Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

witam :)
miłego popołudnia życzę,a na wystawę psów to wybieram się w tym roku tylko do Rybnika,Ja też wolę gotować innym niż sobie,chociaż to rzadko się zdarza,bo moja Mamusia mi pichci,a gotuję tylko też co jakiś czas Oscarkowi

no fakt znaleść faceta,który by gotował to prawie nie możliwe hihihi


pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']a u mnie dziś rybka , frytki i surówka z selera ..... ja gotowałam :diabloti:



:kciuki:[/QUOTE]
a ja mam ostatnio luksusowe życie - bo jeżdżę do mamy na obiadki i mam podane pod ryjek :diabloti:
dziś będą na moje zamówienie - kopytka , bitki i surówka z ogórka kiszonego - mniammmmmm

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny bo się facetom softver zmienia po ślubie z wersji testowej na do użytku domowego. Ja pamiętam takie całkiem nieodległe czasy jak wracałam z prac i dewolaje był na stole. A po ślubie pan od dewolajów gdzieś się schował wszędzie go szukam (może schował się na strychu:hmmmm:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']dziewczyny bo się facetom softver zmienia po ślubie z wersji testowej na do użytku domowego. Ja pamiętam takie całkiem nieodległe czasy jak wracałam z prac i dewolaje był na stole. A po ślubie pan od dewolajów gdzieś się schował wszędzie go szukam (może schował się na strychu:hmmmm:)[/QUOTE]


A może w piwnicy :diabloti: ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cienka']dziewczyny bo się facetom softver zmienia po ślubie z wersji testowej na do użytku domowego. Ja pamiętam takie całkiem nieodległe czasy jak wracałam z prac i dewolaje był na stole. A po ślubie pan od dewolajów gdzieś się schował wszędzie go szukam (może schował się na strychu:hmmmm:)[/QUOTE]

[quote name='Buszki']A może w piwnicy :diabloti: ?[/QUOTE]

Hahaha :roll: normalnie obstawiam garaż ewentualnie ogródek :cool3: ale w tym wypadku to chyba krzesełko komputerowe lub miejsce przy statywie :evil_lol:

w każdym razie szukać trzeba bo bez szukania z obiadu niiiiciiii :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']Hahaha :roll: normalnie obstawiam garaż ewentualnie ogródek :cool3: ale w tym wypadku to chyba krzesełko komputerowe lub miejsce przy statywie :evil_lol:

w każdym razie szukać trzeba bo bez szukania z obiadu niiiiciiii :eviltong:[/QUOTE]



W dużym mieście,to chociaż pizzę można zamówić,a u nas to djupa.Trzeba zakasać rękawy i samemu ten obiad pichcić,bo obawiam się że tego pana sprzed ślubu,to już się nie da odnaleźć.Oni się po prostu przepoczwarzają :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='unikatowydiament']witam :)
miłego popołudnia życzę,a na wystawę psów to wybieram się w tym roku tylko do Rybnika,Ja też wolę gotować innym niż sobie,chociaż to rzadko się zdarza,bo moja Mamusia mi pichci,a gotuję tylko też co jakiś czas Oscarkowi
no fakt znaleść faceta,który by gotował to prawie nie możliwe hihihi
pozdrawiam[/QUOTE]
U mnie juz cała Rodzinka za TM. Więc nie mam wyboru...

[quote name='Vectra']ja takie znam :diabloti: ale to nie ja :)[/QUOTE]
Hahaha...

[quote name='Buszki']Ja też takie znam i to też nie ja :shake:.[/QUOTE]
Nonono...

[quote name='Alicja']a u mnie dziś rybka , frytki i surówka z selera ..... ja gotowałam :diabloti:
:kciuki:[/QUOTE]
Co ja bym oddała za taki obiadek...:)

[quote name='Vectra']a ja mam ostatnio luksusowe życie - bo jeżdżę do mamy na obiadki i mam podane pod ryjek :diabloti:
dziś będą na moje zamówienie - kopytka , bitki i surówka z ogórka kiszonego - mniammmmmm[/QUOTE]
Mmmmmiam.... kopytka, biteczki... kiedy ja taki zestaw jadłam ostatnio...? chyba z 5 lat temu;)

[quote name='Elitesse']ja dzis tez u mamusi na obiadku bylam :evil_lol:[/QUOTE]
Szczęściara! Co jadłaś?

[quote name='Unbelievable']a u mnie nie dość, ze faceta muszę od kuchni z daleka trzymać żeby domu nie podpalił, to jeszcze dla całej rodziny obiady gotuję więc o mamusinym jedzonku można zapomnieć ;) zawsze jest jeszcze babcia :evil_lol:[/QUOTE]
No u mnie wersja 'Babcia" też juz za TM...

[quote name='Cienka']dziewczyny bo się facetom softver zmienia po ślubie z wersji testowej na do użytku domowego. Ja pamiętam takie całkiem nieodległe czasy jak wracałam z prac i dewolaje był na stole. A po ślubie pan od dewolajów gdzieś się schował wszędzie go szukam (może schował się na strychu:hmmmm:)[/QUOTE]
...dewolaje i szampany...;)

[quote name='Bundustar']Hahaha :roll: normalnie obstawiam garaż ewentualnie ogródek :cool3: ale w tym wypadku to chyba krzesełko komputerowe lub miejsce przy statywie :evil_lol:
w każdym razie szukać trzeba bo bez szukania z obiadu niiiiciiii :eviltong:[/QUOTE]
Masz rację! Ja raczej typuje krzesełko przy kompie:)

[quote name='Buszki']W dużym mieście,to chociaż pizzę można zamówić,a u nas to djupa.Trzeba zakasać rękawy i samemu ten obiad pichcić,bo obawiam się że tego pana sprzed ślubu,to już się nie da odnaleźć.Oni się po prostu przepoczwarzają :evil_lol:.[/QUOTE]
Fakt. Jak juz tak zupełnie nia mamochoty pichcić, to wykręcam jakiś wybrany numerek i.... za 30-40 minut mam ciepłedanie na stole:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Witamy się :)
Nie spotkałam się jeszcze z tą rasą na żywo, a trzeba przyznać, że psiaki fajne :)
Będę tu zaglądać.
Zapraszam do naszej galerii![/QUOTE]
Witamy nowego gościa w Galerii:)

[quote name='jenis']Nic zdnych wieści jak poszło Asiaczkom w Kownie?[/QUOTE]

[quote name='Alicja']Asiu , co to za cisza ??[/QUOTE]

[quote name='Korenia']Nie ma nikt żadnych przecieków z Kowna?[/QUOTE]
Taki zapracowany dzięń, więc i pisac SMS'ów się nie chciąło. Ale obiecuję za chwilę duuuużą relację:)

[quote name='Ania!'][URL]http://img713.imageshack.us/img713/3778/z10018539xzwierzetanaka.jpg[/URL]
[FONT=Comic Sans MS]To mnie rozwaliło, chociaż wszystkie są świetne i trudno wybrać to najlepsze :grins:[/FONT][/QUOTE]
Ja tez miałam takie problemy,które najfajniejsze. Dla spokojności wstawiłam wsie, hahaha...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...