Jump to content
Dogomania

resCACIB


skubi

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 5 years later...

A w Austrii jak dostałam res.CACIB po inter. Ch. to czy muszę wypisać formularz o przekształcenie na CASIB ?Taki formulaż znalazłam na stronie w związku
[url]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=cha[/url] na samym dole.U mnie w związku powiedzieli (Poznań) ,że muszę napisać do Austrii o przekształcenie.Czy ktoś wie co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='indiana']A w Austrii jak dostałam res.CACIB po inter. Ch. to czy muszę wypisać formularz o przekształcenie na CASIB ?Taki formulaż znalazłam na stronie w związku
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=cha[/URL] na samym dole.U mnie w związku powiedzieli (Poznań) ,że muszę napisać do Austrii o przekształcenie.Czy ktoś wie co zrobić?[/QUOTE]
ja razem z wnioskiem o dyplom intera wysłałam właśnie ten formularz o przekształcenie res.CACIBA w CACIBA - to wszystko do zarządu głównego naszego związku, a oni dopiero wysyłają do FCI. I tam przekształcają resa w CACIBA.

Link to comment
Share on other sites

No ,moje dziewczynki były 4-5 grudzień w Austrii,jeszcze czekam ale ,mam takie rożne informacje co się robi w takich przypadkach,że postanowiłam się dowiedzieć.Zależy mi też bo przyda nam się do intera.Jak się coś wyjaśni to napiszę.W Polsce to nie problem tak mi powiedziano.

Link to comment
Share on other sites

Moja sunia otrzymała teraz res.CACIBa w Berlinie. Jest tylko jedno ale-nie wiem czy suka(w klasie championów) miała już intera czy nie. Próbowałam się coś dowiedzieć od właścicieli, ale nie mogłam się z nią dogadać. Czy teraz mam cierpliwie czekać, czy coś do domu przyjdzie.

Link to comment
Share on other sites

Monia85, wystarczy, że sprawdzisz w katalogu jakie ma tytuły wpisane. jeśli tamta suka była wystawiana w klasie championów, to tytuły musiała mieć.
jeśli wśród tych tytułów znajduje się ICH, to znaczy, że Twój resCACIB będziesz musiała przekształcić w CACIB w sposób opisany kilka postów wyżej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='felipe']Monia85, wystarczy, że sprawdzisz w katalogu jakie ma tytuły wpisane. jeśli tamta suka była wystawiana w klasie championów, to tytuły musiała mieć.
jeśli wśród tych tytułów znajduje się ICH, to znaczy, że Twój resCACIB będziesz musiała przekształcić w CACIB w sposób opisany kilka postów wyżej.[/QUOTE]
Jeśli dobrze widziałam to nie ma wpisane ICH, ale przecież na dyplom intera czeka się trochę i mogła jeszcze go nie otrzymać, a jeśli dobrze się orientuje to tylko wtedy można wpisywać tytuły psa jeśli ma już potwierdzenie w domu i można kopie tego potwierdzenia przesłać do danego związku organizującego wystawę, ale nie jestem pewna. A jeśli nie to trudno, mamy jeszcze sporo czasu, aby zdobyć takowe wnioski (sunia ma dopiero 15 miesięcy).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia85']Jeśli dobrze widziałam to nie ma wpisane ICH, ale przecież na dyplom intera czeka się trochę i mogła jeszcze go nie otrzymać, a jeśli dobrze się orientuje to tylko wtedy można wpisywać tytuły psa jeśli ma już potwierdzenie w domu i można kopie tego potwierdzenia przesłać do danego związku organizującego wystawę, ale nie jestem pewna. A jeśli nie to trudno, mamy jeszcze sporo czasu, aby zdobyć takowe wnioski (sunia ma dopiero 15 miesięcy).[/QUOTE]
dokładnie - katalog nie jest żadnym wyznacznikiem...! Co więcej - pies z I lokaty może nawet nie mieć zatwierdzonego tytułu intera, wystarczy, że w dniu wystawy ma SPEŁNIONE wszystkie warunki do uzyskania takiego tytułu, CACIB przechodzi na psa z resem! Tak więc musisz jakoś dowiedzieć jakie sukcesy ma na swoim koncie tamta suczka - albo spróbować napisać do fci - są bardzo pomocni i może będą wstanie Ci odpowiedzieć !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Monia85']Moja sunia otrzymała teraz res.CACIBa w Berlinie. Jest tylko jedno ale-nie wiem czy suka(w klasie championów) miała już intera czy nie. Próbowałam się coś dowiedzieć od właścicieli, ale nie mogłam się z nią dogadać. Czy teraz mam cierpliwie czekać, czy coś do domu przyjdzie.[/QUOTE]


ten sam temat mnie dręczy ;) jak się dowiedzieć czy psiak jest interem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie87']A czy można przekształcic resCACIB w pełny, jeżeli CACIB otrzymał pies który otrzymując go spełnił warunki uzyskania tytułu interchampiona?[/QUOTE]

formalnie rzecz ujmując, CACIB jest przyznawany pierwszy wiec w tym momemcie pies spełnia już warunki do Int.Ch., w dalszej kolejności na drodze porównania przyznawany jest resCACIB...więc pewnie można go przekształcić;) spróbować nie zaszkodzi:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

nie rozumiem jednej rzeczy, jak to jest z tym potwierdzeniami CACIBów i przekształcenia rezerwowych wniosków ? ja wysłałem takowy wniosek do ZKwP w sierpniu rok temu, po wystawie w Lipsku... i nadal nie mam potwierdzenia uznania mojego wniosku przekształcenia rezerwy w CACIB, czy to normalne ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Darvin']nie rozumiem jednej rzeczy, jak to jest z tym potwierdzeniami CACIBów i przekształcenia rezerwowych wniosków ? ja wysłałem takowy wniosek do ZKwP w sierpniu rok temu, po wystawie w Lipsku... i nadal nie mam potwierdzenia uznania mojego wniosku przekształcenia rezerwy w CACIB, czy to normalne ?[/QUOTE]

może się czegoś dopatrzyli ;) albo leży odłożony i czeka na wysyłkę...[I]może się nikt nie upomni[/I] :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...