Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Metheora']Zmiana :) no to najpierw wpadnę baski pooglądać bo my jednak na 2 ring i o 10.45[/QUOTE]
Super, czekamy na Was:)

[quote name='Alicja']a ja muszę :diabloti::placz:[/QUOTE]
No to mnie jednak się udało z emerytura...

[quote name='Ciapkowa.']Cześć Asiaczki, ja już wróciłam do "świata żywych" :D
Przykro mi z powodu Gruszki
[*] :([/QUOTE]
Miło, że zaglądnęłas do nas:)

[quote name='agaciaaa']Witajcie Asiaczki :) Trochę mnie tu nie było, ale już jestem i domagam się fotek! ;)
Przykro mi z powodu Gruszki... ['][/QUOTE]
Hejka!
fotki będą. Ale albo dopiero jutro wieczorem, albo w niedzielę/poniedziałek.
I to będą albo spacerowe albo wystawowe... Sama jeszcze nie wiem, jakie fotki porobię, jakie będzie światło i co z tego wszystkiego wyjdzie...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Kochani mam ostrzeżenie uważajcie na pająki jest ich w tym roku wyjątkowo dużo. Dzisiaj o 5 rano nie poznaliśmy naszej Piny miała 3 ogromne bąble na pysku, w tym jeden pod gardłem przez co lekko się krztusiła co jakiś czas. Na pogotowiu pan wet stwierdził, że wczoraj miał identyczny przypadek z bokserką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hejka!
fotki będą. Ale albo dopiero jutro wieczorem, albo w niedzielę/poniedziałek.
I to będą albo spacerowe albo wystawowe... Sama jeszcze nie wiem, jakie fotki porobię, jakie będzie światło i co z tego wszystkiego wyjdzie...

pzdr.[/QUOTE]

Ok, poczekam ;) rozumiem, że się gdzieś wystawiacie w ten weekend?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Ok, poczekam ;) rozumiem, że się gdzieś wystawiacie w ten weekend?[/QUOTE]
Tak, tak, jestesmy w sobote w Kielcach.
Bedzie pokazany Lans, Su, Ruda ryśka, Erka i Felka. A oprócz tego IDRA Ameba (nasza Tirka od "nadpilickiebestyjki", nowy imporcik z Brazylii, który trafił do hodowli Premiera i jedna suczka z Rosji. Więc bedzie bardzo przyjemnie:)

[quote name='Izabela124.']W sobotę w Kielcach :) Będę trzymała za was kciuki Asiaczki![/QUOTE]
Tak, dokładnie:0
Trzymaj, Kochana, na pewno Twoje i innych kciuki się przydadzą:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Kochani mam ostrzeżenie uważajcie na pająki jest ich w tym roku wyjątkowo dużo. Dzisiaj o 5 rano nie poznaliśmy naszej Piny miała 3 ogromne bąble na pysku, w tym jeden pod gardłem przez co lekko się krztusiła co jakiś czas. Na pogotowiu pan wet stwierdził, że wczoraj miał identyczny przypadek z bokserką.[/QUOTE]
Dzięki za informacje. Ja od czasu do czasu zamiatam pajeczyny z sufitu, chociaz nie wiem, czy ich i pajaków jest więcej czy nie w tym roku...
A moja Babcia ["] zawsze mówiła, że pająki to tylko u dobrych ludzie mieszkają, hahaha...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzięki za informacje. Ja od czasu do czasu zamiatam pajeczyny z sufitu, chociaz nie wiem, czy ich i pajaków jest więcej czy nie w tym roku...
A moja Babcia ["] zawsze mówiła, [B]że pająki to tylko u dobrych ludzie mieszkają, hahaha.[/B]..

pzdr.[/QUOTE]

to musimy być bardzo dobrzy, bo u nas w domu ich pełno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']to musimy być bardzo dobrzy, bo u nas w domu ich pełno :evil_lol:[/QUOTE]A któż powiedział, że nie jestescie...?:)

[quote name='Izabela124.']Kolaż fajny tylko ten dolny napis przesunęłabym w prawo żeby noska nie zakrywał[/QUOTE]
Racja! Zaraz poprawię:
Dzieki!

[quote name='magdola']Sliczne:loveu:[/QUOTE]
To mój pierwszy kolaz robiony w programie Photoscape. I prawde mówiąc - jestem z niego dumna:) A co!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']A ten górny pod mordka po prawej ;)[/QUOTE]
Pomysł dobry, ale miałam taki zamysł, aby imiona psów były na obu zdjęciach Serka i na obu zdjęciach Żelki. Żeby nie bylo watpliwości, kto jest kto. Bo oba psiaki (suka i pies) sa rude...
Ciężko bylo mi rozmieścic napisy, bo są dośc długie... A chciałam, aby napis (imie i nazwisko psa/suki) "łączył" oba zdjęcia:)
Poza tym to tez kwestia zdjęcia. Ja nie mam az takiej wprawy w tym kombinowaniu, chociaz sam program bardzo mi się podoba i pewnie będe się nim jeszcze bawiła:)

pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pomysł dobry, ale miałam taki zamysł, aby imiona psów były na obu zdjęciach Serka i na obu zdjęciach Żelki. Żeby nie bylo watpliwości, kto jest kto. Bo oba psiaki (suka i pies) sa rude...
Ciężko bylo mi rozmieścic napisy, bo są dośc długie... A chciałam, aby napis (imie i nazwisko psa/suki) "łączył" oba zdjęcia:)
Poza tym to tez kwestia zdjęcia. Ja nie mam az takiej wprawy w tym kombinowaniu, chociaz sam program bardzo mi się podoba i pewnie będe się nim jeszcze bawiła:)

pzdr.[/QUOTE]
Domyslam sie, ze mialo byc na dwoch fotkach ;)Mi sie bardzo podoba, tylko tak napisalam....;) a jakby pierwsza linijke na samej górze, a te druga w miejscu tej pierwszej, tzn odstępstwa większy, tak gdzie ten ciemny pasek.....???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...