Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Buszki']Jakie chociaż...? My też będziemy z Szepszuchą.I brat Benia(Bundustara)-Maks(Bbwaddene).To już całe 3 basenji ;).[/QUOTE]


Potwierdzam my też będziemy, i - jak wynika ze strony ZK będzie całe 11 basków, normalnie tłum :lol:. Będzie baskowo i wesoło.

Ogromne gratulacje za ogromne sukcesy. I czekamy na dalsze fotki.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Cerber']witam się asiaczkowom i gratuluję ogromnie sukcesów! wymiatacie kurcze... tylko ciekawa jestem czy na dachu nie trzymacie już tych nagród :P:P
napiszę jeszcze raz, że bardzo się cieszę, że Cię spotkałam, i pare słów wymieniłyśmy.[/QUOTE]
Dokładnie tak samo myslę:)

[quote name='Buszki']Jakie chociaż...? My też będziemy z Szepszuchą.I brat Benia(Bundustara)-Maks(Bbwaddene).To już całe 3 basenji ;).[/QUOTE]
Tak trzymać!

[quote name='MMM']Potwierdzam my też będziemy, i - jak wynika ze strony ZK będzie całe 11 basków, normalnie tłum :lol:. Będzie baskowo i wesoło.
Ogromne gratulacje za ogromne sukcesy. I czekamy na dalsze fotki.[/QUOTE]
Rrrrety, istny tłum...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']Jakie chociaż...? My też będziemy z Szepszuchą.I brat Benia(Bundustara)-Maks(Bbwaddene).To już całe 3 basenji ;).[/QUOTE]

O to świetnie! :) Myślałam, że nikogo nie będzie ;) Ciebie Buszki to chyba poznam, bo 2 lata temu poznałam Cię u nas na wystawie ;)

[quote name='Darianna']Jak we Wrocławiu to moje dwa rude możesz wpaść obfocic w niedzielę ;)[/QUOTE]

Jak poznam to pewnie, nie ma sprawy ;)

Link to comment
Share on other sites

Coraz więcej nas, to i na wystawach zaczynamy być widoczni.
Stawka 11 basenji robi już wrażenie [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG].
Teraz na większości wystaw jest już po parę psów. Ostatnio śmiałam się z koleżanką od parsonów, bo mi wytykała w zeszłym roku, że rzadko mam jakąś konkurencję, a u niej zawsze coś się trafi, a w tym roku praktycznie na większości wystaw (wszystkich dokładnie nie sprawdziłam ;)) na których byłam wystawiano więcej basenji niż parsonów :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']
Jak nie mnie,to może Olcię-Szepszuchę :cool3:.
Zuza,a Ty będziesz we Wrocławiu?[/QUOTE]
Taka Szepsi to bedzie jedyna na wystawie...

[quote name='bety']Asia maile doszły?
Pzdr[/QUOTE]
Tak, tak. Dzięki.

[quote name='jamnicze']Coraz więcej nas, to i na wystawach zaczynamy być widoczni.
Stawka 11 basenji robi już wrażenie [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/cool3.gif[/IMG].
Teraz na większości wystaw jest już po parę psów. Ostatnio śmiałam się z koleżanką od parsonów, bo mi wytykała w zeszłym roku, że rzadko mam jakąś konkurencję, a u niej zawsze coś się trafi, a w tym roku praktycznie na większości wystaw (wszystkich dokładnie nie sprawdziłam ;)) na których byłam wystawiano więcej basenji niż parsonów :)[/QUOTE]
Coś w tym jest...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']
Jak nie mnie,to może Olcię-Szepszuchę :cool3:.



Zuza,a Ty będziesz we Wrocławiu?[/QUOTE]
Zobaczę jeszcze, jak wyjdzie, bo miałam sobie odpuścić, ale znowu to ostatnia wystawa na ten sezon MP i rok temu była bardzo szczęśliwa, wiec będę się chyba starać przyjechać, jakbym dotarła w niedziele to mogłabym Szepsi wystawić jakbyś chciała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy'][quote name='Buszki']
Zobaczę jeszcze, jak wyjdzie, bo miałam sobie odpuścić, ale znowu to ostatnia wystawa na ten sezon MP i rok temu była bardzo szczęśliwa, wiec będę się chyba starać przyjechać, jakbym dotarła w niedziele to mogłabym Szepsi wystawić jakbyś chciała.[/QUOTE]


Właśnie i to wystawianie mi chodzi.Przy takiej konkurencji wolała bym oddać Szepszuchę w ręce profesjonalisty.Proooszę...przyyyjedź...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']O to świetnie! :) Myślałam, że nikogo nie będzie ;) Ciebie Buszki to chyba poznam, bo 2 lata temu poznałam Cię u nas na wystawie ;)



Jak poznam to pewnie, nie ma sprawy ;)[/QUOTE]

