Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='jamnicze']A jesteście już po 3 . szczepieniu? Mnie też kusi ale Ada może być nieco osłabiona po tej biegunce i chyba nie ma sensu ryzykować. Za to Judy już ma pierwsze spacerki za sobą, a w piątek była na ostatnim szczepieni. Może zobaczę ją we wtorek :)[/QUOTE]
Tak.
Tomy chcemy nowe fotki Judy:)

[quote name='Ciapkowa.']Witamy wiosennie (w końcu!) :)[/QUOTE]
Oj,tak, piekna wiosna dzisiaj była:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']udane zakupy (perfumy!!!) i zaliczenie przez Czekoladkę I spacerku z kupą i siiii - sukces:)[/QUOTE]

No pogoda mega wiosenna i gratuluję udanych zakupow i zaliczonego spaceru przez Czekoladkę :)
Ja także dzisiaj jestem szczęsliwa, dzień minął ok, zaliczyłam 1-2 godzinny spacerek z psem, planuję zakup trzech świetnych koszulek, wiec dzień na mega plus :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jakie koszulki, jakie?

Pzdr.[/QUOTE]

Takie młodzieżowe bardziej :) Z facebookowym "lubię to", spongebobem (tą gąbką) i z napisem "music is my boy friend" :) na allegro można dużo wyhaczyć takich koszulek i nie tylko, świetne są! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Gratulacje dla Czekoladki.Chichunia zawzięcie zanosi wszystko do domu ;).[/QUOTE]
U Czeko może to byl ślepy traf;) Zobaczymy, jak będzie dzisiaj:)

[quote name='Ciapkowa.']Takie młodzieżowe bardziej :) Z facebookowym "lubię to", spongebobem (tą gąbką) i z napisem "music is my boy friend" :) na allegro można dużo wyhaczyć takich koszulek i nie tylko, świetne są! ;)[/QUOTE]
Wiesz, takie z napisami, to juz ni emoja bajka, za stara jestem na takie cos;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jenis']Prosimy o dużooooooooo fot.:)[/QUOTE]

[quote name='Ciapkowa.']Oj tam :D Licze na dużo fotek z wystawy motocykli! :loveu:[/QUOTE]

[quote name='Buszki']Motocykle będą? Suuuper!!![/QUOTE]
Na wystawe dotarłam w towarzystwie M&S; napatrzyłam się, z letka podenerwowałam, ale zdjęcia są:) Zaraz się nimi zajmę, ale nie wiem, czy dzisiaj powstawiam. Jest ich sporo...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']witanko wieczorne![/QUOTE]
Witaj:)

Własnie oglądnęłam I odcinek serialu "Prawo Agaty". Miałam nie ogladac p. dygant juz w żadnym filmie (tak mi obrzydła w Niani), ale oglądnełam i juz. I musze Wam powiedziec, że watek rozkręca się, ciekawe, ciekawe...
a chwilę leci II odc. więc się odmeldowywuję:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaskaSz']a ja nadrobiłam serialowe zaległości ze środy, czwartku i piątku ;) teraz pozostaje tylko czekać na nowe wpuszczone do netu odcinki.[/QUOTE]
To, co mnie ciekawi, to staram się oglądac na bieżąco, bo potem nie dałabym rady;) ale u Ciebie to trochę inna bajka...

[quote name='pusia2405']A i ja się witam po długiej przerwie:) i ... po serialu:)[/QUOTE]
E, "Agata" jeszcze trwa, teraz jest chwila na reklamy, zrobienie siusiu i wyniesienie kubka do kuchni;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...