Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Anecioreczek']ja tam od 3 marca będe oglądać polską Wersje Komsisarza Rexa czyli Komisarz Arex
Jestem strasznie ciekawa pracy Wesołowskiego z psem xD i wogóle kto to widział żeby w Polsce jeździć kabrioletem - i to glina! xD[/QUOTE]
Nastepna glupota wciskana za abonament.... ze niby policjanci to maja forsy jak lodu...
a na komisariatach to nawet kompa nie ma!

[quote name='Vectra']ja zaraz będę kopać archiwum Klanu , mojego Rysia :diabloti:
a dodam , że serialowy Maciuś , to mój stały klient w sklepie ;)[/QUOTE]
Macius - adoptowany synek ryska, tak?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']to Maciek był adoptowany o.0[/QUOTE]
Tak, tak:)

[quote name='Vectra']tak , ten Maciuś :grins: tylko to już raczej Maciej ;) bo Maciuś to przybywał do mnie z 10 lat temu , jako mały chłopczyk :)[/QUOTE]
Fakt, teraz to juz Maciej, bo gdzieś doczytałam, że Maciej chce rodzinę zakładać:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Po męczącej niedzieli, gdy prawie chodzilam po ścianach - nabieram wiatru w żagle...
W czwartek byłam u dentysty i mam w zębie 1/2 implantu. W piatek bylo OK. W sobote wieczorem się zaczęło.... no więc był okład z sody na policzke (bo spuchł), tbl. p/bólowe....
Dzisiaj juz jest prawie OK:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jakie tam szaleństwo:) Po prostu Serek skończył litewski championat:)

pzdr.[/QUOTE]

Nio tak dla Asiaczka po prostu, a ja jednak gratuluję ;)

A ząbek mam nadzieję, że już się uspokoił :p

A i jak tak sobie oglądam te fotki wystawowe precelków to one się zawsze tak elegancko i dystyngowanie prezentują :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']to na poprawę jeszcze bardziej Macie Psiaka który jest oburzony ;p
[url]http://youtu.be/AuS8W8DE_RI[/url][/QUOTE]
Cudne!
Miodzik w nowym domku tez baaaardzo polubiła lustro:)

[quote name='NATKA']Nio tak dla Asiaczka po prostu, a ja jednak gratuluję ;)
A ząbek mam nadzieję, że już się uspokoił :p
A i jak tak sobie oglądam te fotki wystawowe precelków to one się zawsze tak elegancko i dystyngowanie prezentują :loveu:[/QUOTE]
Dzisiaj juz jest troche lepiej, ale rano, po spacerach z psami musiałam troche dospać noc;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anecioreczek']to na poprawę jeszcze bardziej Macie Psiaka który jest oburzony ;p

[url]http://youtu.be/AuS8W8DE_RI[/url][/QUOTE]


Moja Szepsi do tej pory lubi wedrzeć się do pokoju z szafą,z dużym lustrem.A jak już wejdzie,to rozsuwa drzwi i sprawdza gdzie ten pies z lustra :).Czasami dłuuugo siedzi w tej szafie...

Link to comment
Share on other sites

jeszcze co do seriali to ja zaczęłam oglądać Rezydencję w necie. Fajny film, człowiek jest ciekawy jak się to wszystko skończy.
Trudne sprawy, dlaczego ja też oglądam aby oglądać i się pośmiać. Niby to codzienne życie, ale niektóre sprawy są zbyt przejaskrawione. Ogólnie to w tv nic nie ma, wszędzie zawsze reklamy :D Choć teraz prezentują fajne filmy na tvp 1 i 2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Moja Szepsi do tej pory lubi wedrzeć się do pokoju z szafą,z dużym lustrem.A jak już wejdzie,to rozsuwa drzwi i sprawdza gdzie ten pies z lustra :).Czasami dłuuugo siedzi w tej szafie...[/QUOTE]
A nie czuje potrzeby przetrząsnięcia ubranek...?

[quote name='kaskaSz']jeszcze co do seriali to ja zaczęłam oglądać Rezydencję w necie. Fajny film, człowiek jest ciekawy jak się to wszystko skończy.
Trudne sprawy, dlaczego ja też oglądam aby oglądać i się pośmiać. Niby to codzienne życie, ale niektóre sprawy są zbyt przejaskrawione. Ogólnie to w tv nic nie ma, wszędzie zawsze reklamy :D Choć teraz prezentują fajne filmy na tvp 1 i 2.[/QUOTE]
Zawsze można jeszcze sobie pooglądać filmy na CD...

[quote name='Buszki'][B]KaskaSz[/B],reklamy są najfajniejsze :evil_lol:.I nawet jak którąś przegapisz,to nic nie stracisz :diabloti:.[/QUOTE]
Dobre!
Jedyne, co może grozic, to to, że nie kupisz tej najlepszej, najsprawniejszej, najszybszej, najtańszej itp. itd. - pasty do zębów/ szczoteczki, proszku...
Przegapisz super obniżkę...
...
...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']chłopaki patrzą w lustro żeby sprawdzić co w pokoju się dzieje[/QUOTE]
Cwaniaki:)

[quote name='A&L']Aha, to czekam na info jak się mają losy Czekoladki :)[/QUOTE]
Sama jestem ciekawa...

[quote name='*anusia&ajlu*']mój warczy i szczeka jak widzi coś w lusterku :)[/QUOTE]
Hahaha...

[quote name='Ciapkowa.']można :) albo na kompie! tylko najgorsze jak ma się internet "na limit" (np. z plusa, tak jak ja), więc ściąganie filmów jest trudne...[/QUOTE]
Ja mam net i komp. stacjonarny, więc nie mam tego problemu, a poza tym nie umiem ściągać filmów;) więc zostaja mi CD...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A propos reklam mój małż jakiś czas temu usiadł przy stole westchnął i powiedział: "dojrzałem do kupienia telewizora, musimy mieć telewizję bo brakuje mi reklam i nie wiem jakie są teraz trendy w reklamie wizualnej".
O oglądaniu filmów, seriali czy choćby wiadomości nie wspomniał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']A propos reklam mój małż jakiś czas temu usiadł przy stole westchnął i powiedział: "dojrzałem do kupienia telewizora, musimy mieć telewizję bo brakuje mi reklam i nie wiem jakie są teraz trendy w reklamie wizualnej".
O oglądaniu filmów, seriali czy choćby wiadomości nie wspomniał.[/QUOTE]

Dobre i to ;p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...