No to teraz możemy już mówić, że coś wiemy ;)
RING 14, w niedzielę, przed Basenji będzie jakieś 20 innych psów więc można się wyspać i poranną kawę wypić przed wystawą ;)
Do zobaczenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']No to teraz możemy już mówić, że coś wiemy ;)
RING 14, w niedzielę, przed Basenji będzie jakieś 20 innych psów więc można się wyspać i poranną kawę wypić przed wystawą ;)
Do zobaczenia[/QUOTE]
Okey :) Ja mam kawałek drogi do Stadionu :P Także i tak o 8mej będę musiała wstać;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Zobaczę jeszcze, jak wyjdzie, bo miałam sobie odpuścić, ale znowu to ostatnia wystawa na ten sezon MP i rok temu była bardzo szczęśliwa, wiec będę się chyba starać przyjechać, jakbym dotarła w niedziele to mogłabym Szepsi wystawić jakbyś chciała.[/QUOTE]
Ooooo, dobrze gadasz:)

[quote name='Buszki']
Właśnie i to wystawianie mi chodzi.Przy takiej konkurencji wolała bym oddać Szepszuchę w ręce profesjonalisty.Proooszę...przyyyjedź...[/QUOTE]
Przyjedź......... no, please.....

[quote name='Zuza i Noddy']Postaram się tym bardziej ;)[/QUOTE]
Postaraj się, postaraj...

[quote name='Bundustar']No to teraz możemy już mówić, że coś wiemy ;)
RING 14, w niedzielę, przed Basenji będzie jakieś 20 innych psów więc można się wyspać i poranną kawę wypić przed wystawą ;)
Do zobaczenia[/QUOTE]
Oooo, masz jakieś przecieki? Czy na stronie coś juz podano?

[quote name='Korenia']Okey :) Ja mam kawałek drogi do Stadionu :P Także i tak o 8mej będę musiała wstać;)[/QUOTE]
Oj, postaraj się i wstań:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Oczywiście, że wstanę ;)[/QUOTE]
Super!
Z mojego rozeznania będzie Katrin z Niemiec z tatusiem Szepsi i Tofika:)

[quote name='*anusia&ajlu*']i znowu pada:placz: nie sprzyja taka pogoda do spacerkow:placz:
moze do piatku sie rozpogodzi:multi:[/QUOTE]
W TVP coś przebąkują, że weekend ma byc ładny. Ale czy weekend obejmuje piątek przed południem...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Czy będzie na 100 % to nie wiem. Ale jest w spisie wystawców z 3 psami...
Podejrzewam, że bierze Dojo, swoją suczkę i jakiegoś psiaka, którego ma na współwłasność...
Napisałam do niej w tej sprawie:)

Pzdr.[/QUOTE]
To kurcze mam kolejny powód, żeby się wybrać. Musze tylko jakiś transport sobie wykombinować, może udało by się Fisia-Tofisia tez zabrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']To kurcze mam kolejny powód, żeby się wybrać. Musze tylko jakiś transport sobie wykombinować, może udało by się Fisia-Tofisia tez zabrać.[/QUOTE]

Myślę, że sporo osób pojedzie ;) W razie czego jest PKP :P Zuza Ty w zeszłym roku byłaś z Szetlandem na MP we Wrocku? Bo szukałam po swoich fotkach i znalazłam tylko MateUsza z joraskiem. I jest jakaś dziewczyna z szetlandem obrócona bokiem :P może to Ty ;>?

Co do pogody... chcę jechać na grzyby!!! a tu takie hafffno za oknem ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Myślę, że sporo osób pojedzie ;) W razie czego jest PKP :P Zuza Ty w zeszłym roku byłaś z Szetlandem na MP we Wrocku? Bo szukałam po swoich fotkach i znalazłam tylko MateUsza z joraskiem. I jest jakaś dziewczyna z szetlandem obrócona bokiem :P może to Ty ;>?

Co do pogody... chcę jechać na grzyby!!! a tu takie hafffno za oknem ;([/QUOTE]
Nie, to była prawdopodobnie Agata Wilczewska.
Ja byłam w sobotę z collie, a w niedziele z seterką angielska na I lokacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']To kurcze mam kolejny powód, żeby się wybrać. Musze tylko jakiś transport sobie wykombinować, może udało by się Fisia-Tofisia tez zabrać.[/QUOTE]
To juz nie jest Ofik-Tofik tylko Fiś-Tofiś...?
Jak dojedziesz do Wrocka, to koniecznie trzeba fotki robić. KONIECZNIE!!!!!
Raz, że taka stawka, a dwa - tyle zaprzyjaźnionych psów:)

[quote name='Korenia']
Co do pogody... chcę jechać na grzyby!!! a tu takie hafffno za oknem ;([/QUOTE]
Ale jest ciepło i mokro i pewnie grzybków będzie (a może już jest)zatrzęsienie...

[quote name='Zuza i Noddy']Nie, to była prawdopodobnie Agata Wilczewska.
Ja byłam w sobotę z collie, a w niedziele z seterką angielska na I lokacie.[/QUOTE]
Ja nawet chyba nie wiedziałam o Twoich wrocławskich sukcesach... No to gratuluję teraz:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...