Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Zuza i Noddy']Mam już wieści z wystawy.
[SIZE=4]ROMKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB BABY[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]FELKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB WETERAN[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4]SEREK [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]CWC, BOS, BOB i BOG III[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Moje posty u Asiaczka ciągle tak samo brzmią:lol: i niech tak będzie jak najdłużej !
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! szczególne dla maleństwa:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Mam już wieści z wystawy.
[SIZE=4]ROMKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB BABY[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
FELKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB WETERAN[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
SEREK [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]CWC, BOS, BOB i BOG III[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

Asiaczki jak zwykle szaleją na ringach :D
GRATULUJEMY!!! Hmm Deja vu chyba mam :)
I przy okazji zapraszamy wszystkie Asiaczki na akitowy bazarek : [COLOR=indigo][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/207788-KOSMETYKI-ORIFLAME-na-cele-Fundacji-Akity-w-Potrzebie-do-22.05-g.18.00?p=16881760#post16881760"]PEŁNA OFERTA ORIFLAME[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Hej, juz jestem.
Psy wysikane, nakarmione, ja z herbatka u boku, siadam do kompa, aby zameldować się po powrocie:)

Tak na szybko.
Wystawa miała miejsce na lotnisku; wiatr z rana niesamowity, wywiewało nas na wszystkie strony. Ale plus taki, że pomimo tasmy - szliśmy sobie na spaceros bez smyczek daleko daleko, hen hen na lotnisko.... Psiaki się wyszalały, porobiły, co się dało, a ja tez odstresowana:)

Ringi spore, choc niezbyt duże. Niestety, jak to z trawiastymi ringami bywa - nierówne. A wiecie, co Serek dostał za BOB'ka? Próbujcie zgadnąć, bo - choć wierzę w ludzką inteligencję - nie zgadniecie. Daję Wam 10 prób;)

Sama ocena. Oceniała nas sędzia z Litwy - Zivile Povilaitiene, hodująca akity japońskie. Tak więc znająca się na gr. V.
[B]Serek [/B]- przed oceną MUSIAŁ, po prostu musiał każdemu psu zajrzec pod sukienkę, tzn. pod ogon:diabloti:. I każdą chciał kryć! Macho i Antonio Banderas w jednej osobie nam rośnie pod bokiem...
Na ringu trochę podminowany tymi próbami z suczkami, ale do opanowania. CAC, BOS, BOB, BOG3

[B]Romka [/B]- z konkurencją u boku dzielnie wkroczylismy na ring. Konkurencja to JAZZIJA Ameba, córeczka po Abotere's ADUNBI x ONLY Stellanova. Sunia przepięknie pręgowana, jeszcze dosyć drobna, choć wyższa od Romki. Piękna głowa i pyszczek. Niestety, jeszcze brak obycia ringowego i drobniejsza kość dały przewagę Romce i to Romka zgarnęła I miejsce. Romka dostała tez duuuuuuzy plus za ruch u pani sędzi. To już następna osoba, która zwróciła uwagę na jej ruch. W.o.1, Best Baby:)

[B]Felka [/B]- pokazała swój piękny ruch i sędzinie tez się podobała:)Dosk.1, Best Veteran.

No i finał wystawy - BIS'y.
Bisy miały zacząć się o godz. 16-tej. a tutaj o godz. ok. 14.30 słyszę, że zaczyna się BIS BABY.... Noooo, aż takiego przyspieszenia to się nie spodziewałam i Romka wyciągnięta z kontenerka nie za bardzo potrafiła skoncentrować się na mnie i na tym, czego od niej chcę... Ale i tak stała b.ładnie, trochę gorzej w bieganie; ineresowało ją to, co na ziemi...:evil_lol:

Spotkałam Ingę z Pauliusem i malutką Ameliją:loveu:, była Indre z JAZZIJĄ, sporo Polaków...i - co najwazniejsze - znowu przywieźliśmy do PL sporo litewskich CAC'ów, BOS'ów i BOB'ów. Juz nie mówiąc o miejscach na pudłach:)

Zdjęcia są, ale musze poczekać aż Klaudia mi je prześle:)

Na razie - dobranocka!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Gratulejszyn :)!
To ja typuję pierwsza Serek dostał twrożek w pudełku :D[/QUOTE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]RAZ![/B][/COLOR][/SIZE]
Pudło..., ale nagroda warta przemyślenia:)

[quote name='lourdnes']Ale super wiadomości :) Jak miło sie obudzic i czytać takie rewelacje :multi::multi::multi:Ale ja wiedziałam ,ze będzie dobrze :evil_lol:a w Romeczke to juz wiadomo ,ze obstawiałam jako moją faworyte :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Hahaha, Romcia ma jeszcze problem z bieganiem, za bardzo interesuje ja to, co jest na ziemi, ale pracujemy nad tym. W stójce - OK.

