Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Grey jeśli nie odpowiesz na mego posta i nie pokażesz zdjęć będzie oznaczało, że jesteś zwykłym Trollem internetowym, który wypisuje głupoty bez poparcia swych słów. Chyba rzeczywiście szkoda czasu na konwersacje z Tobą. Mam nadzieję jednak, że pokarzesz chociaż odrobinę klasy i spełnisz moją prośbę udowadniając, że nie rzucasz słów na wiatr

Link to comment
Share on other sites

Izabela może Skype zainstaluj , łatwiej jest rozmawiać , a co do zdjęć ,jakieś pokazywałem , ale trudno mnie uzyskać zdjęcia bo nawet pies nie chce się ustawić , brak dobrego światła .Ja jeszcze nikomu nie napisałem , że pisze głupoty .
Na razie wypisujesz takie ochy i achy , czyli tym trollem to Ty jesteś.
Mówiąc takie wypowiedzi będę ' olewał' .Mnie nie potrzeba zdjęć , wystarczą 2, 3 zdania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Izabela może Skype zainstaluj , łatwiej jest rozmawiać , a co do zdjęć ,jakieś pokazywałem , ale trudno mnie uzyskać zdjęcia bo nawet pies nie chce się ustawić , brak dobrego światła .Ja jeszcze nikomu nie napisałem , że pisze głupoty .
Na razie wypisujesz takie ochy i achy , czyli tym trollem to Ty jesteś.
Mówiąc takie wypowiedzi będę ' olewał' .Mnie nie potrzeba zdjęć , wystarczą 2, 3 zdania.[/QUOTE]
:mdleje:

Czekajcie... jak to było? A! Już wiem! :thinkerg:
"Jak żaba nie umie pływać, to mówi, że woda za rzadka."
Albo jak kto woli:
"Złej baletnicy przeszkadza i rąbek u spódnicy."

:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Izabela może Skype zainstaluj , łatwiej jest rozmawiać , [B]a co do zdjęć ,jakieś pokazywałem , ale trudno mnie uzyskać zdjęcia bo nawet pies nie chce się ustawić , brak dobrego światła .[/B]Ja jeszcze nikomu nie napisałem , że pisze głupoty .
Na razie wypisujesz takie ochy i achy , czyli tym trollem to Ty jesteś.
Mówiąc takie wypowiedzi będę ' olewał' .Mnie nie potrzeba zdjęć , wystarczą 2, 3 zdania.[/QUOTE]
I jeszcze kiedyś pisałeś, że zdjęć nie umiesz wstawić.
[quote name='Grey']Asia złe porównania , bo mnie nic nie przeszkadza, ja nie muszę się pytać.
A jak się nie umie konkretnie odpowiedzieć , to trzeba zapytać się o zdjęcia.[/QUOTE]
Także porównania są jak najbardziej trafne, wymyślasz różne powody, żeby tylko zdjęć nie wstawić.

Przechwalać się każdy potrafi, ale czyny są ważne, nie słowa.


[quote name='Luzia']Nie cytujcie postów Greya bo mam go na liście ignorowanych, a wtedy chcąc nie chcąc rzuca mi się w oczy jakie farmazony znowu wypisuje :lol:[/QUOTE]
Sorry Luzia. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Sorry Luzia. :diabloti:[/QUOTE]

Skruchy to ja tu nie widzę :diabloti:

A co do "szanownego "pana" grey to już dawno odniosła wrażenie, że jest bardzo zakompleksioną osobą która za wszelką cenę chce się wybić ponad wszystko, jak najmniejszym kosztem. Wszystko od tak, byle pokazać jaki to ja jestem cudowny - może ktoś uwierzy. To jak mechanik samochodowy którym wszystkim opowiada jak to aut nie naprawia a nikt nigdy nie widział by choć koło wymienił :roll: Powiedzieć, że to żałosne to mało...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Izabela może Skype zainstaluj , łatwiej jest rozmawiać , a co do zdjęć ,jakieś pokazywałem , ale trudno mnie uzyskać zdjęcia bo nawet pies nie chce się ustawić , brak dobrego światła .Ja jeszcze nikomu nie napisałem , że pisze głupoty .
Na razie wypisujesz takie ochy i achy , czyli tym trollem to Ty jesteś.
Mówiąc takie wypowiedzi będę ' olewał' .Mnie nie potrzeba zdjęć , wystarczą 2, 3 zdania.[/QUOTE]Mogę zainstalować skype, ale nie mam słuchawek z mikrofonem, więc raczej nic to nie da. Będę niedługo w Warszawie. Proszę o podanie na pw adresu swego zakładu groomerskiego i nr tel. Specjalnie dla Ciebie znajdę czas i Cię odwiedzę. Co do zdjęć, nie muszą być dobrej jakości. Pokaż jakiekolwiek, na którym będzie widać zrobionego przez Ciebie psa. Nikt Ci tu nie karze wstawiać dzieł fotografii. Co do ochów i achów pokaż mi chociaż jeden post, w którym kogokolwiek pochwaliłam na tym wątku. CZEKAM. Bo nie życzę sobie pisania nieprawdy na mój temat!

