Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][B]Panienko[/B] - jest sporo fotek z Tobą jako handlera. Jest duże prawdopodobieństwo, że dzisiaj się za nie zabiorę:)
Ja też, jeszcze raz, dziękuję za pomoc. A spikerka - duże brawa!!!
Słyszałam, jak jakaś dziewczyna za mną pytała się, skąd ta dziewczyna zna wszystkie rasy psów...:)

Pzdr.[/QUOTE]

Super :multi: nie mogę się doczekac, tylko ja mam jakieś głupie miny, to wykasuj :evil_lol:

A co do ras psów, to sama się sobie dziwiłam :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']
Miło również:) A jeżeli kiedykolwiek powiesz coś złego na Simbę, to będziesz miała ze mną do czynienia, howgh!!!
Pzdr.[/QUOTE]

E tam, ja na mojego Glona nigdy nic złego nie powiem :loveu: ew. będę się z niego śmiać :lol:
A prezenterka z Jazzem to Ewelina :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Gratulacje! Kolejny BOBek dla Serniczka Pleśniaczka, super! :) A ile baskow na MP zagoscilo hohoho!
Asia mam Twoja fotke z BIS Veteranow z Warszawy - wstawic?[/QUOTE]
Jak Felka ładnie na niej wygląda, to tak. Zdecyduj!

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Asiaczku , pal licho ciasto ;) ważne że udało sie wreszcie spotkać ;) no i wycałowałam Ercię :)[/B][/COLOR][/QUOTE]
To fakt. Tyle czekania, umawiania się... Ale jesteśmy wytrwałe i wespół-w zespół dałysmy radę:)

[quote name='Bundustar']Wszystko si, a jak trochę dojdę do czasu to dam całą stawkę, tylko słabo pamiętam jak wyszły psiaki naszych sąsiadów z za Odry, może Ty pamiętasz i zrobimy to wspólnymi siłami :)
GRATULACJE przy okazji dla wszystkich sukcesów minionego weekendu wystawowego :) dla wszystkich :) i dziękujemy za trzymanie paluszków ;)[/QUOTE]
[B]Bundustar[/B] - to może na razie wstaw stawkę do działu "Basenji na wystawach" i napisz to, co wiesz. A potem może Buszki coś dorzuca. Tak chyba będzie prościej...
No i gratuluję chlopaka! Słyszałam juz, że Benji bardzo podoba się sędzinie. I to musi byc prawda, bo BOG2 nie spadło z nieba, prawda? Super!!!
A czy macie jakieś fotki z wystawy? z pudła...?
Szkoda, że jednak nie zdecydowaliście się pojechac na Klubową....

[quote name='panienkabubu']Super :multi: nie mogę się doczekac, tylko ja mam jakieś głupie miny, to wykasuj :evil_lol:
A co do ras psów, to sama się sobie dziwiłam :)[/QUOTE]
Wykasuję albo zamaluję, OK?
Spikerka w Twoim wykonaniu - super sprawa!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']E tam, ja na mojego Glona nigdy nic złego nie powiem :loveu: ew. będę się z niego śmiać :lol:
A prezenterka z Jazzem to Ewelina :)[/QUOTE]
O, dzięki za podpowiedź. Umknęło mi zupełnie imię koleżanki. Teraz juz będe pamiętała i zaraz poprawię post z wynikami. Pozwól, że powtórze, że Ewelina to odwazna dziewczyna. Bo tak bez ćwiczeń i jakichś moich wskazówek, ciach - wzięła psiaka i juz...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']O, dzięki za podpowiedź. Umknęło mi zupełnie imię koleżanki. Teraz juz będe pamiętała i zaraz poprawię post z wynikami. Pozwól, że powtórze, że Ewelina to odwazna dziewczyna. Bo tak bez ćwiczeń i jakichś moich wskazówek, ciach - wzięła psiaka i juz...

Pzdr.[/QUOTE]
No, Ewelina po przejściach w Opolu, jak to jej nie dopuścili do startu, bo dowodu wpłaty nie miała jest zaprawiona w bojach :lol: Wypadła z Dżezikiem bardzo ładnie :)
Ahhh, no i aż mnie wzięło na baska na MP!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jenis'][B]Buszki [/B]ciasto smaczne wreszcie dotarłam do was.
Gratulacej!!![/QUOTE]

Bo my ZAWSZE mamy dobre ciasto :cool3:,tylko nie przychodzisz się częstować :shake:.



