Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Zmieniając temat (dzięki, Kaya!). Co u Serka? Serek ma się dobrze. Może dzisiaj/jutro przedstawię Wam go z imienia i nazwiska oraz dam kilka fotek.

Wczoraj, przejazdem z Litwy na Słowację (Światowa Wystawa Psów), byli u mnie Inga i Paulius - właściciele Jumy. Zostały zrobione fotki, bo Inga musiała przetestować nowy obiektyw:lol:. Co prawda, fotki nie wyszły jakieś super, ale są. Ja tez mam sporo zdjęc, robionych przeze mnie w ubiegłym tygodniu.

BTW - zachorowałam na taki obiektyw::oops:
CANON EF 16-35 mm 1:2.8 L II USM.

Lecz jego cena jest chyba nie do przejścia dla mnie:shake:...

Pzdr.[/quote]

o fajnie poznamy nowego Serka :)

a obiektyw fajny na ale jak piszesz cena trochę zaporowa :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Dogomania mnie zdecydowanie nie lubi! Posty znikają:placz:
Tak przypuszczałam że może niespodzianką będzie nowy domownik i czekam na dalszy ciag przedstawiania Serka![/quote]
Serek był juz wcześniej zamówiony:lol:, a śmierć Jacka troche przedłużyła w czasie przedstawienie go...

[quote name='deer_1987']no niezbyt fajnie. z pieniedzy za szkole 7820 na osobe to ledwo na rachunki a na grudniowe rachunki tylko tz dostanie te pieniadze, ja nie...[/quote]
A może jeszcze jakaś praca wpadnie w Twoje łapki? Co z fotografowaniem zwierzaków? To się zapowiadało całkiem, całkiem...

[quote name='gosiaja']o fajnie poznamy nowego Serka :)
a obiektyw fajny na ale jak piszesz cena trochę zaporowa :shake:[/quote]
Co do tegoobiektywu, to ja juz nawet myślałam o ratach. Ale nie podejmę żadnej decyzji w tej sprawie, póki nie rozpoznam się w finansach, które mam i które (po odejściu ma emeryturę) dostanę.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Co do tegoobiektywu, to ja juz nawet myślałam o ratach. Ale nie podejmę żadnej decyzji w tej sprawie, póki nie rozpoznam się w finansach, które mam i które (po odejściu ma emeryturę) dostanę.

Pzdr.[/quote]

mnie niestety ogranicza kredyt na mieszkanie i nie mogę sobie na razie pozwolić na nowe obiektywy :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosiaja']mnie niestety ogranicza kredyt na mieszkanie i nie mogę sobie na razie pozwolić na nowe obiektywy :shake:[/quote]
Qurczę, każdy ma jakieś ograniczenia... aby nam za dobrze nie było...

[quote name='deer_1987']To sa takie ogloszenia co "wisza" pare miesiecy i jak sie skonczy ich termin to mozna dopiero od nowa dac.[/quote]
A, jasne.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

oboje z tz myslelismy jak to bedzie do konca roku a szczegolnie z grudniu z jedna wyplata... ale [url]http://www.dogomania.pl/forum/13107506-post24008.html[/url] niby nie jest duzo (taka kasa za studia to 7820, tu dostalam 6056) ale zawsze cos! jak nie na czyns extra miesiac do przodu to podgonic % w splacie za ten samochod co teraz amy albo sie za nowym za ok 5 tys rozejrzec

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Tia.. znam ograniczenia :( jeszcze 8 z 10 lat kredytu na mieszkanie :P[/quote]
Ja mam mieszkanie służbowe, więc kredytu na mieszkanie nie brałam. Ale mam jeszcze 2 pozyczki do spłacenia; jedną zaczęłam spłacac w sierpniu, a drugą w październiku...

[quote name='gosiaja']ale co tam damy radę
dobrze że na małe przyjemności czasami można sobie pozwolić[/quote]
Jak sobie jeszcze doczytam, o co w tym obiektywie chodzi i jak Inga jeszcze pozwoli mi trochę popstrykać (może na jakiejś wystawie w przyszłym roku), to wtedy podejmę decyzję. Zacisnę pasa i... może się uda...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Jak sobie jeszcze doczytam, o co w tym obiektywie chodzi i jak Inga jeszcze pozwoli mi trochę popstrykać (może na jakiejś wystawie w przyszłym roku), to wtedy podejmę decyzję. Zacisnę pasa i... może się uda...

Pzdr.[/quote]

będę trzymać kciuki za powodzenie w sprawie

Link to comment
Share on other sites

Witaj Asiu

Dobrze, że się odzywasz. Nie będę mówiła, że nie można zamykać się w sobie i takich tam.
Każdy z nas inaczej przeżywa trudne chwile, a taką jest odejście bliskiej osoby i widać tak ma być.

Jesień to taka dziwna pora roku, że nastraja minorowo....(przynajmniej mnie)

Jesteśmy z Tobą cały czas

A.

Link to comment
Share on other sites

Asiu - cieszę się, że masz siłę, by wejść do nas i z nami "posiedzieć". Domyślam się, że to strasznie trudny okres w Twoim życiu, ale pamiętaj, że masz przyjaciół i to jest najwazniejsze w takich chwilach!

Jaki jest koszt takiego wymarzonego obiektywu?

Ja do tej pory cykałam zdjęcia Canonem S2 IS - to zwykły kompakt. Kilka miesięcy temu przepaliła mi się lampa błyskowa i znajomi namawiali mnie na lustrzankę. Jednak właśnie ze względu na te obiektywy i lampy błyskowe, zdecydowałam, że może na święta sprawię sobie kolejnego kompakta, też Canona, ale lepszego, podobno ulepszonego niż ten mój.
Ja się na tym kompletnie nie znam, ale z opinii internautów będzie odpowiedni do celów wystawowo-psich.

Popadało u nas, a chciałam psiakom zrobić fotki.
Swoich nie obejrzę, więc czekam na Twojego nowego domownika (że też w Chorzowie mi się nie pochwaliłaś no, no Asiu!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Asiu - cieszę się, że masz siłę, by wejść do nas i z nami "posiedzieć". Domyślam się, że to strasznie trudny okres w Twoim życiu, ale pamiętaj, że masz przyjaciół i to jest najwazniejsze w takich chwilach!

Jaki jest koszt takiego wymarzonego obiektywu?

Ja do tej pory cykałam zdjęcia Canonem S2 IS - to zwykły kompakt. Kilka miesięcy temu przepaliła mi się lampa błyskowa i znajomi namawiali mnie na lustrzankę. Jednak właśnie ze względu na te obiektywy i lampy błyskowe, zdecydowałam, że może na święta sprawię sobie kolejnego kompakta, też Canona, ale lepszego, podobno ulepszonego niż ten mój.
Ja się na tym kompletnie nie znam, ale z opinii internautów będzie odpowiedni do celów wystawowo-psich.

Popadało u nas, a chciałam psiakom zrobić fotki.
Swoich nie obejrzę, więc czekam na Twojego nowego domownika (że też w Chorzowie mi się nie pochwaliłaś no, no Asiu!)[/quote]
No to odpowiem hurtowo.

Cena takiego obiektywu to 5400-5500 zł. Sporo...

Nie chwaliłam się, bo jeszcze do końca nie było wiadomo, czy i kiedy przyjedzie.
Ale jak juz jest, to trzeba się pochwalić...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...