Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Juścik jestem .Za chwilkę dostawie reszte fotek z halówki.Wczoraj nie zdążyłam- była akcja pastuch dla koni a raczej ogrodzenie z rurek.
Przesledziłam migutkiem wątek i juz wam odpowiadam- fotek napstrykałam nieco ponad 1000 (łącznie ze źrebaczkiem) a karte mam 8GB Extreme. Mam tylko jedna ale zamierzam dokupic drugą identyczną. Fotki robię w najwyzszej jakości ( przynajmniej sie staram)jaką mam w aparacie - nie licząc RAW.Obiektyw jest kitowy 18- 135mm.Często muszę kadrować z powodu niskiego zasięgu dlatego poluje na duży zoom:)
A teraz pomykam do swojej galerii powstawiać resztę fotek : Jezzika i Felci i zapraszam do oglądania :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']Juścik jestem .Za chwilkę dostawie reszte fotek z halówki.Wczoraj nie zdążyłam- była akcja pastuch dla koni a raczej ogrodzenie z rurek.
Przesledziłam migutkiem wątek i juz wam odpowiadam- fotek napstrykałam nieco ponad 1000 (łącznie ze źrebaczkiem) a karte mam 8GB Extreme. Mam tylko jedna ale zamierzam dokupic drugą identyczną. Fotki robię w najwyzszej jakości ( przynajmniej sie staram)jaką mam w aparacie - nie licząc RAW.Obiektyw jest kitowy 18- 135mm.Często muszę kadrować z powodu niskiego zasięgu dlatego poluje na duży zoom:)
A teraz pomykam do swojej galerii powstawiać resztę fotek : Jezzika i Felci i zapraszam do oglądania :)[/QUOTE]
Super:0 To ja zaraz pomkne za Toba;)

[quote name='M&S']Cześć Ludziu niepracujący........:eviltong:[/QUOTE]
Ha!
Wstałam o 5.50, spacery, karmienie zwierząt hodowlanych.
Poczta.
Małe zakupy na bazarku.
Śniadanie dla kobiety Niepracującej.
Zdjęcia na nastepny bazarek.
Zabawa z Serkiem (którego roznosi) i z Romka, która nasladuje Serka.....
Mało? A jest godzina 10.27....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Wstałam o 5.50, spacery, karmienie zwierząt hodowlanych.
Poczta.
Małe zakupy na bazarku.
Śniadanie dla kobiety Niepracującej.
Zdjęcia na nastepny bazarek.
Zabawa z Serkiem (którego roznosi) i z Romka, która nasladuje Serka.....
Mało? A jest godzina 10.27....

Pzdr.[/QUOTE]

Wstałam o.......... 4.40, szybki prysznic, kawa, malowanie urody i o 6.00 do lasu z młodym. Od 7.00 szykowanko do najdroższej oczywiście pracuni, wyszłam przed ósmą i robię "żeby wszystkim żyło się lepiej":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Wstałam o.......... 4.40, szybki prysznic, kawa, malowanie urody i o 6.00 do lasu z młodym. Od 7.00 szykowanko do najdroższej oczywiście pracuni, wyszłam przed ósmą i robię "żeby wszystkim żyło się lepiej":evil_lol:[/QUOTE]
Tez jestes dobra:)

[quote name='deer_1987']Jeszcze duzo przed Toba :diabloti:[/QUOTE]
O tak. Przede wszystkim rzeczy do zrobienia. Ale czasu mam za mało. Zawsze to powtarzam...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']a ja nie wiem, czy dzisiaj "coś" zrobię dla siebie... Raczej wsio dla innych...

Pzdr.[/QUOTE]

codziennie powinno się robić coś dla siebie, nawet takie tyci, tyci.
..................... powiedziałaś sobie dziś, że się lubisz?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Tak, jak nie wiem co......[/QUOTE]

Nie narzekaj.Ptaszki śpiewają,pieski szczekają...Chociaż w moim wypadku,to wolę prace domowe,bo sąsiedzi maja papugę na tarasie :mad:.Od dwóch miesięcy tak się drze (od świtu do zmierzchu),że mam nerwicę i staram się nie wychodzić przed dom :angryy:.Modlę się o deszcz,bo wtedy tej zarazy nie wystawiają :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj się "pochwalę", że nic nie zrobiłam :lol: wstałam, zjadłam śniadanko, usiadłam przed tv, a później na kompa, wstyd, WSTYD! :diabloti:

[quote name='M&S']taaaa....................., ale idę dziś do fryzjera i będę cudna;)[/QUOTE]

oo, ja też dzisiaj lecę do fryzjera sobie zrobić grzywkę :crazyeye: aż się boję :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Żeby nie było,że mam lepiej,to się pochwalę-właśnie zaczęliśmy remont górnych pokoi :diabloti:.[/QUOTE]
Hahaha, huk-stuk i wbijanie gwoździ Was czeka:)

[quote name='M&S']codziennie powinno się robić coś dla siebie, nawet takie tyci, tyci.
..................... powiedziałaś sobie dziś, że się lubisz?![/QUOTE]
"Asiu, lubię Cię, a nawet czasami kocham":) - Możetak byc?

[quote name='M&S']No to super;), ja bawię się ze sztachetami w płocie:roll:[/QUOTE]
Hahaha, miłej zabawy!

[quote name='Ciapkowa.']A ja dzisiaj się "pochwalę", że nic nie zrobiłam :lol: wstałam, zjadłam śniadanko, usiadłam przed tv, a później na kompa, wstyd, WSTYD! :diabloti:
oo, ja też dzisiaj lecę do fryzjera sobie zrobić grzywkę :crazyeye: aż się boję :cool3:[/QUOTE]
A czego tu się bać? Włos ma to do siebie, że odrasta;)...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A czego tu się bać? Włos ma to do siebie, że odrasta;)...

pzdr.[/QUOTE]

Fakt, faktem, że odrasta, ale boję się, że coś nie wyjdzie i że będę wyglądać koszmarnie :O Chociaż [U]podobno[/U] w grzywce będę ładnie wygladac... Za 20 minut lecę do fryzjera i zobaczymy z jakim efektem wyjdę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ciapkowa.']Fakt, faktem, że odrasta, ale boję się, że coś nie wyjdzie i że będę wyglądać koszmarnie :O Chociaż [U]podobno[/U] w grzywce będę ładnie wygladac... Za 20 minut lecę do fryzjera i zobaczymy z jakim efektem wyjdę ;)[/QUOTE]
Będzie dobrze:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...