Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Bardzo mi przykro...[/QUOTE]

[quote name='hanacek']Ach- przykro mi ale juz to piekny wiek -tiez mam kocia (TUA) 15-letnia ale jeszcze jej dobrze ,niech je Gruszke w niebie lehko ![/QUOTE]

[quote name='Vectra']o masz u Ciebie też zgasło serduszko :([/QUOTE]

[quote name='Kaaasia']Bardzo mi przykro :-([/QUOTE]
Eh, tak jakos dziwnie w pokoju, gdy nie ma chodzącego kota... nikt nie zasłania mi monitara, nie chrupie, nie grzebie w kuwecie.... tak jakos nijako...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']Moja ulubienica Grusia :placz::placz::placz:
[*] :-([/QUOTE]
Ostatnio wogole jakieś te wszystkie informacje są takie smutne..... Moja sunia tez dziś w nocy miała atak padaczki...... I już myslalam...... Cały czas myśle Asiaczku o Gruszce.... Moze dlatego ze ja niedługo..... Ech.......
[*]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Gruszeczka :(
[*]
Asiu , tak mi przykro ...:(
i kto będzie swoje śliczne nosio w serniczek wkladał :([/QUOTE]
Pewnie jakas inna kicia bedzie wkładała nos, ale jeszcze nie wiem, kiedy...

[quote name='*anusia&ajlu*']o jaaaa a niedawno jeszcze ją widziałam i miziałam :(
(*)[/QUOTE]
A co ja mam powiedziec...

[quote name='jamnicze']Moja ulubienica Grusia :placz::placz::placz:
[*] :-([/QUOTE]

[quote name='magdola']Ostatnio wogole jakieś te wszystkie informacje są takie smutne..... Moja sunia tez dziś w nocy miała atak padaczki...... I już myslalam...... Cały czas myśle Asiaczku o Gruszce.... Moze dlatego ze ja niedługo..... Ech.......
[*][/QUOTE]
Ej, [B]magdola[/B], co się dzieje...?

[quote name='gosiaja']
[*] dla Gruszki[/QUOTE]
:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj bylam w kinie, dzisiaj tez:) to w ramach nierozmyslania o Gruszcze.

Dzisiaj bylam na [B]Skyfall. [/B]
Ostatni Bond zrobil na mnie wrażenie rzeczywiście zmęczonego agenta, a przede wszystkim - czlowieka. Wyłapałam 5 głupot w montazu lub/i w scenariuszu. Nie będe teraz o tym pisała, bo musicie sami popatrzec na 007, bez złosliwego oka Asiaczka;)

Zaskoczona została smuga watku gejowskiego;)

Dwie piękne kobiety u boku Bonda, naprawdę piekne:)

Po filmie wpadliśmy na miły lanczyk z sushi, mniam, mniam, mniam... i cos superowego do picia. Ale, cholibka, nie pamiętam, jak sie toto nazywało. Było z imbirem, wisniami i na pewno z czyms jeszcze...
Za chwilę parę fotek z dzisiejszego wypadu do kina w Zlotych Tarasach:)

Pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Pewnie jakas inna kicia bedzie wkładała nos, ale jeszcze nie wiem, kiedy...


[/QUOTE]

Moge zawieźć Ci moja tymczasowiczke, jak będziesz gotowa.... Przy okazji ukradne baska ;) ale to pierwsze to jak najbardziej aktualne, tylko najpierw ochlon, przemysl.... I wspominaj....
[*]


[quote name='Asiaczek']

Ej, [B]magdola[/B], co się dzieje...?


:)

pzdr.[/QUOTE]no niestety... Zaniedbalam nasz wątek, ale mojej Elizie zostały dni.... Ponad miesiąc temu robiliśmy usg i np Norka 4,5 cm, a nowotwór 10 cm w najwezszym miejscu.....a Liza waży 2,800.... I czasem sie zastanawiam czy lepiej czekać na ta chwile.......czy być przed faktem dokonanym postawionym......:( sprowadzając leki z Francji, kupowałem specjalistyczna karmę..... Nic już nie przyjmuje....a nie moge uśpić psa, który jak sie go zobaczy, to oprócz strasznej cHudosci , nic mu nie dolega..... Każdy sie dziwi, ze jest chora.... A ja nocami spać nie moge :(
przepraszam .....rozpisalam sie...... :( ale wpis o Gruszce
[*] sprowadził mnie na ziemie.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Właśnie przed chwila zobaczyłam, że moja 15-letnia juz kocica - Gruszka nie oddycha. Odeszła we śnie......
A ja zostałam ze łzami w oczach i wspomnieniami...
Dla Gruszki ["]
[/B]
Pzdr.[/QUOTE]

