Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Super fotki, zazdroszczę fotografa, bo to nie pierwsze foty tej osoby, które widzę :)
[B]Łee, a mnie nie ma w Sopocie[/B] :([/QUOTE]
Boś gapiszon..... żałuję, że Was nie będzie. Ale to tak juz na 125 & Was nie będzie?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Boś gapiszon..... żałuję, że Was nie będzie. Ale to tak juz na 125 & Was nie będzie?

pzdr.[/QUOTE]
Drugi koniec Polski :(
A chce jechać ze znajomą z Wa-wy do Białegostoku, więc rodzice mnie nie zawiozą do Wa-wy po to, żebym na Sopot pojechała, potem mnie zabrać by trzeba było, bo mam Nowy Sącz, a potem znowu do Wa-wy żeby na Białystok jechać... A raczej mało kto z Wa-wy na NS pojedzie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Drugi koniec Polski :(
A chce jechać ze znajomą z Wa-wy do Białegostoku, więc rodzice mnie nie zawiozą do Wa-wy po to, żebym na Sopot pojechała, potem mnie zabrać by trzeba było, bo mam Nowy Sącz, a potem znowu do Wa-wy żeby na Białystok jechać... A raczej mało kto z Wa-wy na NS pojedzie ;)[/QUOTE]
No fakt. Daleko masz...

[quote name='lourdnes']Trenuje focenie pełna parą :) Bede pstrykala wszystkich do bolu :evil_lol:[/QUOTE]
Masz moje błogosławieństwo:)

[quote name='Iza.']Ja się nad Sopotem zastanawiam, ale troszkę daleko ;)[/QUOTE]
Próbuj...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Ło ale tu się dzisiaj działo, a ja dopiero wróciłam do domu i jestem padnięta, a tu jeszcze za lekcje się barć trzeba.
Fotki z wystawy prześliczne, żałuje, ze nie wybrałam się razem z wami.[/QUOTE]
Jeszcze jakieś lekcje macie...? Ale to juz chyba takie końcówki, co?

[quote name='Kisses']Słowacja to lipcowe Koszyce?[/QUOTE]
Bardzo chciałabym pojechac do Kosic, ale.... nie dam rady. Bo i Velka Ida tez kusi. Wybrałam to, co Zuzka napisała poniżej:)

[quote name='Zuza i Noddy']Nie, czerwcowy Senec i 2xNitra[/QUOTE]
Tak, dokładnie:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeszcze jakieś lekcje macie...? Ale to juz chyba takie końcówki, co?[/QUOTE]
Asiaczku, nie ma tak dobrze :) U mnie jeszcze dwa spr będą + kilka rzeczy chce poprawić, konkretniej spr z matmy, no i nie było mnie jak pisali wypracowanie klasowe, taaak :roll:

Łee, to szkoda, no nic, może w PL się gdzieś spotkamy, bo z tych zagranicznych to nigdzie nie będę, jeszcze poczekam na takie wyprawy z Wombem, najpierw Ch.PL :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Mam już wieści z wystawy.
[SIZE=4]ROMKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB BABY[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
FELKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB WETERAN[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
SEREK [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]CWC, BOS, BOB i BOG III[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Brawa dla ekipy!!! :) :) :)
[quote name='Asiaczek']Na Sopot na pewno napieke rożków-pierozków. chyba nawet z pełnej porcji, coby dla wszystkich starczyło:)
A tak bliżej, to chyba na 3-dniówkę na Słowacji; pewna nie jestem, ale będe się starała:)

Pzdr.[/QUOTE]
Tyle się naczytałam o tych rożkach-pierożkach, że musowo musisz je zrobić na Sopot, bo inaczej pogonię ;)

Takie zdjęcia są najlepsze :) od razu widać radość z wygranej :)
[url]http://img560.imageshack.us/img560/2503/dsc00584z.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...