Jump to content
Dogomania

Karmel- nareszcie w swoim DOMU!!!


Owieczka

Recommended Posts

Gajowa - prosze umow w dogodnym dla Ciebie terminie Karmelka na wizyte do Pani Karaś- Tęczy, jest dermatologiem i ma ogromne serce. Najwygodniej bedzie nam pojechac z Karmelem do lecznicy na Kabatach, co Ty na to? Oczywiscie dofinansuje leczenie. Przy okazji zaszczepimy ciapka i odrobaczymy, czy juz byl odrobaczany?

zaraz znajde kontakt do tej lecznicy. Na Gagarina tez przyjmuje, ale po co mamy jechac tak daleko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 730
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prosze :roll: umowisz Karmelka na wizyte jakos najszybciej?

[B][B][SIZE=4]Kabackie Centrum dla Zwierząt,[/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=red]lek. wet. Karaś-Tęcza Joanna[/COLOR][/SIZE][/B]

[/B][SIZE=4][IMG]http://www.pkt.pl/images/pixel_tran.gif[/IMG][IMG]http://www.pkt.pl/images/pixel_tran.gif[/IMG][/SIZE][SIZE=4]0 22 648 00 55[/SIZE]

[SIZE=4]02-798 Warszawa, ul. Pod Lipą 1[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

oj, to szkoda ze jest na urlopie.... :-( hm. do innego lekarza nie ma sensu isc tam. Jak nie Pani Tecza to w takim razie moze do Twojego weta bys sie umowila. Oczywiscie jesli sama sobie nie poradzisz to ja Ci pomoge!!! W koncu ktos powinien Karmelka zobaczyc i jesli masz zaufanie do swojego weta to tam najlepiej isc i juz, co bedziemy psiaka ciagac po miescie... Gdyby do Pani Karas jechac to warto, ale tak to nie :shake: Co Ty na to?

Link to comment
Share on other sites

Dziwczyny, może, a nawet na pewno warto skonultować się telefonicznie z Rybonem36 (Agatą), widziała Karmela i leczyła go świerzbowo (dostał 4 zastrzyki). I z pewnością powie, co mówić weterynarzowi przy okazji wizyty.
Czy Karmel drapie się w określonych miejscach? Czy są tam jakieś zmiany (np. czerwone łyse placki). Nie słyszałam o nawrotach świerzba, ale ja się nie znam. :shake: Jesli są widoczne zmiany na skórze, można fotki przesłać Rybonowi, ona się specjalizuje w leczeniu na odległość (bo do Mińska Maz. zaplać trochu daleko).
Na PW podam kontakt do Rybona. Chyba że ona sama się tu odezwie. Ale coś nam ostatnio zamilkła. Pewnie bardzo jest zajęta.

Link to comment
Share on other sites

Karmel się przypomina. Lara czy plakaciki są dostępne u Ciebie ?
Czy Karmelek jest gdzieś wstawiony na inne fora oprócz Dogo ?
On bardzo potrzebuje człowieka. Jego spacerek wygląda tak, że idzie
cały czas przy mnie i się mocno przytula tak, że dosłownie spycha mnie
na bok. Jeżeli wejdę do domu on stoi jakiś czas pod drzwiami, a po kilku
minutach idzie do budy. Kojec może być otwarty ale jak nie ma towarzystwa idzie sobie poleżeć.
Apetyt mu dopisuje - teraz w czasie mrozów dostaje też gotowane jedzonko i to mu najbardziej smakuje.

Link to comment
Share on other sites

Gajowa ja nigdzie jeszcze Karmela nie wstawiałam, jesli mogłabyś to zrobić, to proszę. Lista stron adopcyjnych jest w przyklejonych. jesli nie ma takiej mozliwości, to ja postaram się go wstawiać partiami, na kilka stron każdego dnia. Mógłby ktoś go w którejś gazecie umieścić?

Link to comment
Share on other sites

Tak, plakacik gotowy... widzisz gdybym wiedziala, ze sie wczoraj spotkamy to bym Ci przyniosla wydrukowane. Postaram sie w niedzielke lub w poniedzialek najpozniej plakacik Ci przywiezc, chyba, ze Ty bedziesz w mojej okolicy to zapraszam :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...