Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']
Mimo, że od dłuższego czasu biorę kapsułki z tranem, to jednak przeziębienie i mnie dopadło. chociaż dzisiaj jest już OK. Troche mnie tylko głowa boli...
Zdrówka i dla Ciebie:)[/QUOTE]

Asiu dokup sobie jeszcze naturalną witaminę C nazywa się ACEROLA PLUS. Podobno super się sprawdza, ja jak byłam u Beagielków to sobie je brałam, bo się rozłożyłam i szybko bardzo się regeneruje. Jest droższa niż te sztuczne typu cerutin itp, w necie widziałam za około 25 zł [url]http://www.domzdrowia.pl/42906,acerola-plus-100-tabletek-do-ssania.html[/url] jest do ssania. Tylko długo nie można trzymać pudełeczka otwartego, bo wit C szybko się utlenia (chyba, że z naturalną jest inaczej, to by trzeba było doczytać na opakowaniu ;)).
Zdrówka życzę i Tobie i Rinusiowej :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']Ojj, to muszę znaleźć jeszcze dwie osoby, o dwóch kciukach ;)[/QUOTE]
Hahaha, na pewno masz kogoś takiego niedaleko siebie:)

[quote name='Korenia']Asiu dokup sobie jeszcze naturalną witaminę C nazywa się ACEROLA PLUS. Podobno super się sprawdza, ja jak byłam u Beagielków to sobie je brałam, bo się rozłożyłam i szybko bardzo się regeneruje. Jest droższa niż te sztuczne typu cerutin itp, w necie widziałam za około 25 zł [url]http://www.domzdrowia.pl/42906,acerola-plus-100-tabletek-do-ssania.html[/url] jest do ssania. Tylko długo nie można trzymać pudełeczka otwartego, bo wit C szybko się utlenia (chyba, że z naturalną jest inaczej, to by trzeba było doczytać na opakowaniu ;)).
Zdrówka życzę i Tobie i Rinusiowej :)[/QUOTE]
Dzięki za podpowiedź. Trzeba będzie zainwestowac, bo jesień idzie, mieszkanie zimne...

Odmeldowuję się, jeszcze tylko prysznic i... jazda na WAT!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Meldujemy się po powrocie:)
Nasze wyniki:
[COLOR=Red][B]OFI CHILD FO THE STARS Asiaczek FCI - exc.1, CAJC, Best Junior, nowy Mł.CH.PL!!![/B][/COLOR]
Na BIS Juniorów - wszedł do finału...
Dodatkowo z Zuzką z Ofikiem w konkurencji Młody Prezenter, [COLOR=Red][B]gr. starsza - II miejsce:)!!!
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - exc.1, CAC, BOS.
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]KALIMERA Asiaczek FCI - exc.1, CAC, nowy Champion Polski!!!
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - exc.1, CAC, BOS, BOB.

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - exc.1, Best Veteran.

Grupa Hodowlana - I miejsce:)[/B][/COLOR]
JAZZY BOY Asiaczek FCI - prezentowany przez [COLOR=Red]Rafała Z.[/COLOR]
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - prezentowany przez [COLOR=Red]Zuzkę[/COLOR]
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - prezentowana przez [COLOR=Red]Florkę[/COLOR]
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - prezentowana przez [COLOR=Red]Vectrę[/COLOR](tak, tak, przez nasza Vectrę!. Została złapana z nienacka i nie miała wyjścia;)
KALIMERA Asiaczek FCI - prezentowana [COLOR=Red]przeze mnie.[/COLOR]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Do zobaczenia jutro, bezpiecznej podróży :)[/QUOTE]
Do zobaczenia dzisiaj:)

[quote name='jenis']Gratulacje!
A jak wypadła nasza wnusia była?Jak wygląda itp:)[/QUOTE]
Mam zdjęcia spoza ringu. Wszystko opowiem po powrocie z Chorzowa; zadzwonię chyba w poniedziałek, OK?

[quote name='*anusia&ajlu*']a ja ogromnie GRATULUJE!!!! mam wasze (Iza tez) fotki ale dzis juz nie mam sily;)[/QUOTE]
Witaj, gdzieś tak szybko zniknełyscie, że nawet nie zdążyłam się z Wami przywitać...
A ze zdjęciami - spox:)

[quote name='pati1033']serdeczne gratulacje :multi::multi::multi:[/QUOTE]
Witaj! Mimo, że ringi byłyobok siebie, to nawet nie wiem, jak Wam poszło... Nasze sędziowanie pokryło się z Waszymi godzinami, eh...

[quote name='shirkan']Gratulacje i powodzenia jutro!!![/QUOTE]
Hejka, Kochana!

[quote name='*kleo*']Wreszcie ja do Was dotarłam :) Akurat na dobre wiadomości - gratulacje!! :p[/QUOTE]
Ale masz wyczucie:)

[quote name='Vectra']Wystawianie baska , to czysta przyjemność :)
Gratuluje Asiu , miło było Cię w końcu spotkać ... buzi dla Feli , od niedelikatnej cioci :evil_lol:[/QUOTE]
Hej, a ja juz wiem, że potrafisz wystawic i takiego niedużego baska:) Będę pamiętała;)

[quote name='Mudik']Gratulacje Asiu i do zobaczenia za tydzień, jutro będzie(właściwie dziś;-) ) tak samo dobrze![/QUOTE]
E, nie.... oby było lepiej;)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Odmeldowuję się. Wyjazd o 5.00.
Jedzie ten sam skład, co wczoraj do W-wy. Z tym, że już bez napięcia z Kiką. Kikusza wczoraj skończyła Ch.PL i dzisiaj w Ch. będzie prezentowana wyłącznie dla sportu. Ale za to Serek będzie szołowany na ostro, bo... może powtórzy wczorajszy sukces Ofika-tofika i tez skończy Mł.CH.PL...?
3majcie za nas palce:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

tylko ja potrafie pierw minac Asiaczka a potem dzwonic z pytaniem gdzie jest podczas gdy ona za moimi plecami smieje sie w najlepsze a ja obracam sie wszedzie tylko nie za siebie :roflt:

milo bylo spotkac choc cos mi sie kojarzy ze jakies ciasto mialo byc :hmmmm: :razz: fotki sie juz zgrywaja i dzisiaj wstawie je u siebie wiec zapraszam po powrocie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...