Jump to content
Dogomania

Zawody 2006


PARSONRK

Recommended Posts

  • Replies 494
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='OlaAB']zbierając do kupy:
25/26.03.2006 I IAL Wrocław-Atremis
6-7.05.2006 PPA Płock
3-4.06.2006 Wrocław-Leszek Kalisz
czerwiec/lipiec.2006 II IAL W-wa Alternatywa
wrzesień.2006 III IAL Szczecin
1.10.2006 Zawody o tabliczkę czekolady Płock (chyba, że się Dorota wycofujesz? :wink: )
październik.2006 IV IAL Warszawa Baritus

[/quote]

czesc , widze ze szykuja sie juz kalendarz na 2006
szkoda tylko ze daty sie pokrywaja z innymi imprezami
np:
25-26.03.2006 - zawody Flyball w Katowicach
6-7.05.2006 wystawa miedzynarodowa w Łodzi

aha II IAL to powinien byc chyba zorganizowany w kwietniu, maju lub czerwcu (przynajmniej tak mi sie wydaje :) ), a nie w lipcu

Mam nadzieje ze jakos bedzie to mozna poukladac i bedzie mozna skorzystac z roznych dyscyplin (u nas jest naprawde za malo zawodow aby jeszcze i one sie na siebie nakladaly ) to tylko moje skromne zdanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Eli'] widze ze szykuja sie juz kalendarz na 2006
szkoda tylko ze daty sie pokrywaja z innymi imprezami
np:
25-26.03.2006 - zawody Flyball w Katowicach
6-7.05.2006 wystawa miedzynarodowa w Łodzi [/quote]
No, ale to nigdy się niestety nie uda, żeby się imprezy na siebie nie nakładały, bo wystawy są praktycznie co tydzień i zawsze komuś nie będzie pasowało. :(

[quote name='Aga-Eli'] Mam nadzieje ze jakos bedzie to mozna poukladac i bedzie mozna skorzystac z roznych dyscyplin (u nas jest naprawde za malo zawodow aby jeszcze i one sie na siebie nakladaly ) to tylko moje skromne zdanie [/quote]
No pewnie, każdy by chciał, ale jak tu ułożyć kalendarz, żeby nie kolidowały ze sobą:
- wystawy,
- zawody: agility, flyball, obedience, PT, fresbee, IPO,
- pasienie...
O czym jeszcze zapomniałam? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']
No, ale to nigdy się niestety nie uda, żeby się imprezy na siebie nie nakładały, bo wystawy są praktycznie co tydzień i zawsze komuś nie będzie pasowało. :(
[/quote]

mi chodzilo o wystawe miedzynarodowa, a wydaje mi sie ze one nie sa co tydzien

[quote name='AniaP']
No pewnie, każdy by chciał, ale jak tu ułożyć kalendarz, żeby nie kolidowały ze sobą:
- wystawy,
- zawody: agility, flyball, obedience, PT, fresbee, IPO,
- pasienie...
O czym jeszcze zapomniałam? :hmmmm:
[/quote]

no oczywiscie, ale zawodow obedience i PT jest jednak troche wiecej niz agility , flyball (raz w roku) czy frisbee, dlatego wazne jest chyba aby chociaz te dyscypliny ktore nie moga sie poszczycic duza iloscia zawodow nie kolidowaly ze soba . Dlatego trzeba by bylo sie jakos w tym temacie porozumiec .
I mam nadzieje ze sie nam to wszystko uda abysmy mogli sie bawic przez caly rok :) na roznych imprezach i zeby nikt nie musial zalowac ze go gdzies nie bylo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aga
alez oczywiscie, masz racje, ale mysle, ze w tym roku uda nam sie wieksza ilosc imprez zorganizowac i bedzie juz w czym wybrac, zreszta nie wiem czy zauwazylas - i tak polowa luda nie przyjezdza - nawet jezeli terminy sa im dogodne i dopasowane tak by nie kolidowaly z innymi imprezami :(

Link to comment
Share on other sites

no moze i nie przyjezdzaja , chociaz Poznan sie w tym roku przeliczyl ( nie spodziewano sie tylu zawodnikow ) ale to juz bylo omawiane.
A tak wogole to wydaje mi sie ze bedzie coraz wiecej ludzi gdyz naprawde sporo osob ma mlode psy no i w 2006 beda juz mieli okazje wystartowac, czyli moze byc ciasno :) i oby tak dalej.

i jak najwiecj zawodow !!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Eli']aha II IAL to powinien byc chyba zorganizowany w kwietniu, maju lub czerwcu (przynajmniej tak mi sie wydaje :) ), a nie w lipcu[/quote]Masz absolutna rację! IAL musi odbywać się raz na kwartał, czyli:
I - styczeń-marzec
II - kwiecień-czerwiec
III - lipiec-wrzesień
IV - październik-grudzień.

A co do pokrywania się terminów zawodów agility z wystawami lub zawodami innych dyscyplin, to tak będzie i już. Nie można tego uniknąć... trzeba tylko dążyć, aby tych zawodów było tyle, aby ludzie mieli wybór... Dzis jadę na wystawę, bo np. jest blisko i chcę wystawic psa, a za tydzień olewam wystawę i jadę na zawody. Tak więc nie można juz oglądać się na wystawy, tylko trzeba organizowac możliwie najwięcej zawodów! Wtedy nie będzie problemu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

tak, oby tak było że trzeba będzie wybierać zawody czy wystawa

ale jak narazie zawody flyball o Mistrzostwo Polski w Spodku są jedynymi zawodami w Polsce, a Artemis uczestniczył chyba w każdych wcześniejszych - mieliby sobie teraz odpuścić :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Powinna byc dodtakowa klasa w toyach dla krotkolapkowych, szkotow i jamniorkow, bassetow czy corgasow?? ;)
Mi brakuje klasy dla uposledzonych largeów, tych, którzy nigdzie sie nie śpieszą, i rozprasza ich najmniejsze coś :lol:[/quote]

To powinno byś tak:
dla psów typu border, belg -czyli tych najszybszych
large super
medium super
small super

dla psów normalnych
large standard
medium standard
small standard

dla psów wolnych
large slow
medium slow
small slow

oraz osobna klasa toy bez ograniczenia czasowego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...