Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Jak Wam się podoba taki kolaż?
Sama go zrobiłam, teraz tylko wstawic na FB + moją www:)
[IMG]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/PANGEA1.jpg[/IMG]

Pzdr.[/QUOTE]
Super kolażyk, chociaż dla mnie największym osiągnięciem i najcenniejszym tytułem jest inter champion :).
Cha, cha, nawet moje nóżki się załapały :lol:
[quote name='Asiaczek']
Żelka ma juz potwierdzona ciążę i czas najwyższy napisać o tym na Fb. I stad ta dzisiejsza akcja z Photoscapem:)

pzdr.[/QUOTE]
No to gratuluję i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i śliczne szczeniaczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Domyslam sie, ze mialo byc na dwoch fotkach ;)Mi sie bardzo podoba, tylko tak napisalam....;) a jakby pierwsza linijke na samej górze, a te druga w miejscu tej pierwszej, tzn odstępstwa większy, tak gdzie ten ciemny pasek.....???[/QUOTE]
To juz chyba wyższa szkoła jazdy - jak dla mnie...

[quote name='*anusia&ajlu*']tak z tymi przeprawionymi literkami super, ale ja jeszcze bym inny rodzaj czcionki wybrała ;)[/QUOTE]
Popracujemy i nad tym. To fajna zabawa, spodobala mi ise, więc ćwiczyc na pewno bedziemy:)

[quote name='magdola']Ha, no to gratki ;)[/QUOTE]
:)

[quote name='Vectra']Jak na pierwszy raz SUPER :klacz:[/QUOTE]
Ciesze sie.
Popracujemy jeszcze nad literkami, kolorkami itp.
Ale chyba najwazniejsze, to miec dobre zdjęcia:)

[quote name='jamnicze']Super kolażyk, chociaż dla mnie największym osiągnięciem i najcenniejszym tytułem jest inter champion :).
Cha, cha, nawet moje nóżki się załapały :lol:
No to gratuluję i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i śliczne szczeniaczki :)[/QUOTE]
Tak, Twoje nogi stały się historyczne;) hahaha...
Wszystkie tytuly Serka i Żelki będa wpisane osobno, nie wiem, może obok zdjęcia? jednego - po lewej, a drugiego - po prawej stronie. Ale nie wiem, czy mi się to uda... Na razie nawet nie wiem, jak to zrobic, hahaha:) Ma ktos jakis pomysł? Jestem otwarta na proppozycje;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No cos Ty! Dla "tak sobie" to by mi sie nie chciało:)
Żelka ma juz potwierdzona ciążę i czas najwyższy napisać o tym na Fb. I stad ta dzisiejsza akcja z Photoscapem:)

pzdr.[/QUOTE]

no to :kciuki: za szczeniaczki i :klacz: za pierwsze prace :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzięki za informacje. Ja od czasu do czasu zamiatam pajeczyny z sufitu, chociaz nie wiem, czy ich i pajaków jest więcej czy nie w tym roku...
A moja Babcia ["] zawsze mówiła, że pająki to tylko u dobrych ludzie mieszkają, hahaha...

pzdr.[/QUOTE]

Jakoś mnie to nie pociesza bo właśnie wróciliśmy drugi raz od weta ;( Zwłaszcza jak trzeba gonić ze Straszyna na Bitwy Oliwskiej)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Az tak niedobrze jest?
Buuuu....

pzdr.[/QUOTE]

No niestety bardzo silna reakcja i jak widać 12 godzin działania leku to za mało, dostała drugi raz zastrzyki. Jedno z czego się ciesze, ze jest ta całodobowa klinika w tej Oliwie (a może to już Żabianka) Bo rano gdyby nie możliwość szybkiej reakcji to nie wiadomo czy nie zaczęłaby się dusić (miała ogromniasta bulwę pod gardłem w ogóle wyglądała jak napakowany ziarnem chomik)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']No niestety bardzo silna reakcja i jak widać 12 godzin działania leku to za mało, dostała drugi raz zastrzyki. Jedno z czego się ciesze, ze jest ta całodobowa klinika w tej Oliwie (a może to już Żabianka) Bo rano gdyby nie możliwość szybkiej reakcji to nie wiadomo czy nie zaczęłaby się dusić (miała ogromniasta bulwę pod gardłem w ogóle wyglądała jak napakowany ziarnem chomik)[/QUOTE]
Niedobrze...

