Jump to content
Dogomania

COLLIE w potrzebie-wątek ogólny...


Ss

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cortez, który był u mnie na tymczasie zostaje u mnie :)
To cudowny pies i nie potrafiłam się już z nim rozstać. Teraz poznam uroki posiadania dwóch psów:cool3: Ale kolaków nigdy za wiele w domu :loveu:
Oto on. Czyż nie jest piękny ? :)
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/184/b0b3e32eadea63a9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Lucyja, dzięki, dzięki, dzięki :multi: Wspaniała decyzja :lol:

Napisałam do moderatora z prośbą o niezamykanie wątku Cezara. Nie jestem w stanie zrozumieć tej decyzji, zwłaszcza że nozyce cenzury nieźle sie po wątku przejechały, wycinając wszystko, co nieprawomyślne i nie tylko :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']Lucyja, dzięki, dzięki, dzięki :multi: Wspaniała decyzja :lol:

Napisałam do moderatora z prośbą o niezamykanie wątku Cezara. Nie jestem w stanie zrozumieć tej decyzji, zwłaszcza że nozyce cenzury nieźle sie po wątku przejechały, wycinając wszystko, co nieprawomyślne i nie tylko :shake:[/quote]
Doprawdy nie wiem czemu temat Cezara komuś przeszkadzał.
Temu psu trzeba jakos pomóc. Ja nie na forum collie, to może na dogomanii jakos się ludzi zorganizują.

Link to comment
Share on other sites

Lucyja, ciesze sie ogromnie, ze Cortez zostaje u Ciebie :klacz:
Masz teraz dwa prawie identyczne kolaki :loveu: :loveu:

Zurdo,
a co 'moich' watkow na forum collie, to zamknal je sam admin, ale mnie zaszczyt kopnal :razz: Nie pomagal w zadnej adopcji (na pewno nie w tych, w ktorych ja bralam udzial) , nie pomagal Cezarowi, ale wątek zamknal, cóz sie bedzie z hołota zadawal :watpliwy:
Albo boi sie dyskusji albo nie ma odwagi uslyszec prawdy o slabej pomocy calego forum na rzecz ratowania bezdomnych kolakow.
Albo jedno i drugie.
A dlug Cezara byl i bedzie i zamykanie watku nie zmieni faktu, ze Irenaka zaplacila ponad 7000 zl z wlasnych pieniedzy :shake:

Link to comment
Share on other sites

To fakt tylko jak zadziałać, żeby długo został zwrócony? Ja napisałam do szanownego Admina forum collie, żeby wznowił watek Cezara, bo zamykanie tego wątku utrudnia znalezienie mu domu, a przecież chyba po to dział adopcji został założony?? ale oczywiście jak zwykle mi nie odpowiedział, ja prowadzę z tą osoba monolog od dłuższego już czasu, ponieważ dość często usuwa moje posty i tematy...lecz on po prostu nie odpisuje i już. Co zrobić:shake:

Link to comment
Share on other sites

Dudodrop,
widze, ze tez jestes na cenzurowanym na FC :cool3:
Nie masz sie co przejmowac, tym, ze Ci usuwaja posty i tematy, nie trac czasu na pisanie do admina :no-no-no:
Widocznie takie tematy jak pomoc dla kolakow w potrzebie to zbyt 'brudny' dzial. Sa fajniejsze, milsze w innych dzialach, prawda adminie?
Bo przeciez admin i modzi czytaja ten watek tutaj...to wiadomo.
Wstyd tak zamiatac problemy pod dywan i udawac, ze ich nie ma :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie chcę się tu mieszać, do FC bo mnie tam nie ma. Czytam natomiast tam wątki adopcyjne. Próbowałam się tam zarejestrować , ale nie zostałam przyjęta. Widocznie moja Fanta nie jest za mało kolowata:evil_lol:. Było mi trochę przykro z tego powodu ,ale teraz jak widzę co się tam dzieje to chyba juz nie chce należeć do tego forum:shake:

Link to comment
Share on other sites

A mnie trochę żal. Bo chociaż mam ogromny żal o to, co ostatnio zaczęło się tam dziać i jak została potraktowana Aga, myślę, że poza paroma osobami wrażliwymi jedynie na punkcie własnej osoby, jest tam dużo osób, które mogłyby pomóc. I szkoda tego zmarnować. Tylko nie mam pojęcia, jak je zmobilizować. Czy jest możliwe zorganizowanie tego tak, aby było wiadomo, na kogo można liczyć i w jakim zakresie, i liczyć zamiary na siły, tak, żeby wszystko nie zwalało się w ostatecznym rachunku na głowę kilku osób... :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

W schronisku w Koszalinie jest collaczkowaty piesek
[LEFT][IMG]http://piesbezdomny.freens.pl/psy/Czoper3.jpg[/IMG]
[SIZE=7]Czoper[/SIZE]

Gdyby chcieć dopatrywać się jego przodków,


Czoper mógłby mieć w swoim rodowodzie


zarówno owczarka szkockiego collie,


jak i dużego szwajcarskiego psa pasterskiego. [/LEFT]



[LEFT]Ma trochę smuklejszy pysk


i „szwajcarskie” umaszczenie,


ale nie jest tak duży, jak przedstawiciele tych ras. [/LEFT]



[LEFT]W początkowych kontaktach jest trochę nieufny


– być może wynika to z jego przeszłości;


w następnym etapie znajomości robi się z niego sympatyczny, wesoły pies. [/LEFT]



[LEFT]Czoper został znaleziony na trasie Koszalin – Bonin;


nie wiadomo, czy zgubiła go skłonność do wędrówek,


czy został wyrzucony z samochodu,


jak tyle innych psów.


