Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Tengusia']tylko ja potrafie pierw minac Asiaczka a potem dzwonic z pytaniem gdzie jest podczas gdy ona za moimi plecami smieje sie w najlepsze a ja obracam sie wszedzie tylko nie za siebie :roflt:[/QUOTE]

E tam :) Ja w Sopocie najpierw Asię zapytałam gdzie jest ring basków, po czym poszłam dalej i napisałam do niej sms xD

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[COLOR=Navy][B][FONT=Arial]A ja miziałam i Serka urwisa i Dżezika i Kikę ;) i Moją Chrześniaczkę Ercię , Felcia mi umknęła

Taaaa Tengusia ładnie zagadywała Asię przez telefon :roflt: teraz to taka nowamoda ...stać obok rozmówcy i nawijać przez fona ;)

Szkoda Asiaczku że nie mogłyśmy potowarzyszyć Ci do końca , ale siła wyższa PKP :diabloti:

Oooo i Panienkę bubu spotkałyśmy ;) i Kisses ;)[/FONT]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi']a jaaaaaaa a jaaaaaaa tez byłam :) nawet miałam przyjemnośćkogoś wystawic :):):):) tylko nie wiem która to sarenka była :) Asiaczku mam nadzieje ze fotki Ci sie spodobaja :)[/QUOTE]


no przecie że byłaś ;) ...ale Ciebie nie spotkałam ;) ty mnie przygarnełas do samochodzika ;)

Link to comment
Share on other sites

O, nie ma jeszcze wieści z dzisiaj? Czyżby Asia jeszcze nie wróciła? Mam tylko nadzieję, że pogoniła choróbsko i powiedziała wynocha przeziębieniu :)
[quote name='Asiaczek']
Ja po prostu zeszłam dzisiaj do sklepu i kupiłam. Piekne węgierki były, ale kwaśne.... tylko do ciasta. Czy ktoś wie, gdzie można kupic taka prawdziwa, słodka węgierkę?
Pzdr.[/QUOTE]
Na [U]prawdziwe [/U]węgierki to chyba jeszcze za wcześnie, one się robią słodkie dopiero po pierwszych przymrozkach (tak jak brukselka ;))
[quote name='Asiaczek']Meldujemy się po powrocie:)
Nasze wyniki:
[COLOR=Red][B]OFI CHILD FO THE STARS Asiaczek FCI - exc.1, CAJC, Best Junior, nowy Mł.CH.PL!!![/B][/COLOR]
Na BIS Juniorów - wszedł do finału...
Dodatkowo z Zuzką z Ofikiem w konkurencji Młody Prezenter, [COLOR=Red][B]gr. starsza - II miejsce:)!!!
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - exc.1, CAC, BOS.
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]KALIMERA Asiaczek FCI - exc.1, CAC, nowy Champion Polski!!!
[/B][/COLOR]
[COLOR=Red][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - exc.1, CAC, BOS, BOB.

FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - exc.1, Best Veteran.

Grupa Hodowlana - I miejsce:)[/B][/COLOR]
JAZZY BOY Asiaczek FCI - prezentowany przez [COLOR=Red]Rafała Z.[/COLOR]
OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - prezentowany przez [COLOR=Red]Zuzkę[/COLOR]
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - prezentowana przez [COLOR=Red]Florkę[/COLOR]
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - prezentowana przez [COLOR=Red]Vectrę[/COLOR](tak, tak, przez nasza Vectrę!. Została złapana z nienacka i nie miała wyjścia;)
KALIMERA Asiaczek FCI - prezentowana [COLOR=Red]przeze mnie.[/COLOR]

Pzdr.[/QUOTE]
Super wieści, gratulacje :)

Ach jak ona się pięknie ustawia :)
[url]http://img339.imageshack.us/img339/38/resizeofimg3538.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']GRATULACJE!!! GRATULACJE!!! GRATULACJE!!!
Dzisiaj też trzymam kciuki,chociaż będzie mi trochę nie wygodnie,bo wystawiamy się z Szepsi w Zielonej Górze.Ale jakoś spróbuję.
Powodzenia.[/QUOTE]
No i jak? Mnie Wasze kciuki pomogły, lecz ja moich nie dałam rady trzymać. Ale za to myślami byłam z Wami:)

[quote name='Okamia']Gratuluje wczorajszych sukcesów i czekam na informacje o dzisiajszych :)[/QUOTE]
Jeżeli chodzi o Chorzów, to skromnie. Zaraz napiszę więcej.

