Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Asiaczku, wiesz, że rzadko wchodzę na dg, a już do galerii...
Wszedłem, bo (z założenia) chciałem Ci pogratulować Presova i zerknąć, jak wyszła wklejka artykułu o Mambie i skorpionie. Ale zaraz po wejściu mnie powaliło. I siedzę w Twojej galerii już ponad godzinę przerzucając strony...
I wiesz co - nie jesteś sama. Trzymaj się. Ściskam.

Link to comment
Share on other sites

Dziekuję Wam za wizyty.
Jest juz troche lepiej, ale i tak musi minąć jeszcze troche czasu, aby było zdecydowanie lepiej.

Bardzo podnosza mnie na duchu Wasze ciepłe słowa, pozytywne mysli. Dopiero w takiej chwili człowiek zdaje sobie sprawe, jak ważni są przyjaciele, znajomi, koledzy. Samej bardzo trudno byłoby przejść przez ten czas...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam Was wszystkich.
Tak, czas leczy rany, przygłusza ból. Dlatego czas jest mi niezbędny...

Staram się poodwiedzać Wasze Galerie. Gdy trochę się lepiej czuję, zaglądam do Was, odpisuję, komentuję. Nie chowam się w skorupie, choć kilka dni po śmierci Jacka nie odbierałam telefonów. Tym, którzy dzwonili i była "cisza w eterze", dziękuję za pamięć i przepraszam za brak reakcji z mojej strony. Ale, uwierzcie, ciężko się rozmawia przez łzy...

Najgorszy czas to ten do momentu pogrzebu. Pochowanie najbliższego człowieka to swoistego rodzaju odcięcie pępowiny od czasu, który był "przed". To tez swoistego rodzaju zaczęcie innego życia, nie nowego, ale właśnie innego.

Pisząc tutaj, rozmawiając, staram się oswoić czas, który dla mnie nadchodzi.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zmieniając temat (dzięki, Kaya!). Co u Serka? Serek ma się dobrze. Może dzisiaj/jutro przedstawię Wam go z imienia i nazwiska oraz dam kilka fotek.

Wczoraj, przejazdem z Litwy na Słowację (Światowa Wystawa Psów), byli u mnie Inga i Paulius - właściciele Jumy. Zostały zrobione fotki, bo Inga musiała przetestować nowy obiektyw:lol:. Co prawda, fotki nie wyszły jakieś super, ale są. Ja tez mam sporo zdjęc, robionych przeze mnie w ubiegłym tygodniu.

BTW - zachorowałam na taki obiektyw::oops:
CANON EF 16-35 mm 1:2.8 L II USM.

Lecz jego cena jest chyba nie do przejścia dla mnie:shake:...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tak ceny obiektywow ze stabilizacja sa drogie.. tz sie marzy 100-300 ze stabilizacja.. ale teraz kiedy nam ledwo na rachunki starcza w grudniu trxeba bedzie pozyczyc na rachunki to nie ma nowy o aparacie. ja sprzedaje mate do samochodu - samochod tez sprzedajemy za psie pieniadze.. - moj kompakt itp byle by kase miec na rachunki :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Tak ceny obiektywow ze stabilizacja sa drogie.. tz sie marzy 100-300 ze stabilizacja.. ale teraz kiedy nam ledwo na rachunki starcza w grudniu trxeba bedzie pozyczyc na rachunki to nie ma nowy o aparacie. ja sprzedaje mate do samochodu - samochod tez sprzedajemy za psie pieniadze.. - moj kompakt itp byle by kase miec na rachunki :([/quote]
O, masz... Aż tak źle jest?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...