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']Hmm... my rok temu w Krośnie dostaliśmy T-shirt za BOB, ale myślę, że Litwini byli bardziej oryginalni ;)
hmm.. strzelam - [I]nagrodą był posążek (figurka) rasy basenji[/I] :D[/QUOTE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]DWA![/B][/COLOR][/SIZE]
Pudło, ale za taki t-shirt to bym się nie obraziła:)

[quote name='Madunia']Wielkie Gratulacje!
To ja za BOB obstawiam jakąś zastawę z psami :P[/QUOTE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]TRZY![/B][/COLOR][/SIZE]
Pudło, dla ułatwienia dodam, że nagroda była b.skromna...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

W stójce to ja wiem ,że Romcia jest rewelka :loveu: Juz ja ją tu sledzę ;)
To ,ze czasem spojrzy na ziemie ja jej wybaczam :eviltong: bo słoneczko jak dla mnie i tak robi mega postępy -jest cudna i z tego co piszesz bardzo zdolna i grzeczna i u mnie ma : :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lourdnes']W stójce to ja wiem ,że Romcia jest rewelka :loveu: Juz ja ją tu sledzę ;)
To ,ze czasem spojrzy na ziemie ja jej wybaczam :eviltong: bo słoneczko jak dla mnie i tak robi mega postępy -jest cudna i z tego co piszesz bardzo zdolna i grzeczna i u mnie ma : :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Taki cukiereczek:)
[COLOR=red][B]
Dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków, gratulacje:)[/B][/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
...ale za taki t-shirt to bym się nie obraziła:)

Pzdr.[/QUOTE]

widzisz, było zgłaszać psy do Krosna - akurat dzisiaj jest ta wystawa to może byś wygrała T-shirt :D
ale muszę przyznać, że jest nie byle jaki ;) mam go od roku i nie widać, że jest używany ;) bardzo solidny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']widzisz, było zgłaszać psy do Krosna - akurat dzisiaj jest ta wystawa to może byś wygrała T-shirt :D
ale muszę przyznać, że jest nie byle jaki ;) mam go od roku i nie widać, że jest używany ;) bardzo solidny ;)[/QUOTE]
Chyba fizycznie nie dałabym rady. Juz nie wspolmnę o psiakach. Nie mogę na samym wstępie tak ostro ćwiczyć z Romka jazdy na wystawy...przyzwyczajam ja powolutku:)

[quote name='lourdnes']Ja nie wiem co typowac wiec cichutko czekam az Asiaczek sama uchyli rąbka tajemnicy :eviltong: A ciekawa jestem i owszem :diabloti:[/QUOTE]
Hm, zastanawiam się, jak i co Wam podpowiedziec.
No więc - coś do jedzenia... raczej forma nagrody niz jedzenia...

[quote name='Elitesse']dlugopis ? :evil_lol:[/QUOTE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]CZTERY![/B][/COLOR][/SIZE]
Pudło...

[quote name='FredziaFredzia']Hmmm, plakietkę?
Gratulacje Asiaczku! :)
A przyszłam żeby spytać, czy coś wiadomo z Wazirkiem?[/QUOTE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]PIĘC![/B][/COLOR][/SIZE]
Pudło!

Niestety, zero info o Wazirku...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Mam już wieści z wystawy.
[SIZE=4]ROMKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB BABY[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
FELKA [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]BOB WETERAN[/COLOR][/SIZE][SIZE=4]
SEREK [/SIZE][SIZE=4][COLOR=red]CWC, BOS, BOB i BOG III[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]

GRATKI !!!! :Rose:



:hmmmm:dyplomik

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...