Dla Gruszeczki [*] od naszego stadka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Moge zawieźć Ci moja tymczasowiczke, jak będziesz gotowa.... Przy okazji ukradne baska ;) ale to pierwsze to jak najbardziej aktualne, tylko najpierw ochlon, przemysl.... I wspominaj....
[*]
no niestety... Zaniedbalam nasz wątek, ale mojej Elizie zostały dni.... Ponad miesiąc temu robiliśmy usg i np Norka 4,5 cm, a nowotwór 10 cm w najwezszym miejscu.....a Liza waży 2,800.... I czasem sie zastanawiam czy lepiej czekać na ta chwile.......czy być przed faktem dokonanym postawionym......:( sprowadzając leki z Francji, kupowałem specjalistyczna karmę..... Nic już nie przyjmuje....a nie moge uśpić psa, który jak sie go zobaczy, to oprócz strasznej cHudosci , nic mu nie dolega..... Każdy sie dziwi, ze jest chora.... A ja nocami spać nie moge :(
przepraszam .....rozpisalam sie...... :( ale wpis o Gruszce
[*] sprowadził mnie na ziemie.....[/QUOTE]
Masz kicie tymczasowiczkę? Pokaż foteczki.
A ja podjęłam pare razy decyzję o uspieniu zwierzaka..... byla mi tak ciężko przed i po, ale z czasem przekonałam sama siebie, że dobrze zrobiłam. Rak to ból, utrudniający zycie, oddychanie, jedzenie, picie.... Ja jeszcze próbowałam dawać jedzenie i picie strzykawka, ale pies/kot nawet nie mial sily przełykac. A ilez można dawać kroplówkę...
ciężka to decyzja, ale....

[quote name='simbik']Dla Gruszeczki
[*] od naszego stadka.[/QUOTE]
Witaj [B]simbik[/B]u i dziękuję:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Masz kicie tymczasowiczkę? Pokaż foteczki.
A ja podjęłam pare razy decyzję o uspieniu zwierzaka..... byla mi tak ciężko przed i po, ale z czasem przekonałam sama siebie, że dobrze zrobiłam. Rak to ból, utrudniający zycie, oddychanie, jedzenie, picie.... Ja jeszcze próbowałam dawać jedzenie i picie strzykawka, ale pies/kot nawet nie mial sily przełykac. A ilez można dawać kroplówkę...
ciężka to decyzja,ale

pzdr.[/QUOTE]Asiaczku, nie mógłabys podjąć takiej decyzji, bo jakbyś zobaczyła moja Lize to zdrowy, szczęśliwy pies..... Nie ma siły wskoczyć na tapczan, ale to jedyna wada... Je, pije, fikolki fika..... I moi veci maj wpisane o eutanazji, ale .... Nie widać, ze ja coś boli.....

Pierwsza fotka Lilu jest na stronie Lizy, a resztę dzisijszych postaram sie wrzucić jutro , Max pojutrze.
Tu kicia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/177005-Sunia-Chińskiego-Grzywacza-DEJZI-Zostaje-w-DT-na-stale-%21%21%21-Powodzenia-maleńka%21/page53?highlight=Dejzi+grzywacza[/url]
ktos ja wyrzucił przy sklepie zoologicznym w wieku 4-6 tygodni..... Z dnia na dzien jest coraz rozkoszniejsza, chociaż to typowy koci kundel :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A oto Lilou - tymczasowiczka u magdoli:)
[B][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.png[/IMG][/B]

[IMG]http://tinypic.com/r/w12x03/6[/IMG][IMG]http://i46.tinypic.com/w12x03.jpg[/IMG]
To jest Lilu. To nasz kotek chwilowo:loveu:

pzdr.[/QUOTE]
Ooooo ja..... Lilu mi ukradli........ :DDo oddania z Wyprawka, kuweta, i osobistym dowozem do większych miejscowości.

Edited by magdola
Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Ooooo ja..... Lilu mi ukradli........ :DDo oddania z Wyprawka, kuweta, i osobistym dowozem do większych miejscowości.[/QUOTE]
Tak wiem:)

[quote name='unikatowydiament']bardzo Nam przykro
[*][/QUOTE]
no tak, smutno...

[quote name='Alicja']Asiu jakby cos to kotków ci u nas dostatek[/QUOTE]
wiem:)

[quote name='Lansik']Tak widziałem :) Już pamiętam[/QUOTE]
Nie wiem, o czym piszesz, ale ty pewnie wiesz.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...