Ma ok. 5 lat. [/LEFT]



[LEFT]W schronisku przebywa od grudnia 2007r., przy budzie[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maggie1971']Nie chcę się tu mieszać, do FC bo mnie tam nie ma. Czytam natomiast tam wątki adopcyjne. Próbowałam się tam zarejestrować , ale nie zostałam przyjęta. Widocznie moja Fanta nie jest za mało kolowata:evil_lol:. Było mi trochę przykro z tego powodu ,ale teraz jak widzę co się tam dzieje to chyba juz nie chce należeć do tego forum:shake:[/quote]
Myślę, że Fanta zasługuje na miano kolaczka w 100% :)
Żeby się zarejestrować na forum collie nie jest łatwo, ale to wynika raczej z trudności technicznych. Tez takie miałam.
Napisałam wtedy do admina i zadziałało :)
Może jednak spróbuj się zarejestrować na forum collie. Jest tam grupa naprawdę fajnych ludzi, którym zalezy na kolakach. A, że są tez inni którzy maja inne priorytety ..... trudno.

Link to comment
Share on other sites

Admin mi odpisał :-o "W sprawie otworzenia wątku muszę skontaktować się z moderatorami działu i podejmę decyzję." i czekam co będzie dalej....:cool3: a czy ktoś zna losty tej suni [url]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=2834[/url] ??

Link to comment
Share on other sites

Tak, na forum collie jest kilkanascie naprawde fajnych osób, ktorym zalezy na pomocy kolakom, zeby tylko udalo sie je bardziej zmobilizowac do aktywnosci np. robienia ogloszen. Jesli chodzi o hodowcow to bardzo pomogla Fantuni Pani Lucyna Zboralska :multi: Naprawde wspaniala, przemila, serdeczna osoba.
Wiem, ze kilka osob moze skutecznie dzialac vide mieleckie schronisko, jest nas kilka-kilkanascia osób, prawie wszystkie zamiejscowe (dwie z Mielca) i naprawde mamy sukcesy. Zapraszam do mieleckich watkow.

Dudodrop, nie da sie zobaczyc, o ktora sunie chodzi w Twoim linku.

Link to comment
Share on other sites

Dziwne :roll: czemu się nie da? [url]http://www.collie.intertel.net.pl/forum/viewtopic.php?t=2834[/url] jak ja klikam to mi się pokazuje:diabloti: to może napiszę chodzi mi o 10 letnią sunię z Przyborówka koło Szamotuł, na FC wątek założony przez Donvitow - Kajetan jeśli się nie mylę:cool3: w skrócie historia, że jest właściciel suni, ale ona jest w schronisku bo ona ma jakieś problemy, ale ogólnie to sie nią zbytnio chyba nie interesuje...kojarzysz Aga?
Ja również APELUJĘ o WSPÓŁPRACĘ kolakomanów!!!

Link to comment
Share on other sites

Kolejny collie na Paluchu? ktoś coś wie??:-(

Czy ktoś się orientuje co z tym kolakiem??
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/186/9ac21dd6e769a9ec.jpg[/IMG][/URL]

to chyba nie jest ta suczka co była tam ostatnio...ma inny numer... :? dzwoniłam nie mogę sie dodzwonić na Paluch....jak zwykle :evil:

Link to comment
Share on other sites

Dziennik Łódzki. Dzwoniłam. Sunia bardzo ładna (brak szans na fotkę), wielkość średnia, maść biało - ruda. Wiek 5lat, raz była szczenna, niewysterylizowana. Posłuszna, spokojna, i ponoć kochana, tylko cóż
z tego? :-( Mieszkała w domu, teraz w bloku.
Koleje losu suni - pani, z którą rozmawiałam była pierwszą właścicielką suni. Sprzedała dom, sunia znalazła się u jej koleżanki. Teraz koleżanka chce oddać sunię, bo urodziło się dziecko i jest za ciasno. :-o
Z suni zrobił się znicz przechodni.
Sunia jest do oddania za darmo, sprawa dla posiadaczki dość pilna. Jest ktoś zainteresowany, kto lada moment przeprowadza się na wieś (warunki póki co nie są sprawdzone, czyli może być hacjenda jak i łańcuch).
Rozmawiałam z panią bardzo spokojnie i miło, doradzając sprawdzanie potencjalnych chętnych i podpisanie umowy adopcyjnej.
Eh...co tu zrobić???

Kontakt z ogłoszenia - 0-667213740

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...