątek[/COLOR]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180018-RUPERT-kawaler-do-wziAE-cia-do-domku?p=14123874#post14123874[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']a ja za bardzo do weterynarza chodzić nie będę, mnóstwo zarazków....a teraz muszę o siebie dbać....w sobotę będę, ale tylko będę zdjęcia robić ;-) a ktos musi mi te psiaki wyprowadzać


oświadczam, że MAJA i KITKA mają uzupełnione opisy ;-)[/QUOTE]

"BIerę" się za resztę bo miałam trochę roboty w robocie i nie mogłam nic po cichutku pisać!

Link to comment
Share on other sites

Kochane kobiety mamy kolejna kocią bidę, trójłapkowego Grypsa z więzienia:):) [url]http://www.dogomania.pl/threads/180144-Gryps-trA-jnoA-ny-kociak-A-owicki-do-adopcji-Pilnie-Wszelka-pomoc-mile-widziana?p=14134489#post14134489[/url]
więcej dowiem się jutro!

Aha najważniejsze:) Burasek w dnu swojego święta dostał nowy domek:) Otrzymałam telefon od Pani Majki że Buras pojechał do nowego domu!

Kaju nie musisz zdjęć już robić Burasowi, ale jeśli miałabyś ochotę pomóc w sfotografowaniu Grypsa:)

Link to comment
Share on other sites

rewelacja dzięki....sama wymyślam, ale teraz mam podkładkę ;-)

dziewczynki ogłaszam, że idę do szpitala jutro i nie wiem, czy lekarz mój mnie zatrzyma na dłużej czy też nie, więc w sobotę może mnie nie być. Trzymajcie kciuki, żeby wszystko było dobrze ;-)

a teraz na wesoło:

Moim zastępcą w fotografowaniu mianuję Kaję ;-)
z Mają też bym prosiła, żeby wyszła Kaja oki...a jak masz jakis gryzak z juty to weź dla Majki, niech sie poprzeciąga ;-)

Buziaki dla Was

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...