Jump to content
Dogomania

Karmel- nareszcie w swoim DOMU!!!


Owieczka

Recommended Posts

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gajowa, nie ma zadnych problemow jesli chodzi o laczenie iwermyktyny ze szczepieniem przeciw wsciekliznie, sama sie ostatnio pytalam wetki bo Grasa tez tym leczylam. Powiedziala co prawda, ze to bardzo mocny lek i nie jest taki sobie obojetny dla zdrowia psa, ale szczepic mozna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Karmel może być już szczepiony przeciw wściekliźnie - minęło 14 dni od
zakończenia kuracji antybiotykowej.
[/quote]

w sobote jest u mnie w Zalesiu akcja wscieklizna, miedzy 16 a 18 szczepia za 15 zeta. Gajowa przyjechalabys z Karmelkiem? Czy mam po niego przyjechac i wziac na szczepienie? Zaden klopot! :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Karmel może być już szczepiony przeciw wściekliźnie - minęło 14 dni od
zakończenia kuracji antybiotykowej.
Tylko nie wiem czy można łączyć szczepienie z podawaniem iwermektyny - w sobotę powinien mieć kolejny zastrzyk.
[/quote]

a moze miec ten zastrzyk jutro? Zadzwonilam do mojej pani doktorki w Piasecznie i ona ma iwermektyne, tylko prosila aby przyprowadzic pieska, bo chcialaby go miec na oku przez jakas chwile po podaniu tego leku. Jak sie uda to od razu bysmy zaszczepily na wscieklice, co? Mam znizki u Pani doktorki bo kazdego psiaka tam lecze wiec moze i wscieklizna bedzie taniej, moze maja ta sama akcje wscieklicy co w Zalesiu i tez 15 zeta bedzie. Gajowa mialabys czas jutro? Jesli tak to zgadamy sie na PW.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam potwierdzenie z TV że na godz. 9.30 mamy sie stawić na Woronicza w bloku F :razz:
Prosze zrobic Karmelka na bóstwo !!!!:loveu: bo mam nadzieję żę po programie juz go zabiorą nowi właściciele:cool3: Oby mu sie udało...

A do kogo ja mam pisac w sprawie dziadka ?? On też miał wystąpić w tej edycji??:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']
A do kogo ja mam pisac w sprawie dziadka ?? On też miał wystąpić w tej edycji??:roll:[/quote]

Dziadek Moresek jest pod opieka Milady - znaczy ona czuwa nad jego adopcja :loveu: Moresek ma w niedziele widzenie z pania... oby bylo jak z Jagódka, ze nam chwile przed poprzednim programem (tym co mial byc a nie bylo) z przed nosa Jagódke rodzink a sprzatnela :multi:

Link to comment
Share on other sites

Karmel już wygląda bosko, ale jeszcze doszlifujemy do poniedziałku -
będziemy na 9.30.
Jeszcze jest czas, żeby awaryjnego psiaka przywieżć z Ostrowi.
Szkoda, żeby się miejsce zmarnowało, gdyby Moreskowi poszczęściło się w nidzielę. Czy może są jakieś psiaki już przywiezione ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Owieczka']Bradzo bym chciała żeby Dragon wystapił a potem trafił do domu tymczasowego lub Hoteliku bo naprawdę jest z nim źle :-(
ale jestem pewna że jak wystapi to go ktoś weźmie...[/quote]

Wiem, że Dragon ma swój wątek.
Trzymam za niego baaaardzo mocno kciuki!
Jeżeli udałoby się załatwić, żeby on również "wystąpił" w TV to może będzie to dla niego prawdziwa szansa na znalezienie kochającego domu...
Bardzo bym chciała...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Gajowa*']Dzisiaj nie dałam rady podjechać do Piaseczna - po poszukiwaniach Soni
było pózno już, a buty przemoczone, a w piecu nienapalone, obiaad w lesie itp
Czy ten gabinet jutro jest otwarty ?
Co do kagańca może ten od beki będzie dobry - skontaktuję się na pw.[/quote]

Ok, jesli masz kaganiec beki blizej to sie umowcie :multi:

Nie wiem czy w niedziele pracuja ... ale w poniedzialek tak :roll: Po wystepach w tv moznaby zajechac...

Link to comment
Share on other sites

Ja mogłam oglądać program w pokoju dla oczekujących gości ale był tam taki hałas, że niestety nie słyszałam nic.
Karmelek w czasie podróży rzygał wiele razy mimo, że nic nie dostrał dziś do jedzenia - masakra. W budynku TV zachowywał się fajnie, wszedł po
schodach na Ip. ale za nic w świecie nie chciał zejśc na dół.
Zaparł się, położył i nie było siły, żeby go zmusić.
Udało mi się wprowadzić go do windy, zjechaliśmy i później już było ok.
Po programie opiekowałam się w budynku też i Moreskiem, który
zaczepiał Karmela i doszło do któtkiej sprzeczki.
Było dosyć głośno przez moment i wszyscy zamarli w oczekiwaniu na rozwój wydarzeń ale po mojej słownej reprymendzie uspokoiły sie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...