Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='M&S']Wyobrażam sobie jakie będzie smaczne, bo śliweczki pychota:).[/QUOTE]
Śliweczki w kazdym ciescie sa PYCHOTA:)

[quote name='Alicja']mniam , ze śliweczkami .... ja będę mieć szarlotkę bo mama dostała od kolezanki 2 miski jabłek[/QUOTE]
Też lubię:)

[quote name='bianka19']o jakich wy tutaj pysznościach gawędzicie! naprawdę ja tego sama wszystkiego nie zjem! :evil_lol:[/QUOTE]
Ależ my pomozemy;)

[quote name='NATKA']Zmiana tematu bardzo mi się podobała - szczególnie ta fota hi hi :evil_lol:
[URL]http://img268.imageshack.us/img268/3451/z10018624o.jpg[/URL][/QUOTE]
Hahaha...

[quote name='Darianna']a ja się do rogalików drożdżowych zabieram, chyba już od dwóch dni :D[/QUOTE]
Oj, do rogalików to trzeba trochę więcej czasu....
ciasta dro.żdżowe, szczególnie te tradycyjne, "lubią" czas. Tam wszystko musi byc robione spokojnie, w ciepełku....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jest 1. wrzesnia 2011 r., godz. 15.56 - dlaczego do jasnej anielki nie mam jeszcze mojej emerytury na koncie?!?!?!?!?!
pzdr.[/QUOTE]
Moze jakies opoznienia w banku? Ja czekam na paczke z DPD normalnie na drugi dzien z niemieckiego Melle jest w Malmö a u nas juz 40h minelo i brak dalszej informacji, nikt nie wie gdzie jest paczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Moze jakies opoznienia w banku? Ja czekam na paczke z DPD normalnie na drugi dzien z niemieckiego Melle jest w Malmö a u nas juz 40h minelo i brak dalszej informacji, nikt nie wie gdzie jest paczka...[/QUOTE]
A ja myslę, że - tradycyjnie - moja była praca nawala...
Najgorsze jest to, że tak sobie zaplanowałam dzisiaj wyskoczyć na małe przed-wystawowe zakupy do Carrefoura, bo jutro to juz czasu zbraknie.... eh...

[quote name='M&S']a zasłużyłaś?!;)[/QUOTE]
Oczywiście! Niemam co do tego najmniejszych wątpliwości;)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na razie lece na szybkie zakupy, bo jednak moja emerytura dotarła!!!!



pzdr.[/QUOTE]

Jak tam zakupy? Mam nadzieje, że udane:)

[quote name='Buszki']A ja już upiekłam ciasto...Z jabłuszkami...A w sobotę upiekę z jeżynkami...[/QUOTE]

...ślinka cieknie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']A ja już upiekłam ciasto...Z jabłuszkami...A w sobotę upiekę z jeżynkami...[/QUOTE]
Jabłuszka - all the first:)

[quote name='M&S']Jak tam zakupy? Mam nadzieje, że udane:)
Tak, udane. Mam juz picie na wyjazd, mielone na kotleciki, udka.
Mięsko na mielone juz przygotwane, udka tez. Leżą sobie spokojnie w lodówce i przesiąkają;)

Pzdr.



...ślinka cieknie;)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...