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego tyle złośliwości u pań ?
Jak przychodzę do klienta to nie mogę robić sesji zdjęciowej komórką.Żeby utrzymać klienta przez tyle lat to trzeba coś umieć .
Ja na forach nikogo nie lekceważę i nie ignoruję ,ale mam swoje zdanie .
Luzia i inne panie zapraszam do rozmowy ,to wyjaśnię kto ma kompleksy .
Izabela wybacz to są podstawowe sprawy i z komputera trzeba korzystać , szkoda czasu na klikanie .

Edited by Grey
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Dlaczego tyle złośliwości u pań ?
Jak przychodzę do klienta to nie mogę robić sesji zdjęciowej komórką.Żeby utrzymać klienta przez tyle lat to trzeba coś umieć .
Ja na forach nikogo nie lekceważę i nie ignoruję ,ale mam swoje zdanie .
Luzia i inne panie zapraszam do rozmowy ,to wyjaśnię kto ma kompleksy .[/QUOTE]Na pewno klienci nie zostają ze swoimi pupilami i nie patrzą jak je "robisz". Jeśli tak, to na pewno wyjątki. Poza tym jakoś inni groomerzy z tego wątku znajdują czas by fotografować psy przed i po. Super, że masz swoje zdanie. Każdy powinien je mieć, ale akurat to zdanie nie ma związku z moim postem. To jak, będę mogła Cię odwiedzić i sama na własne oczy zobaczyć jak "robisz" psy? No i czekam na zacytowanie postów gdzie piszę same ochy i achy w tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Na pewno klienci nie zostają ze swoimi pupilami i nie patrzą jak je "robisz". Jeśli tak, to na pewno wyjątki. Poza tym jakoś inni groomerzy z tego wątku znajdują czas by fotografować psy przed i po. Super, że masz swoje zdanie. Każdy powinien je mieć, ale akurat to zdanie nie ma związku z moim postem. To jak, będę mogła Cię odwiedzić i sama na własne oczy zobaczyć jak "robisz" psy? No i czekam na zacytowanie postów gdzie piszę same ochy i achy w tym wątku.[/QUOTE]
Izabela...nie czytasz dokładnie ... Grey napisał:
[quote]Jak przychodzę do klienta to nie mogę robić sesji zdjęciowej komórką.[/quote]
więc jaki Ty salon chcesz odwiedzać...skoro Grey to domokrążca?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie trzeba czytać dokładnie posty .Nie opłaca mnie się trzymać salonu , nie oznacza też że nie jestem lepszy od tych osób co pracują w salonach .
Powtarzam nie mam zamiaru siebie reklamować ,lata lecą i warto pomagać i zostawić po sobie ślad .

Cockermanka nawet z salonów też są domokrążcami .

Polecam rozmowę ze mną na Skype w temacie groomingu .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rasowa2410'][SIZE=4][U][B]KONIEC SPRZECZEK. [/B][/U][/SIZE]
Wszystkich proszę o zmianę tematu swoich wypowiedzi na ten co jest wpisany w wątek ;)
Inaczej będę musiała postraszyć Moderatorem :mad:
Proszę się rozluźnić. Kłótnia przez internet nie jest zbyt dojrzała moi Mili :p[/QUOTE]

moderator powinien wkroczyć już w momencie kiedy grey pojawił się i zaczął bezpodstawnie oceniać ludzi (podkreślam że ludzi a nie ich prace i ich wykonanie) zaczął krytykować bez podawania argumentów i wprowadzać niemiłą atmosferę.
przyszłam na ten wątek szukać inspiracji i podczas gdy inni potrafią z szacunkiem konstruktywnie ocenić i skrytykować cudze prace podając argumenty lub oceniając wg własnego gustu nie uznając siebie za wyrocznię stylu i dobrego smaku oraz największego znawcę tematu.

grey definitywnie nie tylko w tym wątku łamie podpunkt 3 regulaminu tego forum:


[B]"3. OPINIA, KRYTYKA[/B]

Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach, [B]poparta dowodami[/B], a także podpisana Twoim imieniem i nazwiskiem. Każda inna jest niewiarygodna. Krytyka anonimowa będzie usunięta, wobec czego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować z imienia i nazwiska lub w sposób jednoznacznie identyfikujący. Publikowanie danych osobowych i teleadresowych, a także prywatnych wiadomości innych osób jest zabronione. "

pozostali są oburzeni właśnie z powodu braków dowodów, jakiegokolwiek potwierdzenia tego co Grey pisze (a często tym samym wprowadza w błąd bo wygłasza swoje zdanie jakby była to ogólnie przyjęta informacja, mimo że fakty nie są po jego stronie)

edit: no i oczywiście także podpunkt dot. trollingu. bez przerwy wzbudza kontrowersje wygłaszając kontrowersyjne opinie, co prowadzi do kłótni, traktuje siebie jak wszechwiedzącego i poucza osoby które są innego zdania bez zachowania szacunku do ich odmiennej opinii, obraża innych, upiera się przy swojej ideologii nawet gdy rozsądne argumenty wskazują na jej nieprawidłowość.

Edited by Agata i Rysiek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']
Polecam rozmowę ze mną na Skype w temacie groomingu .[/QUOTE]

Nic tylko klepiesz o tym skype:roll:
A ja Ci powiem, że teoria to jedno, a praktyka - drugie.
Mielić językiem to żadna sztuka, natomiast Ty jesteś w tym mistrzem (żeby jeszcze tylko to, co mówisz, miało jakaś wartość merytoryczną...)
Wiele osób tutaj wkleja zdjęcia zrobionych przez siebie psów, natomiast Ty na cały ten stek bzdur, które wypisujesz, wkleiłeś raptem może jedno, na dodatek nic nie pokazujące...

Żaden z Ciebie groomer. Tyle w temacie.

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie zniżę do takiego poziomu wypowiedzi .Nie mam zamiaru się tłumaczyć.
A co do Skypa komputer nie jest tylko do klikania i tracenia czasu , trzeba sobie ułatwiać życie .

Chyba wolno się każdemu wypowiadać , zachowując odpowiednią kulturę .

Link to comment
Share on other sites

zachowanie odpowiedniej kultury obejmuje konstruktywną krytykę (nie bezsensowną i bezpodstawną) i nie stawianie siebie samego w pozycji osoby kompetentnej w danej dziedzinie jeśli nie jesteś w stanie udowodnić swoich kompetencji a także nie pouczanie innych (nie wiem czy wiesz ale kulturalne jest uprzejme radzenie a nie pouczanie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Ja się nie zniżę do takiego poziomu wypowiedzi .Nie mam zamiaru się tłumaczyć.
A co do Skypa komputer nie jest tylko do klikania i tracenia czasu , trzeba sobie ułatwiać życie .

Chyba wolno się każdemu wypowiadać , zachowując odpowiednią kulturę .[/QUOTE]


Jak sam tytuł wątku wskazuje, jest to galeria, więc przestań, z łaski swojej, zaśmiecać wątek uwagami, które nic nie wnoszą, prócz zamieszania.
Powiem więcej: pouczasz osoby, takie jak np. Doginka, która wg mnie (i pewnie nie tylko) jest perfekcyjna w tym, co robi, a sam nie masz czym się pochwalić. Ot... Tyle.

Link to comment
Share on other sites

a można wiedzieć dlaczego sugerujesz mi, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem? To dla mnie jest obraźliwe stwierdzenie, w dodatku nie masz podstaw by tak pisać.
A obrażanie, w dodatku bezpodstawne to znów złamane 2 punkty regulaminu forum. Jeśli masz podstawy by tak pisać to udowodnij podając jakikolwiek cytat który by potwierdził że czegokolwiek nie zrozumiałam.
Podaj konkretnie czego niby nie zrozumiałam.
Ciągle piszesz że ktoś Cię nie rozumie, tymczasem nie widzę tu w ani jednej wypowiedzi aby ktokolwiek Cię nie zrozumiał. Wypowiedzi każdej z osób odnoszą się dokładnie do tego co napisałeś i nie sugerują braku zrozumienia. Jak już wspomniałam w innym wątku jeżeli czujesz się niezrozumiany zmień sposób pisania na bardziej zrozumiały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cockermaniaczka'][B]dziewczyny nakrecacie tylko greya... Wlaczcie ignora i traktujcie jak by go nie bylo...Swiat od razu jest piekniejszy[/B] ;)[/QUOTE]
A teraz - jak w wątku: czekamy na piękne zdjęcia psiaków, które wyszły od fryzjera :cool3: kto następny się pochwali osiągnięciami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...