[quote name='Bundustar']Wszystko si, a jak trochę dojdę do czasu to dam całą stawkę, tylko słabo pamiętam jak wyszły psiaki naszych sąsiadów z za Odry, może Ty pamiętasz i zrobimy to wspólnymi siłami :)
GRATULACJE przy okazji dla wszystkich sukcesów minionego weekendu wystawowego :) dla wszystkich :) i dziękujemy za trzymanie paluszków ;)[/QUOTE]

Ja za bardzo też nie pamiętam,dlatego nic nie pisałam :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Gratuluje sukcesów chorzowskich.
Na MP widzę się baskowo zrobiło, dobre ze mnie nie było bo miałam iść z ofim.
Ja dzisiaj czuje się okropnie, od samego rana męczy mnie i katar i kaszel, gorączki co prawda nie mam ale czuje się jakbym miała. Także zabieram się szybko za lekcje i chyba pod kołdrę wskakuje.[/QUOTE]
Niedobrze!
Bierz jakąś aspirynę, syropek i co tam jeszcze Mama wymyśli. W niedzielę musisz być w pełni sił:)
Ja nadal mam problemy z gardłem; drapie coś mnie w gardle, mały kaszel... ale mam nadzieję, że przejdzie...

[quote name='Buszki']Niby mamy :evil_lol: i niby możemy :evil_lol:.Zaraz napiszę,a Krysia uzupełni :razz:.[/QUOTE]
Super! No to działaj:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Bundustar[/B] - to może na razie wstaw stawkę do działu "Basenji na wystawach" i napisz to, co wiesz. A potem może Buszki coś dorzuca. Tak chyba będzie prościej...
No i gratuluję chlopaka! Słyszałam juz, że Benji bardzo podoba się sędzinie. I to musi byc prawda, bo BOG2 nie spadło z nieba, prawda? Super!!!
A czy macie jakieś fotki z wystawy? z pudła...?
Szkoda, że jednak nie zdecydowaliście się pojechac na Klubową....

Dziękujemy Asiu,
Bardzo się cieszymy, a gratulacje od Ciebie szczególnie sobie cenię :) Benji chodzi dumny ;) niestety nie mamy fotek z pudła bo ring był tak ustawiony, że jak fotograf miał swojego psiaka ze sobą to miał marne szanse na miejscówkę do zdjęć ale była "chwila dla fotoreportera" więc myślę, że się gdzieś takie zdjęcia pojawią ;) a my podeślemy te co się fajnie udało zrobić mimo trudności i zajętych rąk;)
Na klubową nie bardzo widziałam sens jechać ale postaramy się godnie reprezentować BASENJI na wystawach we Wrocławiu i Poznaniu, nie wiem tylko kto jeszcze na te wystawy dojedzie i w związku z tym nie wiem ile ciasta upiec ;)
Dziękuję za takiego synusia Małgosiu i Asiu i za WSZYSTKO co dla nas zrobiłyście!!! Podziękowania również dla wszystkich, którzy wspierali nas swoją wiedzą, doświadczeniem i trzymaniem paluszków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Asiaczku, będziesz jechac na grudniowe Wilno czy odpuszczasz?[/QUOTE]Jeszcze mam chwilę do zastanowienia się... Termin jest do 4.10.2010 r.

[quote name='Bundustar'][B]
Dziękujemy Asiu,
Bardzo się cieszymy, a gratulacje od Ciebie szczególnie sobie cenię :) Benji chodzi dumny ;) niestety nie mamy fotek z pudła bo ring był tak ustawiony, że jak fotograf miał swojego psiaka ze sobą to miał marne szanse na miejscówkę do zdjęć ale była "chwila dla fotoreportera" więc myślę, że się gdzieś takie zdjęcia pojawią ;) a my podeślemy te co się fajnie udało zrobić mimo trudności i zajętych rąk;)
Na klubową nie bardzo widziałam sens jechać ale postaramy się godnie reprezentować BASENJI na wystawach we Wrocławiu i Poznaniu, nie wiem tylko kto jeszcze na te wystawy dojedzie i w związku z tym nie wiem ile ciasta upiec ;)
Dziękuję za takiego synusia Małgosiu i Asiu i za WSZYSTKO co dla nas zrobiłyście!!! Podziękowania również dla wszystkich, którzy wspierali nas swoją wiedzą, doświadczeniem i trzymaniem paluszków ;)[/QUOTE]
Aj,aj,aj... rumienimy się...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']O! chociaż wy będziecie we Wrocławiu! :) Obfoce Was ;P O której baki wchodzą na ring?[/QUOTE]

O fajnie, będę się nisko kłaniać za fajne fotki ale nie widziałm jeszcze planu wystawy i nie wiem o której będziemy...co więcej nie wiem który ring ani kto jeszcze będzie :(

Ujawnijcie się jak będziecie :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bundustar']O fajnie, będę się nisko kłaniać za fajne fotki ale nie widziałm jeszcze planu wystawy i nie wiem o której będziemy...co więcej nie wiem który ring ani kto jeszcze będzie :(

Ujawnijcie się jak będziecie :)

Pozdrawiam[/QUOTE]
Daj mi znać jak już będziesz mieć plan ;) Żebym się nie spóźniła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...