Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Pisałam przeciez: JAZZIJA Ameba. Po Abotere's ADUNBI (pręgowany) & ONLY Stellanova (rudo-biała).

Pzdr.[/QUOTE]
Wiem ale ja sie gubie w tych imionach zwlaszcza ,że sama nawet moje szkodniki inaczej wołam niz się nazywaja dlatego wole sie upewnic tak na wszelki wypadek :evil_lol: Przecież wiesz ,ze ja sie kompletnie nie znam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[B]Asiaczku , ja mam w planie wypad w lipcu do Warszawy , alemuszę się zdać na gościnność znajomych warszawianek ,która kiedy mnie przenocuje , bo rodzinka nie dość że już poza Warszawą mieszka , nawet nie pamiętam nazwy miejscowości :lol: gdzieś za Konikiem Małym to jeszcze pewnie znów gdzieś wyjedzie jak ja pojadę :diabloti:

[/B][B]za Litwę zaciskam :kciuki: i bezpiecznej drogi [/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]Takich "odpowiedzialnych" włascicieli też niestety spotykam. Ludzie jakoś nie mogą sobie wbić do głowy tego, ze nie każdy usycha z tęsknoty za kontaktem z ich pupilem :roll:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]Kiedy idę z moimi to mam na smyczy prawie 90 kg i doskakujący do nas czyjść pies nie jest najbardziej oczekiwaną przeze mnie rzeczą na spacerze. I to bez względu na to, czy zaczepia do zabawy, czy w innym celu.[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]A już do szału doprowadzają mnie tacy, którzy stoją sobie i cieszą się, ze ich piesek taki odważny, bo mały, a zaczepia takie duże. Dobrze, ze duże cierpliwe, chociaż u Pepe ta cierpliwość to jakoś mniejsza niż u Lenki :evil_lol:[/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS]I oczywiście trzymam kciuki :multi:[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zaraz schodze z tobołkami na dól i zaczynamy pakowanie.
A, i dostałam info od Ingi (właścicielka JUMA MONGO Asiaczek FCI), że jak pogoda dopisze, to oni przyjadą towarzysko:)
Ależ się cieszę na to spotkanie:)

Trzymajcie kciukasy, przede wszystkim za Romkę:) Bo, choć jej konkurentka to w 1.2 Asiaczek, to Romka jakby nieco bliższa memu sercu. Dziwicie się?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania!'][FONT=Comic Sans MS]A już do szału doprowadzają mnie tacy, którzy stoją sobie i cieszą się, ze ich piesek taki odważny, bo mały, a zaczepia takie duże. [/FONT][/QUOTE]

oooo , to to - tacy są moimi idolami :cooldevi: kocham słowa - proszę się nie bać , mój nic nie zrobi ... a"mój" ma 15cm w kłębie i przeleciał by między dziurami w zębach , u mojego psa :diabloti:

Asiu , pozamiataj tam co się da !!! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuza i noddy']mam już wieści z wystawy.
[size=4]romka [/size][size=4][color=red]bob baby[/color][/size][size=4]
felka [/size][size=4][color=red]bob weteran[/color][/size][size=4]
serek [/size][size=4][color=red]cwc, bos, bob i bog iii[/color][/size][/quote]


[b][color=red]brawoooo !!![/color][/b]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...