[quote name='Korenia']Trzymamy kciuki za wszystkich, ale zwłaszcza za Serka ;)[/QUOTE]
Tyle mogę napisać, że Serek jest już Mł.CH.Pl:):multi:

[quote name='Tengusia']tylko ja potrafie pierw minac Asiaczka a potem dzwonic z pytaniem gdzie jest podczas gdy ona za moimi plecami smieje sie w najlepsze a ja obracam sie wszedzie tylko nie za siebie :roflt:
milo bylo spotkac choc cos mi sie kojarzy ze jakies ciasto mialo byc fotki sie juz zgrywaja i dzisiaj wstawie je u siebie wiec zapraszam po powrocie [/QUOTE]
Taaaaa, zdolniacha z Ciebie:) Ubaw był po pachy:megagrin::megagrin::D:roflt:.....
Stoimy metr od siebie a Tengusia nawija, gdzie jesteś Asiaczku, bo ja Ciebie nie widzę...
Ciasto, oczywiście, było, ale w samochodzie... Gdybyście cholibka chociaż zagadały, to bym wyjęła , a tak to jeszcze 3-4 kawałki przywiozłam do W-wy... A wyszło takie dobre...

[quote name='Okamia']E tam :) Ja w Sopocie najpierw Asię zapytałam gdzie jest ring basków, po czym poszłam dalej i napisałam do niej sms xD[/QUOTE]
Tak było! Tak było...:evil_lol:

[quote name='Kisses']Dzisiaj sukcesy ponownie, z tego, co mi wiadomo, niestety nie jestem w stanie podać dokładnie, brak katalogu :lol:
Super było Cię poznać, Asiaczku![/QUOTE]
Miło również:) A jeżeli kiedykolwiek powiesz coś złego na Simbę, to będziesz miała ze mną do czynienia, howgh!!!

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B][FONT=Arial]A ja miziałam i Serka urwisa i Dżezika i Kikę i Moją Chrześniaczkę Ercię , Felcia mi umknęła
Taaaa Tengusia ładnie zagadywała Asię przez telefon :roflt: teraz to taka nowamoda ...stać obok rozmówcy i nawijać przez fona
Szkoda Asiaczku że nie mogłyśmy potowarzyszyć Ci do końca , ale siła wyższa PKP :diabloti:
Oooo i Panienkę bubu spotkałyśmy i Kisses [/FONT]
[/B][/COLOR][/QUOTE]
Wreszcie! Po kilku latach dogadywania się, zgrywania terminów, mogłysmy się spotkac...
Ale nie przypomniałyście mi o cieście... Ono sobie leżało w samochodzie i wyjęłam je dopiero ok. godz. 14-tej, jak poszliśmy zjeśc coś ciepłego... eh, a takie dobre wyszło...

[quote name='Basia&Safi']a jaaaaaaa a jaaaaaaa tez byłam nawet miałam przyjemnośćkogoś wystawic tylko nie wiem która to sarenka była :) Asiaczku mam nadzieje ze fotki Ci sie spodobaja [/QUOTE]
Kurczę, a wiesz, że ja teraz tez nie pamiętam, kogo wystawiłaś? Na pewno którąś trikolorkę. Tylko która to była...?
Nico to. Na fotkach się okaże:)
Zdjęcia przejrzałam w samochodzie i wydaje mi się, że sa OK. Trochę wykadrowac i będzie gites:) A jakie ładne portrety mają Alicja i Tengusia, nonono...:lol:

[quote name='Mudik']I jak dzisiaj??? To trzymam kciuki by w Łodzi było lepiej, ale wpuścisz nas na jakieś pudło w grupach?;-)[/QUOTE]
Mudikowa, Kochana. W Łodzi to mamy trochę okrojony skład... więc tylko Para hodowlana i Hodowla. Niestety, ani Suka ani Reproduktor nie wchodza w grę...
Mam tylko nadzieję, że konk. hodowlane nie będa tak monotonne, jak w ub.r. - nieustające SH...:evil_lol::evil_lol:

[quote name='jamnicze']O, nie ma jeszcze wieści z dzisiaj? Czyżby Asia jeszcze nie wróciła? Mam tylko nadzieję, że pogoniła choróbsko i powiedziała wynocha przeziębieniu :)
Na [U]prawdziwe [/U]węgierki to chyba jeszcze za wcześnie, one się robią słodkie dopiero po pierwszych przymrozkach (tak jak brukselka ;))
Super wieści, gratulacje :)
Ach jak ona się pięknie ustawia :)
[URL]http://img339.imageshack.us/img339/38/resizeofimg3538.jpg[/URL][/QUOTE]
Asiu, nadal mam problemy z gardłem, ale to raczej z dużej ilości mówienia; myslę, że do Klubowej będzie dobrze:)
Zawsze wydawało mi się, że we wrzesniu to węgierka jest juz OK. Ale to może były inne lata? Przy tej obecnej zimnicy, to słodkie to te węgierki nie będa...:-(

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A teraz oficjalne wieści z Chorzowa:
[COLOR=Red][B]Serek - dosk.1, CAJC, Best Junior. BOB, BOG4, nowy Mł.CH.PL!!!

