Jump to content
Dogomania

11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM


Ewkaa

Recommended Posts

Dziekuje Wam za pamiec i cieple slowa.:loveu:

Codziennie o nim mysle.Mam Bandusia dokladnie przed oczami.Jego kosmate lapki , zapach , biala siersc na pyszczku i te jego kochajace oczy...

przepraszam , nie jestem w stanie wiecej pisac -zaraz sie rozklejam:placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[COLOR=Black][B]Dawno tu nie wchodzilam do Was cioteczki.Zerknelam sobie na watek zeby zobaczyc co tam u naszego Bandziorka,a tu takie wiadomosci:-(
Wiesz kochana najwazniejsze ze odszedl szczesliwy i ze mial tak cieply i kochany domek u Ciebie.Straszne byloby,gdyby odchodzil w schronisku...
Tak mi przykro...

Sama jestem w szpitalu i bardzo cierpie...ale to nie temat na teraz:shake:
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pitty']
Smutek nie mija.Tak bardzo za Bandim tesknie.Coraz bardziej.Codziennie o nim mysle.Jeszcze raz Go przytulic...Moje Sloneczko:-([/quote]

Nie mija i prędko nie minie. Latami się ciągną za nami wspomnienia. Prawie każdy z nas ma i dźwiga taki worek wspomnień. Dobrze, że masz jeszcze jednego.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=#008000][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][B]Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#008000][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][B] odpoczynku w rodzinnym gronie [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#008000][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][B] oraz spełnienia marzeń [/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][COLOR=#008000][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][B] w nadchodzącym Nowym Roku[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=5][COLOR=#008000][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][B]życzy Seaside :loveu::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=Sienna]W ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,
do gorącego i otwartego serca,
niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,
byśmy mogli nim się dzielić z innymi.

Pełnych pokoju świąt Bożego Narodzenia
Wielu darów Bożych w Nowym 2009 Roku!
życzy Wanda Szostek
[/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...