Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='deer_1987']No to czekam na wiecej :) A do nas zapraszam na nietypowa milosc :loveu:[/QUOTE]
Zajrzę, zajrzę, musze tylko ponadrabiać...

[quote name='lourdnes']Oooooo to jest ten mały nicpoń co mi sie tak podobal :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Koniecznie wiecej fotek jak huligan rosnie :)[/QUOTE]
No, trochę porzadków na działce porobił;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Jest już wykaz wystawców na NR i z tego co mi się udało rozszyfrować to będą 4 basenji w sobotę: FARO Old Legend's, Ofi i jakieś 2 psy od pana Pohlreicha Romana, nie wiem w jakich klasach, bo na razie nie ma planu. Podejrzewam, ze Faro może być z Ofim w klasie.
Bardzo się ciesze, że nie ocenia nas pan Jancik.[/QUOTE]

U p.Pohlreicha,to jest przynajmniej jedna suka,bo w niedzielę ma numerek po nas ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hm, nas tez nieraz zaczepiają różne przedmioty...;)

Pzdr.[/QUOTE]

No, np. jak ma się gości, cała rodzina patrzy to często zupy zaczepiają i wyskakują z talerzy za naszymi dłońmi :evil_lol:

Moją Amy chusteczki higieniczne tak zaczepiają :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']U p.Pohlreicha,to jest przynajmniej jedna suka,bo w niedzielę ma numerek po nas ;).[/QUOTE]

właśnie rozszyfrowałam, ten pan był w Opolu w 2010r z psem w otwartej i suką w pośrdniej
być może są na zbiorowej fotce z ubiegłego roku
czyli w niedzielę będą co najmniej cztery baski - będzie wesoło ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MMM']właśnie rozszyfrowałam, ten pan był w Opolu w 2010r z psem w otwartej i suką w pośrdniej
być może są na zbiorowej fotce z ubiegłego roku
czyli w niedzielę będą co najmniej cztery baski - będzie wesoło ;)[/QUOTE]


Ukłony za dociekliwość:crazyeye:.
To by wypadało,że piesek może już być w championach(lub nadal w otwartej),a sunia w otwartej lub w championach.A jak Maksio jest zgłoszony?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MMM']o ile dobrze pamiętam w otwartej, chyba innej opcji nie było[/QUOTE]


No tak,zapomniałam że Maksio już taki stary jest :diabloti:.Możecie mieć konkurencję,więc wyłączaj kompa,ringówka w dłoń i leć poćwiczyć :cool3:.
Jak Faro zostanie na niedzielę,to i 5 basków się zapowiada.No nic całą blaszkę ciasta wezmę :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...