Dżez - dosk.1, CAC, BOS.[/B][B]

KIka - dosk.1, CWC.[/B][B]

Erka - dosk.1, CWC, BOS.[/B][B]

Felka - dosk.1, Best Weteran.[/B][/COLOR]

Na finałach, to tylko ugralismy BOG4...

[COLOR=Purple]MateUsz z Erką[/COLOR] - w konkurencji MP - 3 miejsce.
[COLOR=Purple]Marchewkowy z Felką[/COLOR] i jeszcze [COLOR=Purple]Ewelina z Dżezikiem[/COLOR] (odważna:lol:, wzięła Dżeza bez jakichs specjalnych wstępnych ćwiczeń...) - ale bez pudeł...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Taaaaa, zdolniacha z Ciebie:) Ubaw był po pachy:megagrin::megagrin::D:roflt:.....
Stoimy metr od siebie a Tengusia nawija, gdzie jesteś Asiaczku, bo ja Ciebie nie widzę...
Ciasto, oczywiście, było, ale w samochodzie... Gdybyście cholibka chociaż zagadały, to bym wyjęła , a tak to jeszcze 3-4 kawałki przywiozłam do W-wy... A wyszło takie dobre...


Pzdr.[/QUOTE]

przy kolejnej okazji zjemy ciacho :grins: .... gdybys chciala ktores z moich fot w pelnej rozdzielczosci to daj znac ... ja poszlam na latwizne i tylko zmniejszylam rozmiar bez kadrowania i kombinowania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Nam też kciuki dużo dały :lol:.
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek dosk.1,Naj.Junior w Rasie,
BUNDUSTAR Aftican Elite dosk.1,Zw.,CWC,Zw.Rasy,BOG 2(jak coś namieszałam,to popraw Krysiu).[/QUOTE]

[B]Buszki [/B]ciasto smaczne wreszcie dotarłam do was.
Gratulacej!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']To my serdecznie Gratulujemy sukcesów za oba dni :)[/QUOTE]
Witaj i dziękujemy!
W miniony weekend zakończyliśmy 3 championaty:
- OFI CHILD OF THE STARS Asiaczek FCI - Młodziezowy Champion Polski
- KALIMERA Asiaczek FCI - Champion Polski,
- Kanibaru FROMAJE FRAIS - Młodziezowy Champion Polski:)

[quote name='J.G']Dzień Dobry.
Milutkiego dnia życzę.[/QUOTE]
Jak dzień może byc milutki, jak ja mam tyyyyyyyle pracy..... Ale dziękujemy za wsparcie:)

[quote name='M&S']Hello:):)
[B][COLOR=blue]Gratulacje!!!!!!![/COLOR][/B][/QUOTE]
Hello i dziękujemy:)

[quote name='bety']GRATKI za Chorzów :)
Pzdr[/QUOTE]
Dzieki, naprawde fajny dzięń byl w Chorzowie:)

[quote name='Tengusia']przy kolejnej okazji zjemy ciacho :grins: .... gdybys chciala ktores z moich fot w pelnej rozdzielczosci to daj znac ... ja poszlam na latwizne i tylko zmniejszylam rozmiar bez kadrowania i kombinowania ;)[/QUOTE]
Jasne.
Obejrzę i zdecyduję i dam znać:)

[quote name='Buszki']Nam też kciuki dużo dały :lol:.
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek dosk.1,Naj.Junior w Rasie,
BUNDUSTAR Aftican Elite dosk.1,Zw.,CWC,Zw.Rasy,BOG 2(jak coś namieszałam,to popraw Krysiu).[/QUOTE]
Oooooooo, jacie..... Ciebie i Bundustara to gdzies puścic..... super!!!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Asiu jeszcze raz gratulacje :-)[/QUOTE]
[B]Panienko[/B] - jest sporo fotek z Tobą jako handlera. Jest duże prawdopodobieństwo, że dzisiaj się za nie zabiorę:)
Ja też, jeszcze raz, dziękuję za pomoc. A spikerka - duże brawa!!!
Słyszałam, jak jakaś dziewczyna za mną pytała się, skąd ta dziewczyna zna wszystkie rasy psów...:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Nam też kciuki dużo dały :lol:.
OLA CHILD OF THE STARS Asiaczek dosk.1,Naj.Junior w Rasie,
BUNDUSTAR Aftican Elite dosk.1,Zw.,CWC,Zw.Rasy,BOG 2(jak coś namieszałam,to popraw Krysiu).[/QUOTE]

Wszystko si, a jak trochę dojdę do czasu to dam całą stawkę, tylko słabo pamiętam jak wyszły psiaki naszych sąsiadów z za Odry, może Ty pamiętasz i zrobimy to wspólnymi siłami :)
GRATULACJE przy okazji dla wszystkich sukcesów minionego weekendu wystawowego :) dla wszystkich :) i dziękujemy za trzymanie paluszków ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...