Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

Hej sama jestem z Łowicza i wiem że dużo takich przybłęd tam chodzi ale się przeprowadziłam na taką wieś Grudze Stare 10 km od Łwc i powiem że gorzej jest tu niż w Łwc jak na razie nie ma tu psów przybłęd ale dużo osób wyrzuca tam psy szczeniaki i dorosłe :( w wakacje chodziła tam malutka sunia 15 cm wysokości no i na moich oczach jakiś facet dla zabawy specjalnie ją przejechał i uciekł ja już nie mogę patrzeć na te bidy :( jedną sunie wzięłam do siebie ale już więcej psów nie mogę bo mam ich aż 5... bo moja koleżanka miała pomysł żeby do schoroniska ich zawozić ale trzeba dawać jakąś karmę albo coś. Może byście pomogli jakoś bo mam dość tych ludzi którzy szczują te bidy swoimi psami :( Jakieś 2 dni temu chodził tu duży pies chudy i stary i jakoś tak szybko zniknął :(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Indigo][B][COLOR=DarkRed][COLOR=RoyalBlue][COLOR=Navy]Kochani Dogomaniacy,[/COLOR] Serdecznie zapraszamy na bazarek dla [U]Kundelkowej Skarbonki![/U]
Na pewno o niej słyszeliście, robi wiele dobrego, bądzcie hojni dla potrzebujących kundelków!![/COLOR] [/COLOR]:cool2:
[/B][/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5][COLOR=red][URL="http://www.dogomania.pl/179836-PrzyozdA-b-mieszkanie-na-wiosnAE-dla-kundelkA-w-Do-27-02-2010-r-do-godz-22-giej"]http://www.dogomania.pl/threads/1798...o-godz-22-giej[/URL] [/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

kochane figo dzieki za zdjecia,specjalnie za to z czarnym burkiem.wszystkie dzieci pytaja czy on tam mieszka,hmm..dzieki waszemu tempu zrobilam to zdjecie na drukarce i wisi dumnie w gazetce o akcji i pobycie w schronisku i przekazaniu darow.bardzo fajnie to wyglada- komplet.romko dzieki za bude i napis i przeslanie mi zdjecia figi na cito i zrozumienie,ze musze jakos "sie wykazac i rozliczyc" przed dziecmi i rodzicami ze zbiorki.obiecuje powtorke za rok!!!rozumiem,ze pozostale 600 zl to tymczasek na 60 dni pobytu dla pieska,czy tak moge napisac czy ewent.bym podala jakies pieski,co by bylo pewnie dla dzieci blizsze sercu i bardziej pbrazowe?prosze o sugestie i pozdrawiam radosnie!!
ps czy slyszalyscie,ze zima sie konczy??pozdrowienia od dzerki,szkoda ze jej nie znacie niezly agragacik.zewnetrznie laska straszna,choc bardzo smukla,zarcie przechodzi przez nia bez zatrzymania,ale z charakterku- caly czas zbrodnia i kara w oczach.uwielbiam ja,choc czesto nienawidze np jak kradnie z marszu i jest namolem numer 1 w zadaniu uwagi i pieszczotek 24 h na dobe!!!

Link to comment
Share on other sites

Nie nie nie, Dżerka, mnie też się wydawało, ze było[B] 852zł [/B]i skoro tak piszesz, tzn. że tak jest. Zmienię ten błąd w skarpecie łowickiej.

Edit. Po zakupieniu budy w skarpecie łowickiej od dzieci z Teresina zostało [B]602zł [/B]:loveu:

Z tych pieniędzy opłacimy hotel Niko od 01.02 2010 do najbliższego poniedziałku (15zł za dobę za 22 dni) - [B]330zł[/B]

Zostanie[B] 272zł[/B] na hotel dla kolejnego psiaczka, który pojedzie na miejsce Niko w poniedziałek do Jamora.

Link to comment
Share on other sites

hurra!!!!niech zyja dzieci z sochaczewa mamanabank,romka,jamor,niko,figafiga i swiat pelen szczesliwszych psow.kupilam pismomój pies,nr3 ,marzec 2010,str64 artykul p.Pauliny Łukaszewskiej "sekrety udanej adopcji".mimo,ze wydawalo mi sie,ze juz wiem wszystko/ha,ha/ na ten temat,mnostwo skorzystalam.mysle ze moze wam pomoc w pracy,serdecznie polecam dzerka

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny szukamy kogoś do zrobienia wizyty przed adopcyjnej w Kutnie (dla naszego benka Omara), znacie może kogoś ?

To wątek Omarka :

[url]http://www.dogomania.pl/threads/179744-BERNARDYN-OMAR-nie-mamy-kasy-na-hotel-czy-bAE-dzie-musiaA-iA-AE-do-schroniska[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...