[quote name='Cienka']Miałam dziś wstawić info o kalendarzach ale nie mam do tego głowy a i tak mam inną niedokończoną przez to robotę[/QUOTE]
Cierpliwości, dystansu i... czasu na załatwianie tego wszystkiego....
A o kalendarzach to wstaw info. Na pewno będą chetni:). Jak co roku, zresztą:)

[quote name='Vectra']dobre zdjęcia to podstawa ;)[/QUOTE]
Fakt.
I okazało się, że ni emam żadnego porzadnego zdjęcia Żelki w stójce...... musowo nadrobic to niedopatrzenie...

[quote name='Angi']Nudziło mi się :D
: [/QUOTE]
Jaki cudny efekt lenistwa:)
I ładna czcionka, czytelna:)

[quote name='Lansik']Gratuluję :) Pierwsze koty za płoty[/QUOTE]
Oł, jes:)
I musze sie przyznac, że te "koty" baaaardzo mi się podobaja i wciągnęły mnie, cholera, za ten płot, hahaha...

[quote name='Cienka']Przyszłam po wsparcie bo już :wallbash: zaraz wybieram się do weta.[/QUOTE]
Uh.....
Udzielam wsparcia słownego, wirtualnego, fizycznego i jakiego tam sobie jeszcze zyczysz...
Wierzę, że juz jutro bedzie lepiej ize nie bedzie juz żadnych niespodzianek...
Zaciskam kciuki! Mocno, mocno, mocno, mocno....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Za niecały miesiąc - Mikołajki.
Za miesiac + ok. 2 tygodnie - Święta.
A co za tym idzie - prezenty.
Tak więc - bardzo na czasie...
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/B]

[INDENT] [IMG]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/314226_483514411671141_1473342451_n.jpg[/IMG]

Ja i tak od wielu lat sama sobie kupowałam prezenty, więc zaznaczam własnie te ostatnią opcję:)

pzdr.
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaaasia']Gratulacje :multi:
Co do prezentów to taka opcja jest najlepsza ;)[/QUOTE]
Najbardziej pewna:)

[quote name='Martens']Wpadłam zobaczyć z kim będziemy jutro podróżować i rozwaliło mnie to zdjęcie :evil_lol:
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/ZmianarozmiaruIMG_9081.jpg[/URL]
Godność pięknego dumnego psa pierwotnego sponiewierana po trawie :evil_lol:[/QUOTE]
Hahaha, witaj, Martens:)
Niestety, Lans nie bedzie jutro z nami jechal, ale bedzie na wystawie razem ze swoimi właścicielami:)
Ja zabieram wsie moje baski, więc będziesz miała niezapomniana chwilę zobaczyc wszystkie moje psy jednym ciagiem:)
Plus jeszcze Su (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI), Ruda Ryśka (RED ROSE AsiaczekFCI) i Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) - równiez wystawiane:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Wiesz co Asiu już sama nie wiem co mam myśleć wróciłam od wetki po czym pojechaliśmy z powrotem bo Pina nadal się trzepała. Babka sama była w ciężkim szoku mówi, że jeszcze nie miała takiego przypadku.[/QUOTE]
Jejuuuuu. Trzymam mocno :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']Wiesz co Asiu już sama nie wiem co mam myśleć wróciłam od wetki po czym pojechaliśmy z powrotem bo Pina nadal się trzepała. Babka sama była w ciężkim szoku mówi, że jeszcze nie miała takiego przypadku.[/QUOTE]
To jakiś szok dla organizmu; może ten pająk to jakas specjalna cholera...
Ważne, że Pinka jest pod opieką wetki. Wierze, że gdyby okazało się, że wetka nie wie, co dalej z tym przypadkiem robic, to skonsultuje sie z jakims specjalista...
Zaciskam!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']To jakiś szok dla organizmu; może ten pająk to jakas specjalna cholera...
Ważne, że Pinka jest pod opieką wetki. Wierze, że gdyby okazało się, że wetka nie wie, co dalej z tym przypadkiem robic, to skonsultuje sie z jakims specjalista...
Zaciskam!

pzdr.[/QUOTE]

Tarantule mam w domu i nic o tym nie wiem, już sama głupieje.
W sumie skoro pysk był tak napuchnięty, że był wielkości głowy to raczej leka alergia to nie jest. Pina dostała całą serię zastrzyków łącznie z adrenaliną i cały czas śpi budzi się siku , picie i dalej śpi. Teraz jakby trochę bardziej nerwowa się zrobiła, ale dostałam tabletki by w razie co dotrwać do rana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...